Robotický vysavač se nepřipojí k síti Wi-Fi

Ovládání Hoover přes chytrý telefon. V telefonu lze spustit systém Android i iOS. Před synchronizací je třeba zapnout všechny druhy bezdrátové komunikace a polohování ve smartphonu. GPS, Bluetooth, Wi-Fi. Zapněte vysavač. Poté postupujte podle níže uvedených pokynů krok za krokem:

Spusťte nebo stáhněte aplikaci Mi Smart Home. Je k dispozici na Play Marketu a v App Store. Po spuštění aplikace pro vysavač Xiaomi musíte vybrat bod připojení nebo server

Při výběru vysavače věnujte pozornost informacím uvedeným v návodu a na obalu. Pokud je v angličtině, preferujte evropský nebo americký server, pokud je v ruštině. ruský

Pokud používáte čínštinu, je lepší se zeptat v Singapuru, protože čínské servery zavádějí omezení na některé možnosti. Poté zadejte své uživatelské jméno a heslo k účtu a přihlaste se. Při prvním spuštění se musíte v aplikaci zaregistrovat. Otevře se stránka, na které klepněte na možnost „Přidat zařízení“. Přejděte do sekce vysavače a vyberte příslušný model, například Xiaomi Mi Robot Vacuum. Pokud robot, který má být připojen, není v seznamu, zadejte jeho jméno ručně. Poté restartujte síť Wi-Fi, která pochází z vysavače. Stiskněte současně tlačítka „On/Off“ a „Home“ na 2-3 sekundy. Po resetu bude následovat hlasová zpráva. Po obdržení zprávy o obnovení sítě ze zařízení zaškrtněte na obrazovce smartphonu políčko „Operation confirmed“ a stiskněte tlačítko „Next“. Otevře se stránka, kde je třeba vybrat síť Wi-Fi, ke které budou smartphone a vysavač „připojeny“. Klepněte na dostupné připojení, zadejte heslo. Čistička je připojena ke směrovači. Robota lze nyní považovat za jakýsi router, ke kterému je telefon připojen. Za tímto účelem přejděte do nastavení Wi-Fi ve smartphonu a vyberte nově zobrazenou síť z vysavače. Po krátkém připojení se na obrazovce telefonu zobrazí okno, ve kterém je třeba zadat umístění robota, například v kuchyni, zadat název zařízení. Stiskněte tlačítko „Další“. Zobrazí se položka, kde můžete přidat další uživatele pro ovládání robota. Musíte zadat jejich účty nebo tento krok přeskočit. Data se pak stahují z robota. Zobrazí se licenční smlouva, se kterou musíte souhlasit a přijmout ji. Na konci se v telefonu zobrazí ikona zařízení s jeho názvem. Tím je inicializace dokončena.

Vezměte na vědomí! Roboti pracují pouze na frekvenci 2,4 GHz. Proto se nebudou moci připojit ke směrovačům Wi-Fi pracujícím v jiném rozsahu. Jakmile se vám podaří připojit robotický vysavač k síti Wi-Fi, měli byste pokračovat v aplikaci Mi Home

Jakmile se vám podaří připojit robotický vysavač k síti Wi-Fi, měli byste pokračovat v aplikaci Mi Home.

Jak vybrat a stáhnout aplikaci

Odkaz ke stažení aplikace pro chytré telefony se systémem Android i iOS naleznete v návodu k robotickému vysavači. Obvykle je k dispozici kód QR. Stačí na ni namířit fotoaparát smartphonu, potvrdit připojení k obchodu s aplikacemi a poté vybrat možnost „Instalovat“.

Odkaz lze také získat na oficiálních stránkách výrobce zadáním přesného modelu robotického vysavače do vyhledávacího pole.

Při prvním spuštění aplikace budete požádáni o přístup do vnitřní paměti (pro zaznamenání nastavení) a také o údaje o poloze uživatele (některé modely používají jako referenční bod souřadnice GPS).

Možná bude také nutné nastavit si osobní účet na webových stránkách výrobce, který vám umožní ovládat spotřebiče i bez připojení k domácí síti Wi-Fi.

Postup instalace, připojení a konfigurace robotického vysavače

Robotický vysavač je již téměř plně autonomní domácí spotřebič. Dokáže se snadno orientovat. Může automaticky spustit a zastavit čištění, dobíjet jej a dokonce vyprázdnit vlastní koš pomocí čisticí stanice. Stále však vyžaduje, i když v minimální míře, zapojení člověka při připojování, nastavování a přípravě bytu na úklid. S kvalitou čištění hodně souvisí to, jak pečlivě se budete držet doporučení.

Jak připravit domov pomocí robotického vysavače

Prvním krokem je dát do pořádku všechny kabely v domě. Robotickému vysavači může překážet jak volný konec tenkého kabelu, tak i kroucený kabel se smyčkou. Robot se v takové „džungli“ spíše zamotá, a pokud ne, kvalita úklidu bude hodně diskutabilní.

Dobrým nápadem je zavěšení přepěťové ochrany nebo prodlužovacího kabelu na zadní stranu stolní desky. Toho můžete dosáhnout buď pomocí oboustranné lepicí pásky, nebo připevněním pomocí samořezných šroubů.

Nabíjecí stanice pro gadgety mohou být také pastí pro robotický vysavač. Jejich tenký kabel se může zamotat do turbokartáče a hnacích kol, proto se vyplatí kabel vyčistit.

Drát od nabíjecí základny je třeba pečlivě navinout. Neměla by se tak nechávat, jinak se do ní robotický vysavač dříve nebo později zamotá.

Výrobce obvykle poskytuje na zadní straně základny organizér pro tento účel. Drát se navíjí na požadovanou délku a vede se na požadovanou stranu.

Pokud však váš konkrétní model vysavače není vybaven organizérem, lze použít svorky. Nepoškozují izolaci kabelu a v případě potřeby je lze snadno odpojit.

Praxe ukazuje, že silné, rovné vodiče vedené podél podlahových lišt, jako je kroucená dvojlinka nebo prodlužovací kabel, nepředstavují pro robota žádný problém. Pro jistotu je však můžete na několika místech přilepit kapkou „superlepidla“ nebo kabel zajistit sponkou ve tvaru U.

Pak je třeba umístit veškerý nábytek na své místo.

Obyčejné židle u jídelního stolu se mohou stát nepřekonatelnou překážkou pro robotický vysavač. Jde o to, že laserem naváděný vysavač (LDS) nemůže snadno odhalit tenké svislé nohy. A pokud jsou navíc chromované, není pro ně v tomto systému místo. Pokud chce robot uklízet a chytí se do takové pasti, může se dlouho snažit dostat ven a nesčetněkrát do ní narazit. Může se dokonce objevit chyba „oblast zablokována“. Proto je vše co nejkompaktnější. Židle nebo stoličky můžete zvednout na stůl, jako se to dělá ve školách. Tímto způsobem je celá plocha pod stolem volná pro čištění.

Pokud máte koberce s třásněmi na okrajích, je třeba je umístit pod okraje koberce. Boty z chodby je lepší umístit do skříně nebo skříňky. Největší nebezpečí představují šňůry, které se mohou zachytit o pohyblivé části robotického vysavače. Svého trenéra můžete najít i v jiné místnosti, kde ho robot pilně tlačí.

Dětské hračky, rozsypané bačkory, ponožky a další drobné předměty by se měly také sbírat.

Ale co s věcmi, které používáte často nebo které nechcete odstranit z jejich obvyklého místa?? Třeba oblíbený hudební nástroj nebo stupnice. Závaží jsou zřejmě nízko a vysavač by je nemusel vidět a narazil by do nich. A ukulele je příliš lehké a robot ho může snadno zatlačit do libovolné části bytu.

READ  Pračka Samsung neběží kratší dobu

Co s prostorem se záclonami a tylem, pokud se bojíte, že se do nich robot zamotá?? Museli byste je neustále zvedat na okenní parapet?? Pro tyto případy mají robotické vysavače funkci „virtuální zdi“. Oblast označená takovými stěnami bude mimo dosah robota.

Jak určit umístění nabíjecí stanice

Robotický vysavač je třeba pravidelně dobíjet. Lze použít i při úklidu, pokud je plocha místnosti velká. Umístění určuje, zda robot může sám vjet na základnu a vyjet z ní.

 • Zvažte dostupnost elektrické zásuvky. Vzpomínáte si na potíže s prodlužovacími šňůrami a dráty??
 • Nabíjecí základna musí být v dosahu Wi-Fi, aby bylo možné robota ovládat v pohotovostním režimu pomocí chytrého telefonu.
 • Zachovejte volný prostor po stranách, aby měl robotický vysavač snadný přístup k základně pro dobíjení.
 • Dbejte na to, abyste stanici umístili blízko zadní části stěny, jinak ji robot při pohybu jen posune.

Základna by neměla být umístěna v blízkosti topných těles, ve vysoké vlhkosti nebo na přímém slunci. toto je standardní doporučení pro všechny spotřebiče.

Jak připojit robotický vysavač ke smartphonu

Než robotický vysavač připojíte ke svému chytrému telefonu, vyplatí se předem provést několik příprav:

 • Ujistěte se, že je váš smartphone připojen k internetu a že k němu přistupuje přes Wi-Fi. Například dočasně deaktivovat mobilní datové služby.
 • Pokud váš směrovač používá šifrování WEP, změňte ho na WPA2.
 • Pokud používáte dvoupásmový router a je nastaven na vysílání dvou sítí, ignorujte signál 5GHz Wi-Fi hotspotu a ujistěte se, že je smartphone připojen k 2GHz hotspotu.Síť 4 GHz. Tuto síť potřebujete, protože má maximální pokrytí.
 • Upozorňujeme, že robotické vysavače nepodporují sítě se skrytým názvem.

Jak připojit robotický vysavač k síti Wi-Fi

Synchronizace s telefonem pomocí Wi-Fi zvyšuje uživatelskou přívětivost robotického vysavače a rozšiřuje jeho funkce. Mobilní aplikace umožňuje uživateli přístup k mapě místnosti a programování úklidu.

Instalace dokovací stanice

Prvním krokem při přípravě robotického asistenta na jeho povinnosti je instalace nabíjecí stanice. Aby se k němu robot správně připojil, je třeba dodržet 2 pravidla:

 • Zajistěte prostor pro parkování: před stanicí by měl být volný prostor alespoň 1 metr a po stranách alespoň 50 cm.
 • Schovejte nepoužívaný kabel: pokud část napájecího kabelu zůstane nepoužitá, lze ji navinout na cívku na zadní straně nabíječky.

Po instalaci základny umístěte robotický vysavač na kontaktní podložky a počkejte, až se baterie plně nabije. Světelná indikace může sloužit jako vodítko:

 • stálé bílé světlo signalizuje dostatečné nabití;
 • Žlutá kontrolka signalizuje 50% nabití baterie;
 • Červená. kritická úroveň nabití baterie (do 20 %).

Po nabití baterie robota můžete přistoupit přímo k připojení vysavače k síti Wi-Fi.

Připojení robotického vysavače Xiaomi

Před nastavením připojení Wi-Fi pro Xiaomi byste měli nejprve zapnout robotický vysavač. Stačí stisknout velké tlačítko na předním panelu. Zkontrolujte také, zda je aktivován bezdrátový modul. nejnovější modely Xiaomi mají pro tento účel speciální indikátor na předním krytu.

Pro telefony se systémem Android a iOS

Bez ohledu na operační systém telefonu je pro synchronizaci s vysavačem nutné stáhnout mobilní aplikaci Mi Home: pro iOS je k dispozici v AppStore, pro Android v Play-marketu.

Poté postupně proveďte následující kroky:

 • Otevřete aplikaci a povolte přístup ke všem požadovaným možnostem.
 • Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke stávajícímu účtu.
 • Podle toho, pro kterou zemi je vysavač vyroben, vyberte oblast připojení. Určení cílové země je poměrně jednoduché. stačí se podívat na nápis na krabici: pokud jsou na ní hieroglyfy. vyberte Čínu, pokud je nápis v angličtině. vyberte jakoukoli evropskou zemi, pokud v ruštině. Rusko. Pokud vybraná oblast není vhodná pro konkrétní zařízení, většina (nebo všechny) možností ovládání bude neaktivní a software vyzve ke změně nastavení.
 • Na hlavní kartě aplikace stiskněte tlačítko se znakem “ “ nebo „Přidat zařízení“ a najděte robotický vysavač v seznamu dostupných zařízení (dokud nebude synchronizace dokončena, bude robot distribuovat Wi-Fi jako router). Pokud nemůžete najít model Xiaomi v seznamu, musíte zadat název modelu do vyhledávacího pole.
 • Klepněte na ikonu požadovaného zařízení v seznamu, počkejte, až se otevře nová karta, a poté resetujte robotický vysavač do bezdrátového nastavení. Za tímto účelem stiskněte na několik sekund současně obě tlačítka na předním panelu: „Start“ a „Home“ (v závislosti na modelu jsou možné různé kombinace tlačítek).
 • Otevřete další kartu v aplikaci („Další“) a v seznamu dostupných sítí Wi-Fi vyberte domácí síť a zadejte heslo.
 • Návrat do mobilní aplikace.

Nyní se na hlavní obrazovce objeví ikona zařízení, pomocí které můžete spustit podrobnou konfiguraci robotického vysavače: přepínat režimy, nastavit plán úklidu, upravit množství vody pro vytírání mokré podlahy a pracovat s interaktivní mapou místnosti.

Funkce

Při připojení k iPhonu může nastat situace, kdy telefon tvrdošíjně nevidí robotické zařízení, přestože opakovaně restartuje síťové připojení. V takovém případě bude možná nutné změnit nainstalovanou oblast na Indii nebo Čínu. Změnu nastavení provedete na stránce: Profil/Nastavení/Region.

Další zvláštností služby Mi Home je, že servery, přes které se připojení uskutečňuje, jsou často nedostupné. V takovém případě je vhodné zkusit se připojit po několika hodinách nebo následující den.

Chyby připojení

Pokud jsou servery Xiaomi po 12-24 hodinách od prvního pokusu stále nedostupné a aplikace vám neumožňuje přihlásit se k registrovanému účtu, můžete se zkusit připojit k serveru přes VPN. Algoritmus připojení je následující:

 • Stáhněte si do telefonu aplikaci VPN Master, Express VPN nebo Nord VPN;
 • zapněte nainstalovanou aplikaci a vyberte zemi, ze které se bude připojení uskutečňovat (nejlépe Německo nebo Singapur);
 • Otevřete aplikaci Mi Home a zkuste se znovu ověřit nebo přihlásit k účtu.

Po úspěšném přihlášení do služby Mi Home lze software VPN deaktivovat a vrátit se k obvyklému připojení.

Další častou technickou chybou je, že se robotický vysavač nemůže připojit k existující síti Wi-Fi. Řešením tohoto problému je změna nastavení DNS. Chcete-li to provést, otevřete „Vlastnosti sítě“ a na zobrazené kartě přejděte na: „Změnit síť/Pokročilé/Uživatel“. V otevřeném poli DNS zkopírujte čísla do poznámkového bloku. stará adresa připojení se může hodit v případě, že robotický asistent později najde domácí síť. Poté vymažte všechny číslice v poli DNS a na jejich místo napište nové: 114.114.114.114. Robotický vysavač se pak většinou dokáže bez problémů připojit k síti Wi-Fi.

Je mi 29 let a už 8 let pracuji jako prodejce technologií u jednoho z největších prodejců mvidea. Rozsáhlé zkušenosti s výběrem produktů a poradenstvím zákazníkům. Před dvěma lety jsem narazil na robotické vysavače a tento trend se mi opravdu líbil. Jednoho dne jsem si uvědomil, že chci vytvořit osobní stránky, kde bych čtenářům pomohl s výběrem robotických vysavačů. Je to můj koníček. Veškerý obsah na těchto webových stránkách jsem napsala já osobně. Rady najdete na mé stránce na u.

Připojení robotického vysavače Xiaomi k vašemu smartphonu prostřednictvím aplikace

Mi Home je univerzální aplikace vyvinutá společností Xiaomi, která ovládá desítky zařízení. od inteligentních domácích senzorů až po elektromobily a domácí spotřebiče. Aplikace je k dispozici pro systémy Andriod i iOS.

READ  Jak odstranit stínítko z pračky Samsung

K připojení robotického vysavače k aplikaci potřebujete

 • Robotický vysavač Xiaomi nebo partneři společnosti
 • Chytrý telefon se systémem Android 4.4 nebo v systému iOS 9.0 a vyšší
 • Směrovač Wi-Fi, který pracuje v pásmu 2,4 GHz

Chcete-li připojit robotický vysavač k chytrému telefonu, stáhněte si aplikaci „Mi Home“ v obchodě s aplikacemi „Play Market“ nebo „App Store“

V aplikaci Mi Home fungují regiony jako cloudová služba. Před několika lety fungovala zařízení chytré domácnosti pouze v oblasti „Čína“. Od loňského roku společnost přidává populární zařízení i v dalších regionech. Nyní jsou robotické vysavače, které vyrábí společnost Xiaomi a její partneři, připojeny k dalším regionům. V našem případě vyberte oblast „Rusko“.

 • Stiskněte tlačítko „Přidat zařízení“. Aplikace si vyžádá přístup k poloze, aby zjistila zařízení v okolí. Povolit, aby bylo snazší najít a připojit nová zařízení.
 • Připojte se a vyberte směrovač, který máte doma. Pak zadejte heslo sítě Wi-Fi, tj. heslo tohoto routeru, a počkejte, až se robotický vysavač připojí k síti.

Všechny! Robotický vysavač je připojen.

Připojili jsme zametací vysavač Xiaomi Mijia 1C, ale princip připojení je pro každý model stejný.

Aplikace Mi Home rozšiřuje funkčnost robotického vysavače. Pomocí aplikace se například vytvoří mapa domu, objeví se zónový úklid, inscenace virtuálních stěn, úklid podle plánu atd.

Chcete-li se seznámit s robotickými vysavači Xiaomi na našich webových stránkách v sekci „Zboží pro domácnost“. „Robotické vysavače“.

Co dělat, když nemůžete připojit robotický vysavač Xiaomi ke svému smartphonu?

V takovém případě zkuste znovu připojit. Při připojování robotického vysavače k síti pravděpodobně došlo k chybě, která brání dokončení připojení. V takovém případě restartujte aplikaci a znovu se připojte.

Pomůže také resetování nastavení Wi-Fi robotického vysavače. Za tímto účelem stiskněte tlačítko napájení a tlačítko Domů a počkejte 5-10 sekund, než vysavač zapípá. Poté připojte robotický vysavač.

Pokud tyto možnosti nefungují, resetujte systém vysavače. Za tímto účelem stiskněte tlačítko „Reset“ pod víkem vysavače a počkejte, až vysavač zapípá.

Přečtěte si postupné nastavení na webových stránkách:

Připojení

Pro připojení vysavače Xiaomi k iPhonu nebo Androidu potřebujete aplikaci Mi Home. Pomocí něj můžete chytrý vysavač ovládat z chytrého telefonu přes Wi-Fi. Odkazy ke stažení z oficiálních zdrojů (otevře se v nové záložce):

Doporučujeme stahovat přes Wi-Fi, soubory váží hodně, zejména pro iPhony a iPady.

Připojení smartphonu k síti Wi-Fi na frekvenci 2.4Ghz. Přejděte do aplikace Mi Home, přihlaste se nebo zaregistrujte (pokud to děláte poprvé). Klikněte na znaménko plus v pravém horním rohu „“.

Před připojením aplikace robotického vysavače Xiaomi Mi Home se ujistěte, že je nabitý, aк. se může při prvním zapnutí obnovit.

Nyní zapněte Bluetooth a vyhledejte zařízení ve svém okolí. Pokud se zařízení z nějakého důvodu nenajde automaticky, můžete to provést ručně. Na kartě „Spotřebiče“ vyberte svůj model. Pokud v seznamu není, změňte oblast na „China“.

Poté budete vyzváni k resetování stisknutím 2 ze 2 tlačítek nebo 2 krajních 3, v závislosti na modelu; vyčkejte na hlasový signál v čínštině nebo angličtině. To je vše, nastavení Wi-Fi je resetováno.

Na další kartě vyberte síť Wi-Fi, v pořádku. Váš chytrý vysavač se nyní synchronizuje a aktualizuje. Nastavení vychází z vašich osobních preferencí.

Funkčnost

Na hlavní obrazovce aplikace je uprostřed mapa místnosti vytvořená robotickým vysavačem a jeho aktuální poloha. V horní části se zobrazí název vysavače a aktuální režim čištění.

Informace o ujeté vzdálenosti, době čištění a úrovni nabití baterie ve spodní části obrazovky.Zde můžete také spustit nebo zastavit čištění.

 • Tlačítko Jump. vyšle robota do určité oblasti pro neplánovaný úklid.
 • Tlačítko „Dock Station“. odesílá do dokovací stanice pro nabíjení.
 • Tlačítko „Clear“ spustí čisticí cyklus.
 • Tlačítko Zoned Clean. vyberte konkrétní oblast, kterou chcete vyčistit.

V pravém horním rohu jsou tři tečky, které otevírají další nastavení.

Rozšířená nastavení

 • „Časovač“. nastavení časového intervalu, ve kterém můžete automaticky čistit.
 • „Hlas a hlasitost“. změna hlasových paketů a hlasitosti hlasových oznámení.
 • „Tlačítko volí intenzitu čištění místnosti: tichý režim, turbo režim, vyvážený režim a turbo režim.
 • „Historie úklidu“. pro záznam informací o úklidu. čištěný povrch, začátek a konec doby čištění.
 • „Dálkové ovládání“. v případě potřeby ruční ovládání nebo zábava.
 • „Režim ukládání mapy“ přidání virtuálních stěn.
 • „Carpet Mode“ speciálně pro lepší čištění koberců.
 • „Režim DND (Nerušit)“ během vámi zvoleného období nebude vysavač uklízet a bude vysílat hlasová upozornění.

Nyní víte, jak připojit vysavač Xiaomi a všechny jeho funkce.

 • Lze ovládat hlasovým asistentem Alice.
 • Pokud se vám nedaří připojit vysavač Xiaomi k Wi-Fi. v níže uvedeném dokumentu najdete tipy, jak tento problém vyřešit.

Počítačový průvodce. Robotický vysavač a multifunkční tiskárna se nepřipojí, hádejte, kdo za to může?))

O technické podpoře, která se vůbec nechce zabývat problémy zákazníků.

Klient se přestěhoval do nového bytu, připojil se k internetu jako AKADO a dali mu vlastní router jako TP-LINK ARCHER A5 nebo C5

Internet v mém telefonu a macbooku funguje na 200 Mbit, ale robotický vysavač a tiskárna all-in-one se kategoricky nechtějí připojit k síti. Poskytovatel říká, že to není náš problém, ale můžeme poslat placený master, a docela varoval, že průměrná kontrola pro odjezd 4,5-5 tisíc rublů.р., Vážím si jejich upřímnosti.

Přišel jsem diagnostikovat problém a moje teorie se stoprocentně potvrdila.

Asi tušíte, v čem byl problém??

Problém je na povrchu, router je dvoupásmový, telefony a Macbook byly připojeny k síti Wi-Fi 5Ghz, což bylo v pořádku. A zde je síť 2.4Ghz, který se snažil připojit all-in-one tiskárnu a vysavač, pracoval nestabilně, jak se ukázalo, vada v routeru vysílače.

Naštěstí měl zákazník starý dobrý Asus RT-AC56U ze starého bytu

Nemohl jsem se obejít bez cirkusu ze strany poskytovatele. Použili statické připojení IP a když jsem zaregistroval adresu, internet v novém routeru se stále neobjevil a volám techniku.podpora se ptá „jste si jisti, že nemáte adresu mac??“Určitě ne“ odpovídá technická podpora, vše by mělo fungovat, zkontrolujte čísla. „musel být zadán nesprávně.“

A teprve při třetím hovoru dostal chytrý zaměstnanec, který řekl: „Vazba na mac není“, ale je vazba na relaci a aby stará relace vypršela, je nutné před připojením nového směrovače odpojit kabel na 30 minut nebo zavolat tech.podporu a my relaci obnovíme ručně.“

První instalátor netestoval provoz Wi-Fi 2.4 a druhý a třetí si nebyli vědomi nutnosti násilně přerušit relaci v okamžiku výměny hardwaru

robotický, vysavač, samsung, nepřipojí

Otázka na autora: Proč bylo nutné přerušit zasedání?? No, nechal bych TP-Link (nemluvím špatně) jako router (NAT, PAT, DHCP a AP 5Ghz) a Asus kaskáda do něj jako samostatný AP 2,4 GHz. A sítě by byly rozděleny a MAC by se nezměnil. 5 GHz. je to dobrý rozsah, zdarma, nezanedbávejte to, pokud můžete. Otázkou však je, kdo má rychlejší a stabilnější směrovací platformu. Asus nebo Tupolink? Možná, Archer (bez nadávek si to nezapamatujete) hardware je lepší.

Takže je možné vyhodit všechny tyto nesmysly a za cenu návštěvy svého mistra strčit dvoupásmový gigabitový Mikrotik (nyní stojí 4 ruble každý, 4-jádro, všechny případy, kdo potřebuje. Googling), ale technosex s nastavením IPTV je přibalen, ale Archer může být hrdě vrátil poskytovateli.

READ  Vysavač Xiaomi se nepřipojí k telefonu

Co je to Asus RT-AC56U old? Má eso, takže není starý. Starý model se jmenuje DIR-320

K tématu složitého nastavení mikrotiku: http://demo.mt.lv/. Zde je ukázka routeru hAP lite (velmi jednoduchá). Přihlaste se pomocí prázdného hesla. Stránka není rychlá, trpělivě vyčkejte. Podívejte se do pravého horního rohu: „Quick SET“, „WebFig“, „Terminal“.

QuickSet. je to jen webový průvodce pro rychlé a snadné nastavení bez zbytečných keců. Pokud víte něco o vytváření sítí. na to přijdeš. Ne? No, minimálně na Googlu. Ve skutečnosti je vše mnohem jasnější, protože v ukázce jsou již nastaveny podrobnosti o síti WAN, které nelze měnit. Vše ostatní je zcela jasné: heslo správce, konfigurace bezdrátového připojení, DHCP, obnovení výchozího nastavení. je tam všechno.

WebFig. je rozhraní, které uvidíme při připojení přes nástroj WinBox (ano, WinBox bude nutné stáhnout samostatně, i když se zdá, že i mikrotik 951 jej vydával za souborový server). Všechna nastavení tam jsou, ale bez půl litru nebo internetu, případně bez staršího a zkušenějšího síťaře na to nepřijdete. Ale s myší, ano, s myší můžete klikat na tlačítka a můžete otevřít konzolu. Můžete tam dokonce najít analyzátor éteru, zjistit, jak hlučný je váš éter, a zvolit nejvolnější rozsah pro „wifi“.

Terminál. je také terminálem ve společnosti Microtic. Textová konzola. Pro ty, kteří vědí, jak ji používat.

Jste dobří ve všech druzích XXX-odkazů? Přejděte na Rychlé nastavení. budeš v pořádku.)

Řekni mi, jak přesně jsi zjistil, že modul 2.4 je vadný?

Otázka na průvodce, zda lze modem Dl použít jako router pro internet? (Ne dsl)

Т.е. připojit kabel do portu LAN s internetem a dále jej rozvádět. (Internet z mostu)

Kdybych byl autorem, nechal bych tplink (na obrázku c5) a Asus nakonfigurovaný jako druhý směrovač, zesilovač Wi-Fi. Proč kurva měnit směrovač, který nastavuje relaci?? Proč s tím tancuješ?? Router je připojen jako ipoe kabel v tplink a dává 2.4, ke kterému tato zařízení připojujeme.

„Díky kurva za starý Asus“, měl všechno létání před vámi, proč se s tím kurva vůbec obtěžujete?

Ta Wi-Fi v bytovém domě je katastrofa. Všechny kanály jsou zarušené. 5 GHz stále funguje, ale připojení na 2,4 je pomalé. Nemůžete se na něm dívat ani na video na YouTube ve 144p, trvá půl hodiny, než se načte, jako v roce 2007. Měnil jsem routery už hodněkrát, hrál jsem si s nastavením, automatickou změnou kanálu v závislosti na obsazenosti. A v žádném případě

A co dělat, když router přes Wi-Fi notebook a telefon-Android létat, a iPhony jsou pomalé a aplikace a internet. Nezkoušel jsem 5g, pouze 2.4?

Není to statický seznam, je to whitelist. Změnil jsem tři poskytovatele, nemohu získat jinou síťovou kartu, dokud relace nespadne.

Mohu získat konzultaci? V budově se svíčkami je k dispozici Wi-Fi WIRELESS TL-WR740N, 6 bytů na patře. Wi-Fi létá i přes den. Večer je naprostá katastrofa. Vybrané volné kanály, přetížené. Nefunguje to. Co mohu dělat, kde mohu kopat??

Přítel měl starobylý počítač, cheta úroveň k2d, seděl hrát, síť fungovala, ale rychlost tvrzené 200, speedtest byl asi 10-12bs. Je to extrémní člověk, rozhodl se levně sestavit z Alík comp na xeon e5 (Pomohl jsem mu sestavit na vlastní nebezpečí). Přišel jsem k němu sestavil vše, sroloval vítr (pokud je to důležité 10 64 pro, sestavit si nepamatuji, jako 1607) (pokud existují šprti, přes starý počítač flash disk), běží počítač, vše je super, Čínský SSD běží, Hard vidyuha, čerpané ovladače na matku z disku. Zapojil jsem drát do síťového rozhraní. 0 emocí. říká indefecation a vypouští, tam a zpět, stáhli nové ovladače ( Realtek 667), nainstalován. 0, zapojím drát do starého počítače, je tam internet, do nového? NE! volání na mgts gipon dívce nedal žádné výsledky (standardní reset, nastavit auto ip a dns), převedena na techopod adekvátní. je to za chodu, drát je kurva krimpovaný! Máte k dispozici drát z dodaného směrovače? Ano, tkát, a oh zázrak všechny 200 vyšel na čínském PC, vytvořit žádost o re-crimping? ano!

Odpověď

Škoda ovšem, že jste nepřiložili snímky obrazovky z aplikace a nenapsali, jak ji ručně připojíte a kde (v jaké konkrétní fázi) se objeví chyba „5G Wi-Fi není podporována“. Nemám takový vysavač a nikdy jsem je nenastavoval.

Pokud vím, algoritmus pro připojení a nastavení robotického vysavače je následující:

 • Na vysavači je třeba aktivovat režim připojení. Stiskněte a podržte dvě tlačítka nebo tlačítko napájení. Kontrolka bliká. Jak přesně na Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50. nevím. V příručce by mělo být uvedeno.
 • Když je robotický vysavač připojen, vysílá signál Wi-Fi. Připojení k této síti ze zařízení iPad.
 • V aplikaci MiHom vyberte možnost přidat nové zařízení.
 • Měl by se tam objevit vysavač Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50. Poté se spustí proces konfigurace. Nejprve musíte v aplikaci vybrat síť Wi-Fi (z Asus RT-N11P) a správně zadat heslo, aby se vysavač mohl připojit ke směrovači.
 • Po nastavení vysavač přestane vysílat Wi-Fi a vy připojíte svůj smartphone k domácí síti. Připojení bude probíhat přes směrovač.

Nerozumím chybě „5G Wi-Fi není podporováno“. Nemyslím si (i když je to možné), že se Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 připojuje pouze k 5GHz síti. Které Asus RT-N11P neumí distribuovat. Nevím, jaký iPad máte. Pokud je starý, nemá podporu 5G Wi-Fi. Možná je to ten problém.

Aplikace Samsung Connect Robotický vysavač Samsung VR7070, výkonný a štíhlý robotický vysavač, 130/60/20W

Připojení smartphonu k bezdrátovému směrovači.2. Spusťte aplikaci Samsung Connect ve svém smartphonu.3. Pokud se zobrazí vyskakovací okno s informací, že bylo zjištěno nové zařízení, klepněte na možnost PŘIDAT NYNÍ.

Nastavení připojení, ze seznamu DOSTUPNÁ ZAŘÍZENÍ.

[Android] Připojení k zařízení je nastaveno automaticky.

Zadejte údaje pro ověření, jakmile k tomu budete vyzváni.6. [Android] Připojení k bezdrátovému směrovači se naváže automaticky.

Poslední část konfigurace se provádí automaticky. Poté se přidá nová karta zařízení.

Pokud se vám nedaří dokončit registraci produktu, postupujte podle následujících kroků.

Opětovná registrace vysavače POWERbot.

SSID bezdrátového směrovače, registrace může selhat.

Chytré ovládání a indikátor Wi-Fi

Na adrese. Inteligentní řízení je blokováno.

(Použití dálkového ovládání může být stále možné.)

Vypnuto. K dispozici je funkce Smart Control.

Na adrese. Vysavač POWERbot je připojen k bezdrátovému směrovači.

Vypnuto. Vysavač POWERbot se pokouší připojit k

Pokud je funkce Smart Control zablokována, je ovládání vysavače POWERbot pomocí

Pokud POWERbot a smartphone nejsou připojeny ke stejnému bezdrátovému směrovači,

V závislosti na připojení může dojít ke zpoždění reakce zařízení na příkazy

| Denial of responsibility | Contacts |RSS