Průmyslové šicí stroje

Pro velkoobjemový nákup. nebo při objednání velkého množství určitého výrobku můžeme nabídnout speciální ceny.

Pravidelná modernizace strojů je jedním z nejdůležitějších faktorů konkurenceschopnosti. Pokud jste se rozhodli koupit nový průmyslový šicí stroj, obraťte se na společnost Welltex. Nabízíme více než 120 modelů různých modifikací a značek: Typical, Type Special, Juki.

 • Šicí stroje se zámkovým stehem: jednoduchý a dvojitý zámkový steh, tažný steh pro šití objemných výrobků, stroje pro šití rukávů a modely pro cik-cak šití.
 • Průmyslové řetězové šicí stroje. Vhodné pro overlockové stehy, pružné úplety.
 • Poloautomatické stroje: přichycení, knoflíková dírka a knoflíkové dírky.
 • Speciální: pro šití tašek, snižování okrajů kůže, instalaci příslušenství a další operace.
 • šití na míru. Zajistit kvalitní šití kůží a kožešin.

Můžete si objednat pouze funkční „hlavu“ nebo kompletní sadu se stolem. Všechny modely se snadno a bezpečně ovládají, mají nízkou spotřebu energie a hlučnost.

Šicí stroje Welltex:

 • Široká nabídka a snadný výběr v našem katalogu. Můžete si snadno vybrat, co potřebujete.
 • Zaručená kvalita. nabízíme pouze testované modely, které prokázaly spolehlivost. Záruka až 3 roky (v závislosti na značce).
 • Dobrý poměr ceny a kvality. Jako velkoobchodní dodavatel uplatňuje společnost Welltex loajální cenovou politiku. Využijte náš slevový systém a nakupte naše produkty ještě levněji!

Průmyslové stroje si můžete zakoupit v našem e-shopu nebo kontaktovat náš obchodní tým a domluvit se na podmínkách spolupráce. Místní konzultant najde ten správný model pro vaši aplikaci. V poptávce uveďte své požadavky na výkon, funkčnost a cenu a od společnosti Welltex obdržíte výhodnou nabídku.

Stroje s rovným stehem jsou potřebné pro šití různých materiálů, lemů, zipů, lemů a dalších materiálů. Je to základní pracovní nástroj v každém šicím průmyslu. Vybrali jsme jednojehlové stroje s automatickým mazáním, užitečnými funkcemi a slušnou kvalitou stehu. V žebříčku je model člunkového stehu různých cenových kategorií pro materiály různé tloušťky.

Levný, ale použitelný šicí stroj se základními automatickými funkcemi.

 • Střední (celá sada)
 • Země: Čína
 • Počet stehů za minutu: 5000
 • Doporučené jehly: DBx1 5-110
 • Zdvih nohou: 5,5/13
 • Délka stehu, mm: až 5

Levný jednojehlový model pochází z Číny, má standardní funkce pro průmyslové stroje, určený pro lehké a středně těžké tkaniny. Nemá mnoho automatických funkcí, ale má. zastaví jehlu v poloze zvolené švadlenou a odstřihne nit na konci švu. Stačí stroj se spodním posuvem, dobrým zdvihem patky a člunem standardní velikosti, pokud se na něm nesnažíte ušít 8 vrstev silné plachty. Stroj je vybaven vestavěným přímým servopohonem. Šetří energetické zdroje při výrobě a ve srovnání s třecím pohonem generuje méně vibrací a hluku.

READ  Čím nahradit voskové pásky

O společnosti GERAN lux

Společnost GERAN „luxury“ Ltd. byla založena v roce 1998. Již 20 let společnost úspěšně působí v oblasti prodeje šicího zařízení, počínaje prodejem použitého zařízení a od roku 2001 je Duerkopp Adler (Německo) oficiálním prodejcem společnosti ve středním Rusku. Průmyslové šicí stroje Duerkopp zaujaly díky stabilní německé kvalitě vedoucí postavení na trhu průmyslových šicích zařízení.

průmyslový, šicí, stroj, trojnásobným, pokrokem

Vysoké ceny však často nutí spotřebitele hledat alternativy. Proto společnost GERAN „luxury“ Ltd. od roku 2003 uvádí na ruský trh průmyslové šicí zařízení od společnosti Zoje (Čína), která se ve výrobě doporučila. K dnešnímu dni je toto kvalitní vybavení k dispozici za přijatelné ceny. Jako oficiální partner ZOJE v Rusku společnost „GERAN Luxury“ Ltd. aktivně spolupracuje s výrobci šicích strojů, aby rozšířila sortiment a uspokojila všechny potřeby našich zákazníků.

Jednojehlové šicí stroje

Pro velkoobjemový nákup. Nebo při objednání velkého množství určitého produktu můžeme nabídnout speciální ceny.

Pro průmyslové šicí podniky, dílny a ateliéry nabízí společnost „Welltex“ jednojehlový rovný šicí stroj. Profesionální vybavení je vybaveno mnoha funkcemi, které švadlenám usnadňují práci. Modely s elektronickým ovládáním. Umožňuje naprogramovat širokou škálu operací: odstřih nitě, automatické šití, provedení určitého počtu stehů.

V internetovém obchodě Welltex můžete zakoupit stroje pro rovný steh Typical, TypeSpecial, Juki, Aurora, Golden Wheel. Osvědčená technologie zaručuje vysokou kvalitu švu, vynikající produktivitu a nízkou spotřebu energie.

S novou generací jednojehlových strojů můžete

 • Úspora energie. Snížení nákladů na elektřinu o více než 40 % díky optimalizované konstrukci motoru.
 • Snadné řízení provozu. Jednoduše zvolte požadovaný režim a získejte dokonale rovné stehy.
 • Vyrobit více oděvů. Nové modely mají mnohem vyšší účinnost motoru, což vede k dvojnásobnému zvýšení výkonu.
 • Snížení spotřeby vláken. Tuto funkci má na starosti automatický ořez nitě.
 • Odstranění olejových skvrn na tkanině. Do jehlové bariéry se dostává bodovým způsobem.
 • Větší pohodlí na pracovišti. Kompaktní řídicí jednotka uvolňuje místo pod stolem.
 • Získejte další funkce s nadstandardními nástavci. Můžete si je také zakoupit u nás.

Nakupujte u společnosti Welltex stroje na lehké, středně těžké a těžké tkaniny. Používejte vybavení pro šití přírodních, syntetických a elastických tkanin. Doplňte svůj šicí stroj o užitečné příslušenství: ohýbačky, šití švů, šití lemů, šití s šátkem. Úplný seznam náhradních dílů naleznete v našem průvodci náhradními díly. vyberte a objednejte spolu se strojem!

Průmyslový šicí stroj s trojnásobným pokrokem

Tým Šicího domu vám rád pomůže koupit levný průmyslový šicí stroj různých značek: Aurora, Jack, Juki, Zoje, Typical, VMA, Juck, Brother, Siruba, Velles, Pegasus, Zlaté kolo.

Průmyslový šicí stroj je šicí stroj používaný ke tkaní různých tkanin. Hustota tkaniny závisí na typu stroje. Ve jmenovité nabídce výrobců jsou: rovné šicí stroje pro lehké a střední materiály, šicí stroje pro střední a těžké materiály, rovné šicí stroje pro těžké materiály (dvojitý steh nebo trojitý postup)

READ  Stroj Podol vynechává stehy, co dělat

pro lepší pochopení při nákupu strojů si stručně napíšeme o každém stroji. Prvním a nejdůležitějším rozdílem mezi prvními dvěma typy je instalovaná výměnná sada: lamely, jehelní deska a patka. Třetí důležitý rozdíl. je výkon motoru a maximální rychlost. Zvláštní pozornost je třeba věnovat strojům s přetokem systému, taková možnost vede k současnému pohybu dvou mechanismů. dolní (ozubený stojan) a horní (nášlapná patka). Díky této manipulaci stroj snadno projíždí v místech se zvýšenou tloušťkou tkaniny a v těžko přístupných místech.

Není třeba zdůrazňovat, že výběr strojů je dnes tak velký, že výběr potřebného vybavení může trvat déle než jeden den. Hlavní rozdíly ovlivňující faktor ceny jsou:

Výrobce a konstrukce firmyKonkurence, tj. zda je stroj vybaven vestavěným servopohonem a jasnými světly, nebo zda je nemá.Automatické funkce. Více funkcí za vyšší cenu. Z těch hlavních bychom rádi vyzdvihli: polohovač jehly, automatický zdvih patky, automatické přichycení a ořez nitě.

Rád bych dodal, že každý výrobce se snaží vyrábět stroje s vysokým výkonem a životností.

Snadné filtrování pro vyhledání správného modelu! Pokud jste však při výběru šicího vybavení v obrovském online prostoru zmateni, rádi vám poradíme a vybereme pro vás tu správnou techniku.

Zeptejte se na cenu

Společnost VMA je výrobcem šicích zařízení:

Pozor

Popis a obrázky výrobku jsou pouze informativní a mohou se lišit od popisu a obrázků uvedených v technické dokumentaci výrobce. Při nákupu doporučujeme ověřit dostupnost požadovaných funkcí a vlastností. Tato informace není nabídkou, která se řídí ustanoveními článků 435, 437 občanského zákoníku! Ceny v obchodě se mohou lišit od cen uvedených na webových stránkách. Pro přesnou cenu prosím kontaktujte naše pracovníky.

Průmyslový šicí stroj s trojitým postupem

Nákup šicích materiálů

Vážení klienti! Při kliknutí na odkaz použijte tlačítko „Selector filter“

Společnost Vicom nabízí zařízení zahraničních výrobců používané

Stroje v sadě (vřeteník)

RF4-H-7

pro středně těžké až těžké materiály, automatický mazací systém, vestavěný servomotor s řídicí jednotkou (regulace rychlosti, polohovač), LED osvětlení délky stehu až 7 mm, zdvih šicí patky 5/13 mm, otáčky: 4000 ot/min

pro lehké až středně těžké materiály, automatický mazací systém vestavěný servomotor s řídicí jednotkou (regulace rychlosti, polohovač), LED osvětlení steh: do 5 mm, zdvih šicí patky: 5/13 mm, rychlost šití: 5000 st/min

Pro středně těžké až těžké materiály, automatický mazací systém, vestavěný servomotor s řídicí jednotkou (regulace rychlosti, polohovač), LED osvětlení stehu: do 5 mm, zdvih šicí patky: 5/13 mm, rychlost šití: 3500 ot

0 nejlepších průmyslových šicích strojů pro rok 2022

Aurora A-0302

Jednojehlový stroj je vybaven kráčející patkou, která má vždy dvojitý stehový pohyb.

Navrženo pro práci s těžkými materiály, kůží, ale pro různé tloušťky tkaniny je obtížné jej upravit.

READ  Kuchyňský mixér s nerezovou mísou

Používá se k navrhování markýz, čalouněného nábytku, textilních a kožených sedadel do automobilů. Vhodné pro výrobu příslušenství.

Šije hladce, s jistotou zvládá 6 vrstev koženky, s cedrem. A steh vypadá úhledně nejen na maximálním stehu 8 mm, ale i na 4 mm.

S našlapující nohou se pytel při pohybu v oblasti místa vpichu nestlačuje.

To má pozitivní vliv na kvalitu stehu při spojování několika vrstev silného materiálu.

Větší kapacita podávací jehly šetří práci, protože vyžaduje méně výměn háčků.

Technické specifikace:

JUKI DDL-8100E

Tento model pracuje s hřebenovým pohybem látky, podobně jako domácí stroje.

Může být vybaven třecím motorem nebo servomotorem, takže si každý uživatel může vybrat nejvhodnější variantu a stroj pracuje velmi tiše.

Tato možnost se používá pro práci s materiály střední hustoty, provádí přibližně 4500 stehů za minutu,

Stroj je vybaven automatickým mazacím systémem a délka stehu u tohoto modelu je 5 mm.

Technické specifikace:

VELLES VLS 1811D1

Nejlevnější jednojehlový stroj z Číny se standardními funkcemi průmyslového stroje na lehké a středně těžké tkaniny.

Má jen málo automatických funkcí, ale jsou zde. zastaví jehlu v poloze zvolené švadlenou a ořízne nit na konci švu.

Stroj se spodním podáváním, dobrým zdvihem patky a člunkem standardní velikosti. to stačí, pokud se na něm nesnažíte ušít 8 vrstev těžké plachty.

Obsahuje integrovaný přímý servopohon. Šetří energii při výrobě a vytváří méně vibrací a hluku než třecí pohon.

Technické vlastnosti:

Typický GC 6890-MD4

Rychlost je pro kvalifikované řemeslníky a krejčovský průmysl nesmírně důležitá, protože má zásadní vliv na výrobní náklady a produktivitu krejčích.

Čas jsou peníze, a tak není divu, že zkušený krejčí hledá způsob, jak co nejlépe využít své schopnosti.

V takovém případě potřebujete minimalizovat množství ruční práce při šití a počítačový šicí stroj Typical GC 6890-MD4 je připraven vám s tím pomoci.

Představený model je vybaven velkým množstvím automatických funkcí, z nichž většina je ořez nitě, zdvih patky, fixace stehu.

To umožňuje zvýšit efektivitu šití až o 40 % ve srovnání s ručním/mechanickým šitím.

Důležité je, že tyto funkce lze nastavit v různých scénářích provádění. Například stisknutím jediného tlačítka na ovládacím panelu můžete nastavit automatický odstřih nitě tak, aby se uskutečnil ihned po zvednutí patky, nebo nastavit automatický odstřih nitě tak, aby se aktivoval při sešlápnutí pedálu směrem dozadu.

Současně zůstávají ve stroji klasické mechanické ovládací prvky, jako je ruční páka pro zpětný chod a klička pro zvedání přítlačné patky, což ponechává švadleně větší flexibilitu.

průmyslový, šicí, stroj, trojnásobným, pokrokem
| Denial of responsibility | Contacts |RSS