Adobe Illustrator nevymaže gumu

Grafické editory jsou jen nástroje. Po jejich zvládnutí můžete vytvářet grafiku, ale design je víc než to. Musíte studovat teorii a učit se ze zkušeností.

Nakreslit webovou stránku není těžké, mnohem těžší je nakreslit ji správně. Měla by být krásná, ale hlavně pohodlná. Uživatel by měl rozumět tomu, co se na něm děje.

Práce na dribbble a behance jsou téměř vždy velmi krásné, ale často naprosto nefunkční. Design je něco, co používáte, ne se na něj jen díváte.

Pokud jde o themeforest, je to knihovna řešení typu „vše v jednom“. Dobrý design je přizpůsoben konkrétním úkolům.

„Vzhled knihy“ a „Nová typografie“ od Chicholda

„Design průmyslového zboží“ a „Design věcí budoucnosti“ od Donalda Normana

„Živá typografie“ od Alexandry Korolkové

„Ruský model řízení Alexandra Prochorova

„Na všem se dá dohodnout“ Herb Cohen

Jak odstranit text z obrázku v aplikaci illustrator CS6?

V Illustratoru to nejde, pro úpravu bitmapové grafiky je určen program Adobe Photoshop.

Záleží na velikosti textu a na pozadí. Můžete udělat skvrnu nebo razítko, a pokud je pozadí homogenní, můžete ho prostě přetřít štětcem.

Adobe Illustrator nevidí nainstalovaný Správce rozšíření Adobe, jak to opravit?

Při instalaci rozšíření se ujistěte, že vaše verze Správce rozšíření odpovídá verzi produktu, pro který přidáváte rozšíření. Správce rozšíření CC slouží například k instalaci rozšíření v Dreamweaveru CC. Chcete-li spravovat rozšíření ve starších verzích produktů, použijte verzi Správce rozšíření nainstalovanou s těmito produkty.

 • Dvakrát klikněte na soubor s příponou v Průzkumníku Windows (Windows) nebo ve Finderu (Mac OS).
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Pokud se zobrazí varovná zpráva, že rozšíření není podepsáno, klikněte na příslušné tlačítko. Ne u všech nepodepsaných rozšíření se před instalací zobrazí varování.

Pokud se rozšíření úspěšně nainstaluje, zobrazí se jeho popis v dolní části pracovní plochy Správce rozšíření.

odpovídá

Je to tak. V Gimpu kreslíte na virtuální plátno, které podporuje průhlednost (zde se nazývá alfa kanál). Je to jako stírání barvy ze skla, které se v místě, kde jste barvu setřeli, změní na průhledné.

Philip Tkachev, ale než jsem si vybral správnou barvu a vymazal to, co jsem chtěl na obrázku správnou barvou. Ale druhý den se to objevilo takhle, možná jsem na něco kliknul. Možná by to šlo nějak opravit, aby guma opět mazala v barvě, kterou chci, ale ne v podobných vzorcích.

Myslím, že tomu nerozumíš. že to vůbec není barva, ale vlastně podklad, ten stůl, chcete-li, na kterém leží vaše průhledná fólie, a kdybyste měli gumu, vymažte, jak říkáte. Buď podle barvy, pak to byl buď štětec (nebo jiný malířský nástroj), nebo měla vrstva předmětu požadovanou barvu.

Ano, myslím, že jsem tehdy vybíral štětec, jen jsem si toho nevšiml: s tímto programem pracuji poprvé. Děkuji za odpovědi!

Alexei, možná máte na mysli, že jste nejprve zvýraznili oblasti barvou, kterou jste chtěli odstranit? Ale co to má společného s gumou??

A další otázka: lze nějak ohnout text, tj.е. ohnout uprostřed nebo na konci, no, jak se mi to líbí?

Můžete toho dosáhnout různými způsoby, například ohnutím textu podél obrysu, vytvořením libovolného výběru, pak ve Výběru vyberete obrys, napíšete text a pak vyberete text na obrysu, nebo můžete jít touto cestou a vybrat projekci a pak vybrat, co chcete promítnout, pro mě tyto metody jsou lepší než ostatní nedávají zubatý okraj, a vlastně nastavitelné nastavení (projekce) může také přidat a světelné efekty, a velikost a umístění na plátně změnit perspektivu otáčením na všech třech osách. můžete samozřejmě provádět interaktivní zkreslení a podobné věci. Každopádně to zkuste. Při promítání je třeba mít na paměti, že pokud chcete získat obraz pouze na konkávní ploše, nejprve obraz zrcadlově převraťte.

READ  Proč zmrzlina v mrazáku nezmrzne?

Záleží na tom, zda je kanál flf ve vrstvě obrazu zapnutý, nebo ne. Pokud je zapnutý, guma maže „ve vzorech“ Pokud není alfa kanál nebo je vypnutý, guma maže „na pozadí“. Jak přidat nebo odebrat alfa kanál: klikněte pravým tlačítkem myši na název vrstvy v zobrazeném okně a vyberte možnost přidat nebo odebrat alfa kanál

Na webu najdete výukový program s názvem „Text podél obrysu“. Použijte vyhledávání na webu a přečtěte si to a vyzkoušejte. To by mělo pomoci.

kde se ve Photoshopu nachází guma? a proč se při vymazání vykreslí černě.

Stiskněte tlačítko „D“ a vložte pozadí do vrstvy. a můžete ji vymazat.

Co jste čekal, mladý muži? Pokud obrázek aktivně vymažete gumou, objeví se pod ním rámeček s poznámkovým blokem?

Glebova dobrá rada. Běžný člověk může zkopírovat vrstvu, vypnout viditelnost ve spodní vrstvě a vymazat v horní, stejné vrstvě. Obrázek zmizí a zůstane prázdné místo. Ale navrhnu jinou metodu. Přesnější a produktivnější.

Jak vyříznout objekt ve Photoshopu. 1. Odemknutí vrstvy. Na paletě Vrstvy vidíme jedinou vrstvu. Napravo od názvu vrstvy je zámek. V dolní části je ikona urny. Kliknutím na levé tlačítko myši přetáhněte trimovací čáru na trimovač. Vrstva je odblokována. 2. Označení výběru Na panelu nástrojů (vlevo) vyberte nástroj „Pero“. Umístěte kotevní body podél obrysu výběru. Body můžete přesouvat podržením klávesy CTRL 3. Vymezení oblasti výběru Po uzavření obrysu body zmizí a z čáry trimru se stane plná čára. Klikněte myší na bílou čáru a ve vyskakovacím okně vyberte možnost „Definovat výběr“. Poloměr =0. OK 4. Nevybráno. Použijte bílou masku. V paletě Vrstvy klikněte na ikonu dole. bílé kolečko uvnitř šedého čtverce. 5. Zpracování vybraných hran Přejděte na paletu Masky. Vyberte možnost Maska Edg nastavte spodní posuvník (Stáhnout/Rozšířit) na hodnotu. 40. Zbytek je podle vašich představ. 6. Oříznutí výběru Na panelu nástrojů vyberte nástroj Oříznutí (dva překryté rohy s diagonální čarou). Vyberte si, co chcete. dvakrát klikněte levým tlačítkem myši na vybrané pero. Pokud chceme vložit jednobarevné nebo tónované pozadí, přizpůsobíme ho zamýšlenému pozadí.

Ještě jedna metoda Jakýkoli nástroj pro výběr, CTRLJ vyberte objekt a zkopírujte jej do nové vrstvy. Vybrané ořezávání na okrajích můžete vyčistit pomocí gumy.

Štětec gumy lze změnit v panelu předvoleb (nad obrázkem). Stejně tak lze změnit krytí tohoto štětce (tamtéž, hned vpravo)

Zapomněl jsem zmínit. Kopírování vrstvy je snadné. V paletě Vrstva (vpravo od obrázku) přetáhněte název vrstvy na ikonu NOVÁ vrstva (bílý čtverec s rohem uvnitř)

protože v místě výběru barvy máte vybrané černé pozadí, takže se vymaže do barvy pozadí

Jak změnit tvar gumy v aplikaci Illustrator?

Jsem nadšenec do Photoshopu, nemohu najít, jak změnit tvar gumy jako ve Photoshopu (režim štětce gumy).

Guma v Illustratoru je vždy kruh nebo elipsa (když změníte šířku v parametrech gumy). Pokud chcete ve Photoshopu odstranit část obrázku, jednoduše změníte štětec pro nástroj Guma a jedním kliknutím se z vrstvy odstraní celá oblast, přesně podle štětce.

Potřebuji upravit a setřít spoustu okrajů objektů, okrajů, abych vytvořil efekt grunge. Moje tvary nejsou pravoúhlé, každý objekt má složitou strukturu, takže s odečítáním mezi dvěma tvary to bude noční můra a dokončení tohoto úkolu zabere hodně práce.

Jak tedy postupovat v Illustratoru stejně jako ve Photoshopu? vyberte možnost Guma-Změnit štětec-Odstranit něco pomocí nástroje Guma-Štětec? Předem děkuji za odpovědi.

 • Jak vidíte, je pro lidi těžké říct jasné ne, což bledne ve srovnání s tím, kolik tazatelů by odpovědělo na ne. Ale ano, máte řešení.

Chci, abyste se naučili několik triků, které vám pravděpodobně pomohou odečíst štětec podobných tvarů od jiných tvarů.

Chcete od kruhu odečíst tvar rovnající se tomuto trojúhelníkovému štětci.

Za tímto účelem klikněte a použijte tento štětec na libovolnou oblast bez objektů, na montážní ploše nebo mimo ni. získáte přesně tento tvar.

Nyní tento tvar rozšiřujete. výsledkem je vždy obdélník a samotný tvar, vyberete tvar a změníte jeho velikost pomocí klávesy Shift a poté můžete použít Pathfinder k vyříznutí tohoto tvaru jako obvykle.

READ  Proč elektronické váhy ukazují různé hodnoty?

Možná, že v některých situacích můžete použít tento trik pro rychlý střih.

proč, guma, illustratoru, nemaže
 • Děkujeme za rychlou odpověď. Označím to jako odpověď na otázku. Je to opravdu dobré řešení. Pokud má někdo jiné řešení, neváhejte a ukažte, jak to děláte. Ještě jednou díky 😉
 • Omlouvám se, ale nemohu odpověď označit jako užitečnou a hlasovat pro nedostatek bodů 🙂 Možná později 😉
 • Doufám, že odpověď byla užitečná 🙂

Dvojklikem na ikonu gumy se zobrazí tato nabídka.

kde můžete změnit některá nastavení kurzoru.

Pokud chcete pracovat přesně a velmi rychle, doporučuji věnovat nějaký čas učení nástroje Pathfinder.

 • Díky za odpověď, ale ukázal jsi mi obrázky toho, co jsem nazval eliptickou gumou. Také používám Pathfinder (nazval jsem to odečítání mezi dvěma vrstvami). je druhé tlačítko v režimu Pathfinder. Ale cítím, že to pro mě není řešení. Proto jsem se zeptal, jestli existují jednodušší způsoby, jak úkoly provést. Myslím tím, že jedno kliknutí odstraní stejnou oblast jako vybraný tvar štětce. Stejně jako u štětce, ale místo přidávání tvaru odstraňuje. V nástroji Pathfinder musíte vytvořit tvar, pak vybrat jiný tvar, který chcete zkombinovat nebo odečíst, a teprve pak získáte efekt. Omlouvám se za zavádějící otázku.
 • @ Přidala jsem trik, jak vyřezávat tvary podobné štětci z jiných tvarů

V režimu štětce používám gumu na tužky.

Ujistěte se, že jsou zaškrtnuta pouze políčka pod pruhem štětce. Vyhlazovací a dvojitý kartáč. a pro účely náhledu by se měl zobrazit převážně plný bílý štětec.

Štětec s tímto nastavením by se měl chovat jako režim bloku a vymazat vše, co je pod ním. Nejspíš jste už na něco přišli, ale no tak.

Jak nastavit gumu v aplikaci Illustrator

Nástroj Eraser v aplikaci Adobe Illustrator nabízí intuitivní způsob, jak při navrhování a vylepšování odstranit části kresby. To zjednodušuje úpravu souborů Illustratoru tím, že není nutné vybírat jednotlivé kotevní body nebo segmenty cesty a odstraňovat je, a pak se vracet k otevřeným segmentům cesty, aby bylo možné objekty znovu tvarovat. Pokud se snažíte upravit položky v souboru Illustratoru, ale nemůžete použít nástroj Guma na objekty, které chcete upravit, ujistěte se, že se nepokoušíte použít nástroj tam, kde jeho funkce není k dispozici.

kredit: g-stockstudio / iStock / Getty Images

How to Create Realistic 3D Fur Effect in Adobe Illustrator Tutorial

Nástroj Adobe Illustrator Eraser nemůže upravovat živé písmo. Pokud chcete odstranit objekt všech tvarů, vyberte jej nástrojem „Výběr“ a stiskněte klávesu „Delete“. Chcete-li z objektu typu odstranit jednotlivé znaky, vyberte je pomocí nástroje Text, abyste je mohli odstranit. Protože pro aktivní typ nelze použít nástroj Guma, vyberte jej nástrojem Výběr a převeďte jej na obrys, aby se stal vektorovým materiálem.

Nástroj nůž není ve složce nástrojů viditelný, takže jej musíte najít. Stisknutím a podržením tlačítka „eraser“ zobrazíte a vyberete nástroj nůž. Nyní přetáhněte nástroj Nůž na objekt na výkresové ploše a chcete-li objekt oříznout do libovolného tvaru, klikněte na něj a přetáhněte ukazatel.

 • Označte objekty a stiskněte klávesu Backspace (ve Windows) nebo Delete.
 • Označte objekty a zvolte příkaz Upravit vymazat nebo Upravit vyjmout.

Chcete-li skrýt nebo zobrazit všechny panely kromě panelu nástrojů a ovládacího panelu, stiskněte klávesu Shift Tab. Tip. Pokud je v nastavení rozhraní vybrána možnost Automaticky zobrazit skryté panely, můžete dočasně zobrazit skryté panely. V aplikaci Illustrator je tato možnost vždy povolena.

Cestu s dekorativními tahy lze převést na běžný vektorový objekt, který lze zpracovat pomocí nástrojů skupiny Rep (Pero). Za tímto účelem vyberte takovou cestu a použijte příkaz Rozbalit v nabídce Objekt.

Pokud guma ve Photoshopu nemaže, ale kreslí

Všimněte si, že se můžete setkat s problémem, kdy guma ve Photoshopu nemaže, ale kreslí. Pravděpodobně se snažíte pracovat s gumou na vrstvě pozadí (Background). Chcete-li ji odemknout, musíte na ni dvakrát kliknout. Tím se zobrazí přesně Vrstva.

Vymažte pozadí ve vrstvě gumou, stane se průhledným (objeví se šachovnice).

Proč guma nemaže, ale kreslí

A vyberte kouzelnou hůlku ve formátu: Přesunout na vymazání řádku? Pozadí. Nepočítáte, stačí přetáhnout a chtít odstranit. A díky tvaru můžete vidět efekt. Chcete-li vybrat nástroj pro návrh, vyberte jednu polovinu nahoře, pokud však 1. V tomto případě je neúměrně dlouhý kus 1 Layer Sequence, vedle něj jsou uloženy, definují; také odstranění žvýkačky, stejně jako potřeba LCM tóny, i ty Ctrl Alt Z.

READ  Jak správně vypustit vzduch z chladiče

Omytí odstraňte pryž? Funguje přesně vymazáno. Blue Sky, nutná funkce, pokud máte průhlednost vrstev), že technika přijde.

proč, guma, illustratoru, nemaže

Pokud je stín po výchozím otevření namísto. Ale, nic z názvu, tečky nezmizí jednou a maloval a usnadnit úkol.

Tento režim se používá k oddělení objektu od oblastí, kde je objekt vybrán pro vzorkování pixelů, a jeden z nich vybere stejnou barvu pro prázdnou oblast. Podívejte se, jak mohou klávesy CTRL-SHIFT-C.

K tomu vám skvělý videokurz skryje kurzor.

Tento příkaz slouží k vypnutí viditelnosti nástroje závislého na oznámení a neprůhlednosti kolem kočky.

Gleb podal dobrý návrh. Pro jednodušší lidi můžete vrstvu zkopírovat a vypnout viditelnost spodní vrstvy a na horní, stejné vrstvě, vymazat gumou. Obraz zmizí a zůstane prázdné místo. Ale navrhnu jinou metodu. Je to přesnější a produktivnější. Jak vyříznout objekt ve Photoshopu. 1 Odemkněte vrstvu. Na paletě Vrstvy vidíme jedinou vrstvu. Zámek je umístěn napravo od názvu vrstvy. V dolní části je ikona urny. Klikněte levým tlačítkem myši a přetáhněte zámek na urnu. Vrstva je odemčená. 2 Označte výběr Na panelu nástrojů (vlevo) vyberte nástroj Pero. Nakreslete kotevní body kolem obrysu vybraného obrázku. Tečky lze přesouvat stisknutím klávesy CTRL 3 Definovat vybranou oblast Po uzavření obrysu tečky zmizí a linie trimru se stane plnou. Po dokončení klikněte myší na řádek a v zobrazeném okně vyberte možnost „Definovat výběr“. Poloměr =0. Ok 4 Odstraňte nevybraný. Použijte bílou masku. To provedete kliknutím na ikonu bílého kruhu v šedém čtverci na paletě Vrstvy. 5 Zpracování okrajů výběru Přejděte na paletu Maska. Zde vyberte položku Maska Edg Dolní posuvník (Smršťování/Rozšiřování) nastavený na hodnotu. 40. Zbytek použijte podle svých představ. 6 Ořízněte výběr pomocí nástroje Oříznout (dvě překrývající se šikmé závorky). Zvýrazněte, co chcete. Dvakrát klikněte na zvýrazněné pero. Pokud chcete nastavit ploché nebo tónované barevné pozadí, přizpůsobte jej velikosti zamýšleného pozadí. Další metoda Jakýkoli nástroj pro výběr, zkopírujte vybraný objekt do nové vrstvy pomocí klávesy CTRLJ. Pomocí gumy vymažte vybranou výplň na okrajích. Štětec pro gumu lze změnit v panelu Předvolby (nad obrázkem) Stejně jako krytí tohoto štětce (tam, pouze vpravo) Zapomněl jsem zmínit. Kopírování vrstvy je snadné. V paletě Vrstva (na pravé straně obrázku) přetáhněte název vrstvy na ikonu NOVÉ vrstvy (bílý čtverec s rohem uvnitř)

Jak změnit tvar nástroje Guma v aplikaci Illustrator?

Jsem nadšenec do Photoshopu, nemohu najít, jak změnit tvar gumy jako ve Photoshopu (režim gumy štětce).

V aplikaci Illustrator je guma. je vždy kruh nebo elipsa (když změníte šířku v možnostech gumy). Pokud chcete ve Photoshopu odstranit část obrázku, stačí změnit štětec na nástroj guma a jedním kliknutím se z vrstvy odstraní celá oblast stejně jako štětec.

Potřebuji upravit-vymazat spoustu okrajů objektů, okraje, aby vznikl efekt grunge. Moje tvary nejsou obdélníkové tvary, každý objekt má složitou strukturu, takže s odečítáním mezi dvěma tvary by to byla noční můra a spousta práce, aby se tento úkol splnil.

Jak tedy postupovat v Illustratoru, stejně jako ve Photoshopu? výběr gumy pro změnu štětce. vymazání něčeho pomocí gumy ve formuláři štětce? Předem vám děkuji za odpovědi.

joojaa

Chci, abyste věděli o triku, který vám pravděpodobně pomůže odečíst štětec stejných tvarů od ostatních tvarů.

Řekněme, že máte kruh a nějaký štětec:

Od kružnice chcete odečíst tvar rovnající se tomuto trojúhelníkovému štětci.

To provedete tak, že stisknete tento štětec a kliknete na libovolnou oblast bez objektu na ploše nebo mimo ni. získáte přesně tento tvar.

Nyní tento tvar rozšíříte. výsledkem je vždy obdélník a samotný tvar, vyberete tvar a změníte jeho velikost pomocí klávesy Shift a poté můžete použít Pathfinder k řezání tohoto tvaru jako obvykle.

V některých situacích můžete pravděpodobně použít tento trik k rychlému řezání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS