Rok s nejneobvyklejším vysoušečem vlasů Dyson Supersonic

rozdíl, mezi, vysoušečem, vlasů, dyson, běžným

V době, kdy se fén objevil na trhu, jsem už značku Dyson znal, a to v tom nejlepším slova smyslu. Před lety jsme se s rodinou rozhodli pro vysavač Dyson. Nepamatuji si, co bylo v té době tak šokující, že jsme zaplatili částku mnohem vyšší, než byla průměrná cena vysavačů, za přístroj, který tehdy nikdo neznal. Řekněme, že tento vysavač je tu s námi stále a je čestným dlouholetým členem spotřebičů v naší domácnosti. O něco později se osoušeče rukou staly na veřejných místech výjimkou z pravidla: „Ať se osušíš sebevíc, stejně se utřeš.“. Osobně jsem tedy byl ze zavedení fénu nadšený. Bylo zřejmé, že se musí lišit od ostatních a musí být stejně efektivní jako předchozí návrhy značky.

Jelikož jsem byl jedním z prvních zákazníků, mohl jsem počítat pouze s výběrem barev. Sada s kufříkem přišla později. V mém případě je fén zabalen ve velké pevné krabici.

Nakonec, i když mi bylo líto, že jsem nedostala pouzdro, musím uznat, že krabička byla velmi funkční a snadno skladovatelná, takže nešla do koše. Mimochodem, každá část a samotný fén byly zapečetěny v plastovém obalu přesně podle tvaru. Takto jsou obvykle baleny drahé telefony.

Kromě zdánlivě závažného návodu se sada dodává se silikonovou podložkou s plastovým klipem. Podložku používám zřídka, ale někomu se může hodit.

Fén se dodává ve dvou verzích: bílé se stříbrnou a grafitové s fuchsiovou. I když nyní očekáváme magenta-grafitovou verzi. Je jasné, že nejoblíbenější barvou je fuchsiová. Je to krásné. Ale jaká barva. Už jen ten tvar stojí za to. Myšlenka díry uprostřed, kterou jsme již viděli u fanoušků stejné značky, je ztělesněna v malém fénu. Nový motor má zásadně odlišné těžiště a těleso, ke kterému jsou trysky připojeny, je kratší a není vůbec těžké.

To je skutečná výhoda pro kutily. Teď už mám ruce dost dlouhé. Jako by předvídal mé touhy, nástavce jsou na místě drženy magnetem, na kterém se volně otáčejí. Upřímně řečeno jsem nikdy neměnil trysky na předchozích fénech, protože jejich sundávání a nasazování bylo vždy docela pracné. Nyní je to vše součástí rutiny, a co víc, fén je uložen bez nástavců. Děkujeme značce za uvedení tak chytrého nápadu do života.

Dodává se se třemi nástavci: updo pro směrovanější proudění, koncentrátor pro styling a difuzér pro vysoušení kudrnatých vlasů.

Takto se k fénu připojují jednotlivé nástavce.

Podívejme se blíže na trysky. Ten dole je ten, který vytváří směrové proudění. Má úzký výstup vzduchu, ale o něco širší otvor než tryska koncentrátoru. Poskytuje mým vlasům rovnoměrné, objemné proudění vzduchu, které umožňuje jejich jemné vysoušení. Díky dvojitým stěnám se tryska příliš nezahřívá a nemůžete si s ní popálit ruce. Je to jeden ze dvou kousků, které neustále používám k vysoušení vlasů před jejich položením. Druhá koncentrovací tryska (na obrázku vpravo nahoře) je velmi podobná té předchozí, ale je užší a používá se k úpravě vlasů. Také se systémem dvojité stěny. Zajímavostí tohoto fénu, nebo možná celého fénu, je, že jej můžete držet na kartáči tak dlouho, jak chcete. A to bez snížení výkonu sušičky. Mám na mysli to, že v této situaci se normální fén přehřívá, protože je přerušena normální cirkulace horkého vzduchu a je cítit spálený plast. Fény s ochranou proti přehřátí se jednoduše vypnou. Tato výhoda vysoušeče vlasů Dyson je opravdu cenná, protože cílený proud vzduchu přitlačený na pramen na kartáči umožňuje rychlé uhlazení vlasů. O největší trysce (na fotografii vlevo) se zmíníme později.

Systém ovládání je pro vysoušeč vlasů zcela běžný. Na levé straně je tlačítko pro rychlost proudění vzduchu a na pravé straně je tlačítko pro výběr teploty. Pod tlačítkem napájení a tlačítkem studeného vzduchu.

Světla jsou viditelná pouze při zapnutém vysoušeči vlasů. Čím více se rozsvítí, tím silnější je proud nebo tím teplejší je vzduch.

Musím uznat, že tento fén má velmi stylový design. Je okamžitě nápadný a má velmi zvláštní vzhled. Nejenže má velmi osobitý design, ale také jiný motor v ručním kole a teplotní čidlo, díky čemuž je používání fénu bezpečnější. Teplota se měří 20krát za sekundu, což zabraňuje přehřátí a nadměrnému vysoušení vlasů. Rychlost vysoušeče vlasů je také pozoruhodná. S paprskovou hlavicí dokáže posunout záclony na vzdálenost čtyř metrů, ale vlasy vám z hlavy nevyfouká. Opravdu se mi daří kontrolovat pohyb vlasů při stylingu. Pro ty, kteří mají dlouhé vlasy, je to výhoda. Je obvyklé porovnávat vysoušeče vlasů z hlediska jejich výkonu. To však neplatí pro vysavač Dyson, který má zcela odlišnou technologii proudění vzduchu. Na oficiálních webových stránkách je uvedeno 1600 W, ale tento vysoušeč vlasů je mnohem výkonnější než můj předchozí profesionální vysoušeč vlasů s výkonem 2000 W. Mně vlasy rychleji vysušuje, ale hlavně zkracuje dobu úpravy. A tvrzení o inteligentní regulaci tepla pro lesklé vlasy opravdu funguje.

Pod rukojetí se nachází filtr, který chrání fén před prachem a nečistotami při nasávání vzduchu.

Na začátku jsem se na něj podíval, ale nemohl jsem nic najít, takže jsem si myslel, že je to zbytečný gadget. Jak jsem se mýlil. Omlouvám se za nepříliš estetický obrázek, ale tohle jsem našel, když jsem připravoval recenzi.

Máš štěstí, že se nedostala do motoru.

Shrneme-li základní informace, tento vysoušeč vlasů má 2,7 metru dlouhou, měkkou, silnou a poddajnou šňůru. Drobnost, ale opět svědčící o péči o spotřebitele.

A teď to hlavní: jak tento zázrak funguje? Takhle vypadaly moje vlasy, když jsem je fénovala přirozeně. Jak se říká, můžu použít fén. Nikdy se mi nepodařilo vlasy krásně vytáhnout fénem a ani štětinový kartáč problém drasticky nevyřešil.

Zde je výsledek 7minutového sezení s fénem Dyson a kartáčováním bez stylingových přípravků nebo tepelné ochrany:

Nejenže jsou mé vlasy rovné a hladké, ale jsou hustší, těžší a chladnější.

Místo měkké vaty je pod prsty jako studené hedvábí.

A trvanlivost tohoto stylu je mnohonásobně vyšší. Můžu je nosit po zbytek dne, což se mi ještě nikdy nepodařilo.

Ano, určitě existují situace, kdy žádný styling neodolá, ale bez extrémů je to více než v pořádku.

Několik fotografií stylingu s běžným fénem před érou fénu Dyson, bohužel je to nejlepší, co jsem kdy měl:

A po hodině se špičky začnou kroutit různými směry bez ohledu na počáteční styling. Účes rozhodně neodpovídal hygienické rutině.

Nyní je čas promluvit si o difuzní trysce. Tento tvar trysek se vyskytuje i u fénů jiných značek, ale jejich charakter se zásadně liší. U Dysonu se nejedná o hubici na objem. Nástavec má jediný cíl: šetrně vysušit kadeře, aniž by došlo k poškození jejich tvaru. Kudrnaté vlasy se zachováním kudrlin lze sušit pouze přirozeně. Při zapnutí fénu se bohužel kadeře vlivem síly proudu vzduchu narovnávají, často nerovnoměrně. Společnost Dyson vynalezla trysku, která rovnoměrně rozptyluje vzduch kolem vašich kadeří a nechává vyniknout každému loknu. Т.е. v takovém případě, kdy chcete mít přirozené kadeře a nemáte čas čekat, až vám hlava uschne sama. tato tryska je skvělým řešením. Mám vlasy suché během několika minut a moje kudrliny zůstávají ve tvaru. Na ukázku mi pózoval chlapík s kudrnatými vlasy. Takto vypadají mé vlasy po návštěvě kadeřnictví a fénování běžným profesionálním fénem. Pod ním se sice podařilo zachovat některé kudrlinky, ale polovina hlavy je narovnaná.

READ  Krabice pro baterii ze sádrokartonu vlastníma rukama

A toto jsou stejné vlasy vysušené vysoušečem Dyson a poté vyčesané kartáčem. Výrazně se zvětší objem a výraznost kadeří.

Můj názor: už přesně rok pro mě neexistuje jiný fén. Opravdu mám vysoušeč vlasů před a po Dysonu. Jsem s ním více než spokojená, protože jsem našla skvělého pomocníka, který mi nejen vytvoří požadovaný účes, ale také nepoškodí vlasy. Ještě jsem se nerozhodla vzít si ho na cesty a už jsem se potýkala s hotelovými fény a cítila jsem rozdíl. Možná, že pokud bude v prodeji samostatné pouzdro pro tento vysoušeč vlasů, vezmu si ho s sebou a budu cestovat.

Výrobce: Anglie Hmotnost: 450 gramů (rozdíl oproti jiným profesionálním vysoušečům vlasů začíná na 100 gramech, ale subjektivně je Dyson mnohem lehčí) Hodnocení: 5 (Myslím, že je fér zaplatit za toto zařízení 400, je to oficiální cena, nevím, proč mi účtovali téměř o 50 % více).

 • Před zaplacením kurýrovi ověřte jakýkoli výrobek Dyson podle sériového čísla
 • k dispozici na oficiálních stránkách společnosti Dyson. Sériové číslo,
 • na výrobku se zadává do příslušných políček.

Kde najdu sériové číslo svého výrobku?

Válcové vysavače Sériové číslo se nachází na těle vysavače ve spodní části nebo za cyklónovým systémem se sáčkem. Přenosné vysavače Sériové číslo je umístěno na skříni za filtrem nebo za odpadkovým košem.

Ale co je lepší: fén nebo fén s kartáčem? Klasický přístroj mírně narovná vlasy a dodá jim objem. Jediným rozdílem je, že fén není vybaven rotorem, takže si prameny musíte natočit sami.

Fén-kartáč funguje v podstatě stejně jako běžný fén: vzduch je „nasáván“ dovnitř fénu a při zahřívání z něj vychází stálý proud. Velký rozdíl mezi stylery však není jen v jejich nástavcích, ale také v jejich výkonu. Fénu na vlasy s kartáčem často trvá jen minutu a půl, než se zahřeje na příjemnou teplotu.

Recenze fénu Dyson Supersonic: co dokáže fén za 35 000 Kč

Problém 1: špatné proudění vzduchu

Cituji z tiskové zprávy: „Běžné fény často poskytují buď slabý proud vzduchu, nebo naopak příliš silný, nekontrolovatelný. Dyson Supersonic poskytuje silný, cílený proud vzduchu pod úhlem 20°, který umožňuje důkladné a šetrné vysoušení a úpravu vlasů.“.

Dyson Supersonic v našich rukou a připraven k testování

Subjektivně ano, proud vzduchu vycházející z fénu Dyson Supersonic je silnější (při maximálním a dokonce i při středním) a koncentrovanější než u všech mých fénů. Podle výrobce je to 13 litrů za sekundu a šířka průtoku je 27 mm. Maximální příkon vysavače Dyson Supersonic je 1 600 W. Je stejný jako většina cestovních a „běžných“ fénů, ale účinnost je rozhodně lepší. Můj „běžný“ profesionální vysoušeč vlasů má příkon 1680-2000 W a existuje mnoho profesionálních modelů s příkonem 2200 a 2400 W. Jinými slovy, Dyson Supersonic je úspornější než většina profesionálních „kolegů“.

Nyní se zaměříme na úhel stylingu 20°. Společnost Dyson tvrdí, že proud vzduchu směřující pod tímto úhlem má tendenci vyhlazovat a uzavírat šupinky, které tvoří vlasy, takže se necuchají, ale naopak vyhlazují, takže jsou vlasy lesklejší. Pokud ji držíte vzpřímeně u hlavy, jede přesně v tomto úhlu. Je to složité, protože každý má jiný způsob držení fénu. Ráda si skloním hlavu a foukám ke kořínkům, abych dosáhla objemu. Jak je na tom moje váha. to nevím.

Problém 2: Fény se nasávají na vstupu vzduchu

Konstrukce Dyson Supersonic se tomu vyhýbá. Už žádné potrhané nebo poškozené vlasy a žádné ucpávání mřížky fénu. Tento problém řeší skutečně unikátní konstrukce vysoušeče vlasů: společnost si nechala patentovat technologii Dyson Air Multiplier, kterou úspěšně používá ve svých produktech pro regulaci klimatu. ventilátoru, ohřívači a zvlhčovači. Vzduch je nasáván zespodu (v rukojeti jsou otvory pro nasávání vzduchu, které jsou zakryty odnímatelným filtrem) a na výstupu se skrze štěrbiny v kruhovém obrysu fénu mění v silný proud vzduchu.

Problém 3: Běžné sušičky jsou těžké a unavují ruce

Dyson Supersonic je údajně velmi lehký. Bez nástavců váží 630 gramů, moje cestovní sušička je lehčí než ona, ale není tak výkonná, a moje profesionální není těžší, ale většina profesionálních sušiček je skutečně těžší. Abychom však byli spravedliví, na trhu jsou nyní k dispozici kompaktní a dokonce cestovní modely s výkonem profesionálního fénu. Dyson Supersonic se však používá pohodlněji. Jde o to, že nejsou cítit žádné vibrace a těžiště (kde je umístěn motor) je v rukojeti, nikoli v těle fénu. Pro představu: u běžného vysoušeče vlasů je veškerá váha na nejširší části těla a vysoušeč držíme za poměrně tenkou rukojeť, musíme ruku namáhat, abychom ho udrželi (to neplatí pro kartáčové vysoušeče, kde je motor také v rukojeti). Pokud jej používáte několik minut, není to nic hrozného, ale u profesionálního fénu je rozdíl znatelný.

V porovnání s jiným profesionálním vysoušečem vlasů

Problém 4: Běžné sušičky jsou příliš hlučné

Hlučnost vysoušeče Dyson Supersonic a dalších dvou vysoušečů vlasů jsme měřili hlukoměrem za stejných podmínek, při malém hluku na pozadí a při stejné vzdálenosti vysoušečů od hlukoměru. K našemu překvapení jsou výsledky vysavače Dyson Supersonic stejné jako u běžných modelů: 63-64 dB při minimu a 69-70 dB při maximu. Proč je to divné? Protože Dyson Supersonic je tišší. Inženýři společnosti Dyson tvrdí, že slyšíme pouze zvuk proudícího vzduchu, nikoli hluk malého, ale výkonného motoru V9, protože zvýšili počet lopatek na oběžném kole motoru na frekvenci, kterou lidské ucho sotva slyší. Je těžké toto tvrzení ověřit, ale je to fakt: fén vydává jiný zvuk, místo řevu a řevu je to spíše tlumené pískání, jako zvuk silného průvanu.

Problém 5: Běžné fény vlasy přehřívají

Samozřejmě záleží na způsobu použití fénu (bezpečnou vzdálenost 20-30 cm od vlasů nedodrží každý) a na zvoleném režimu. poměrně pokročilé modely mají 8 až 12 kombinací teploty a síly proudění vzduchu. „Trik“ spočívá právě v přesnosti teploty: můžete si vybrat ze 4 možností: 28, 60, 80 nebo 100 ºC a sušička bude podporovat zvolené nastavení.

Pájecí sušička z páječky

Před sestavením pájecí sušičky vlastníma rukama

 • přemýšlejte o zařízení pro přívod vzduchu;
 • sestavit speciální topné těleso;
 • Přístroj vybavte termočlánky;
 • Zvažte systém pro sledování aktuální teploty spotřebiče.

Při úvahách o tom, jak vyrobit páječku z obyčejné páječky, je třeba zvážit několik jemných bodů, abyste se nevystavili nadměrnému riziku.

Níže jsou uvedena hlavní kritéria, která by mělo zařízení na bázi páječky splňovat

Co potřebujete k sestavení páječky?

Při stavbě pájecí sušičky vlastníma rukama musíte být připraveni:

 • obyčejnou starou páječku napájenou ze sítě;
 • křemenná trubice, která vytváří komoru pro ohřev vzduchu v páječce
 • halogenová výbojka pro ohřev vzduchu a tavení proudu pomocí fénu;
 • Niklový drát do tloušťky 0 mm.Drátek termočlánku se prostrčí hadicí s proudem vzduchu. délka hadice je 7 mm;
 • Termostat;
 • Pájecí ventilátor.

Připojení všech zařízení by mělo být provedeno ke konektorům speciálně připraveným na pájecí stanici, jejichž rozdělení vývodů závisí na výrobci páječky.

Postup montáže sušičky páječky

Výroba domácí sušičky na pájecí třísky ze staré páječky se skládá z několika pracovních kroků:

 • Uložení podomácku vyrobené spirály z nichromového drátu uvnitř křemenné trubice.
 • Připojení cívky k napájecímu kabelu.
 • Vložení termočlánkového drátu, který reguluje teplotu vlákna.
 • Izolace spotřebiče vrstvou křemenné trubice.
 • Instalace trubičky do rukojeti páječky místo do hrotu.
 • Vystředění trubky omotáním azbestové šňůry kolem ní.
 • Upnutí předního konce trubky pomocí límce.
 • Vložení hadice pro proudění vzduchu.
 • Připojení kompresoru, který vytváří proudění vzduchu.

Regulátor teploty zdroje ohřevu je přednostně umístěn na těle tepelné pistole.

Princip horkovzdušné pistole na bázi páječky je následující:

Do nichromového vlákna je přiveden malý proud, který způsobí jeho rozžhavení. Vzduch vycházející z kompresoru se shromažďuje ve speciální izolované komoře a ohřívá se pomocí cívky a izolační fólie. Vzduch pak opouští topnou komoru a proudí přímo na desku plošných spojů.

READ  Je možné do zvlhčovače přidat parfém?

Tento způsob výroby horkovzdušné pistole má bohužel mnoho nevýhod.

Nevýhody horkovzdušné pistole vyrobené z obyčejné páječky jsou následující

 • Potíže s kalibrací teploty;
 • Průtok vzduchu se nastavuje stlačením vzduchové trubice;
 • Nemožnost nastavení intenzity ohřevu u většiny běžných páječek;
 • časově náročná operace;
 • Špatná tepelná izolace zařízení.

Ve většině případů není výroba horkovzdušné pistole z letlampy opodstatněná. Přepracování levné stavební horkovzdušné pistole je mnohem udržitelnější způsob výroby horkovzdušné pistole pro pájení mikrosoučástek.

„Nadzvukový“ fén Dyson za 399 dolarů

Britský výrobce spotřebičů Dyson, známý především svými vysavači a vysoušeči rukou, se zaměřil na běžné vysoušeče vlasů.

„Uvědomili jsme si, že používání běžného vysoušeče vlasů může způsobit jejich poškození,“ řekl miliardář a zakladatel James Dyson. „Vyzval jsem proto inženýry společnosti Dyson, aby skutečně porozuměli vědě o vlasech a vytvořili naši verzi vysoušeče vlasů, o kterém si myslíme, že tyto problémy vyřeší.“.

Společnost Dyson tvrdí, že investovala 71 milionů dolarů a strávila čtyři roky výzkumem a vývojem nových technologií, aby byl fén tišší a méně škodlivý pro vlasy. Výsledkem je osmkrát rychlejší a mnohem menší motor, než jaký se používá v nejoblíbenějších modelech, uvádí arstechnica. Trochu statistiky vývoje fénu:

 • Při testech bylo použito 1 625 km lidských vlasů;
 • Bylo vyvinuto 600 prototypů;
 • Více než 100 podaných patentů;
 • Pouze 16 ze 100 patentů se týká trysek;
 • 103 zapojených inženýrů.

Vysoká rychlost a vysoký tlak vzduchu ze zesilovače zvyšuje průtok vzduchu 3krát. Kromě samotného vysoušeče vlasů jsou k dispozici magnetické trysky. Díky technologii Heat Shield (horký vzduch procházející tryskami je mezi proudy studeného vzduchu) se povrch trysky nezahřívá ani při těsném kontaktu s vlasy.

Video Dyson Supersonic fén na vlasy

Fén lze objednat také online a od podzimu jej bude exkluzivně prodávat společnost Sephora za 399 EUR.

Fén Dyson Supersonic. co se změnilo za tři roky používání

Fény Dyson Supersonic jsou na trhu již dlouho. Během této doby si myslím, že všichni, kteří se s nimi chtěli seznámit a udělat si vlastní dojem o pohodlí / nevýhodě modelu. Moje recenze je určena těm, které zajímá, jak se fén chová dlouhodobě, zda je pro vaše vlasy dobrý nebo špatný a co Dyson pro tyto fény vymyslel.

Nemohu říct, že bych chtěl futuristický (v té době) vysoušeč vlasů Dyson Supersonic hned poté, co se objevil na ruském trhu. O řadu fénů jsem neměla zájem, protože jsem byla spokojená se svými dvěma pomocníky, běžným fénem Philips a kartáčovým fénem Philips.

Když se však můj 8 let starý fén Philips začal porouchávat (vydával chrastivé zvuky, které naznačovaly, že už možná není tak dobrý jako dřív :-)), začala jsem pomalu zkoumat možnosti, čím ho nahradit.

Přečetl jsem si několik příspěvků, zhlédl jsem spoustu videorecenzí fénu Dyson. Všechny mi přišly zajímavé, ale ne natolik, abych za ně utratil 29 dolarů.990 z rodinného rozpočtu na fén, když byly v prodeji skvělé fény za 6.000. Až v obchodě jsem si uvědomila, jak moc ho potřebuji, a napsala jsem dopis Ježíškovi 🙂

Důležitým argumentem pro nákup bylo vydání limitované edice značky pro nový rok 2018 s pouzdry (na výběr jsou 3 barvy). Předtím byly k dispozici fény bez krytů.

Od té doby se nové barvy staly dobrou tradicí. čas od času se v nejrůznějších barvách objevují nejen samotné fény, ale i jejich kryty. Současným trendem je velmi krásný červený fén v červené kapuci. Existují i další zajímavé kombinace.

Taška je opravdu dobrá. Hustý, poskytuje spolehlivou ochranu fénu. Zavírá se magneticky. Prošito růžovou nití.

Do pouzdra se volně vejde fén s dlouhou šňůrou (téměř 3 m) a dvěma tryskami. Není vhodný na cesty. je příliš těžký (700 gramů) a neskladný, ale pro domácí použití je velmi praktický. Mám ji na otevřené poličce a za 3 roky se nezměnila. Nic není prasklé, poškrábané ani oddělené. Jen vnitřní samet je trochu zaprášený.

Nyní k dispozici také s jednoduchými kryty, bez fénů. Čas od času se objevuje v různých barvách. Ale samozřejmě je lepší si je koupit jako sadu.

(1) Snadné používání, který je následující:

Mimochodem, pokud jde o rozšíření. V mé sadě jsou tři: difuzní tryska je určena k vysoušení kudrnatých vlasů (vložil jsem ji do krabice, není to pro mě relevantní) a dvě podobné trysky, koncentrátor trysek. Pro rychlé sušení používám širší (nebo bez trysek) a pro styling používám užší.

(2) Kvalita materiálů a zpracování.

Je radost držet fén v rukou. Nejde jen o plast, který je příjemný na dotek, ale o pevný pocit z celé konstrukce. Položil jsem ho na rovnou plochu a nevydává žádné chrastivé zvuky.

Po dlouhém používání mohu s jistotou říci, že materiály jsou robustní a odolné proti opotřebení. Zaprvé, samotné tělo se nezměnilo (žádné škrábance, žádné poškození od stylingových prostředků) a zadruhé, trysky jsou překvapivě silné. Několikrát se mi stalo, že jsem při sušení narazila nástavcem na fén do dveřní zárubně. Dávám si na tom záležet 🙂 Trysky padaly na dno vany nebo na kachličkovou podlahu. Z tohoto důvodu bylo několik mých předchozích fénů „přelepeno“ lepicí páskou v polovině jejich života 🙂 Kousky Dyson nejenže nepraskly, ale nebyly ani poškrábané.

Je opravdu vysoká. Málokdy jsem si fénovala vlasy hned po umytí. Nechávala jsem je přirozeně schnout asi 20-30 minut a pak jsem je nechala trochu proschnout a tvarovala je. S Dysonem jsem to změnila a nyní si vlasy fénuji/úpravuji ihned po utření ručníkem. Když pomineme nemycí přípravky a stylingové produkty, normální fénování trvá přibližně 5 minut. Kartáčem na vlasy 15 minut.

Rozdíl mezi indickými a evropskými vlasy | Gold Hair

ЗKvalita sušení je znatelně lepší než u starého modelu Philips. Mám porézní vlasy, které se při sušení bez kartáče zacuchávají. Dyson i bez trysek a kartáčku je nějak nevědomky hladší. Uhlazující efekt je u nástavců ještě výraznější, což dává těm, kteří mají dlouhé rovné vlasy, důvod říci, že fén může nahradit kulmu.

Tím mám na mysli, že za prvé volba režimu usnadňuje nalezení vhodné kombinace a za druhé jsou tlačítka dobře fixována ve zvolené poloze a nedochází k jejich náhodnému přepnutí.

Na rukojeti jsou dvě tlačítka. páčka zapnutí/vypnutí a tlačítko studeného vzduchu.

Na hlavě fénu jsou další dvě tlačítka. Tlačítko se symbolem ventilátoru reguluje výkon. K dispozici jsou tři nastavení, ale já používám pouze první. Druhým tlačítkem s červenou tečkou se nastavuje teplota. Zde jsou možné čtyři různé možnosti: chladný vzduch (teplota je vypnutá) a postupné zvyšování teploty pouhým stisknutím tlačítka.

Když svítí tři kontrolky, fén pracuje na maximální výkon a ohřívá se na maximální teplotu.

Používám minimální výkon a minimální teplotu (občas střední, ale nikdy ne maximální). Tříbodové proudění vzduchu je tak silné, že odfoukne těžké lahve a zkumavky z koupelnových poliček.

Díky všem výše uvedeným výhodám fénu Dyson jsem se konečně naučila, jak snadno a rychle upravit svůj skromný účes. Velikost Philips(ů) nejenže způsobila větší bolest při natahování paží, ale výsledek byl také znatelně slabší.

Vysoušeč s kartáčem Philips (mám otočný) se vysouší mnohem lépe než starý objemný vysoušeč, ale občas si pletu, které tlačítko zmáčknout, a kartáč se otočí špatně, zasekne se mi ve vlasech a některé vytrhne. Kromě chvilkového traumatu je pro mě teplota vysoušeče vlasů s kartáčem výrazně vysoká, takže si dávám pozor, abych si takto upravovala vlasy po každém mytí.

Určitě existují lidé, jejichž vlasy vypadají skvěle i bez fénu a stylingu, ale já mezi ně nepatřím. Moje vlasy jsou porézní, nejsou tak husté, jak bych chtěla. Cílem stylingu je pozvednout kořínky, vytvarovat „zátylek“, odstranit krepatění, pokud možno dodat objem a trochu vytvarovat konečky. Pro ilustraci hrdiny příspěvku jsem při procházení recenzí našel několik fotografií svých vlasů vysušených starým fénem,

READ  Domácí styling krátkých vlasů pomocí fénu

a úhlednější verze, stylizované pomocí kartáče na vlasy a vysoušeče Dyson.

Pokud jde o hladkost mých vlasů, výsledek se příliš neliší. Dovolte mi však připomenout tři důležité rozdíly: 1) fén je pohodlnější, nezamotávají se mi vlasy a neunavují se mi ruce; 2) je proto rychlejší; 3) nepřehřívám si fénem pokožku hlavy ani vlasy. Pohodlí nástroje způsobuje, že výsledek vychází tak, jak má, a ne tak, jak má. Kompaktní velikost fénu mi usnadňuje zvedání koruny a tvarování konečků.

Několik zklamání. Bohužel fén na trávu nedorostl do pasu a sada fénu nebyla součástí balení 🙂

Ale vážně, je to přece jen fén na vlasy. A výsledky hodně závisí na vlasech a rukou nositele. Existují dívky, které si bez jakýchkoli pomůcek dokážou upravit vlasy jako v salonu. A jsou vlasy, které se pravidelně barví, trvale upravují a kulmují, a přitom zůstávají silné a zdravé. Takže ti, kteří jsou již v pořádku, nemusíte utrácet za tento vysoušeč vlasů.

Pro mě to byl dar z nebes. Kromě výše zmíněných skvělých účinků jsem časem zaznamenala celkový příznivý vliv na stav mých vlasů. Četla jsem několik komentářů o vysoušení vlasů fénem. a pro mě to bylo skutečné dobrodiní! Mám opačný dojem. Myslím, že díky tomu, že moje hlava není vystavena tak horkému vzduchu, se moje pleť normalizovala. není to obtěžující suché místo. Méně padání vlasů. myslím, že je to proto, že jsem jemnější při úpravě vlasů bez přehřívání.

Momentálně to není téma na cestování, ale v minulých letech jsem vždycky cestoval s fénem. V příručním zavazadle nezabere moc místa, málo váží a šetří vlasy i čas (ve srovnání s hotelovými monstry :-)).

Fén se stal jedním z mých nejoblíbenějších spotřebičů. To vyvolalo tak vysokou důvěru ve značku, že když se objevila potřeba zvlhčovače vzduchu a vysavače, analogy jiných firem se téměř nebraly v úvahu.

Mimochodem, líbí se mi, že Dyson aktivně rozvíjí svůj sortiment nejen „do šířky“, ale i „do hloubky“. Objevují se nové spotřebiče a stávající spotřebiče se vyvíjejí. V průběhu let byla například vydána profesionální verze vysoušeče (pro salony) a objevilo se další příslušenství (kryty, nové trysky, nástěnné držáky, držáky, kartáče a hřebeny).

Ale ani konkurenti nezahálejí. Kromě čínských padělků se objevily čínské analogy, docela dobrá kvalita, soudě podle recenzí, a s identickými technickými vlastnostmi, soudě podle popisu. Cena podobných výrobků je nižší než 50 % ceny výrobků Dyson. Udělejte dvojí dojem. Na jednu stranu byli Číňané skvělí, pokud opravdu dokázali udělat totéž za poloviční cenu, ale na druhou stranu jste mohli přidat trochu více osobitosti novému názvu 🙂

Koupit fén Dyson za nejvýhodnějších podmínek

Náš obchod je oficiálním distributorem zařízení Dyson v Kazachstánu. Jako dodavatel, který spolupracuje přímo s výrobcem, jsme připraveni nabídnout nejlepší podmínky prodeje. Spotřebiče si můžete objednat online, vybrat si model z katalogu nebo se obrátit na naše manažery, kteří vám poradí. Ceny vás příjemně překvapí a dodací lhůta bude minimální. Dodávka zahrnuje všechny regiony země: Almaty, Nur-Sultan, Šymkent, Aktobe, Karaganda, Taraz, Pavlodar, Ust-Kamenogorsk, Semej, Atyrau, Kostanaj, Kyzylorda, Uralsk, Petropavlovsk, Aktau a další sídla.

Výhody a nevýhody sušiček Dyson

Recenze o vysoušeči vlasů Dyson hovoří o pozitivních vlastnostech výrobku:

 • jedinečný design;
 • Vzduch je směrován pod úhlem 20 °C s trojitým zesílením proudění (patentováno výrobcem), což umožňuje rychlé a šetrné vysoušení vlasů;
 • vysoce kvalitní konstrukce;
 • snadné ovládání;
 • přesnost tlačítek;
 • pohodlně se drží v ruce;
 • Přítomnost světelných indikátorů na tlačítkách rychlosti a režimu;
 • sledování teploty, které zabraňuje přehřátí vlasů;
 • vysoce kvalitní balení;
 • bez ventilátoru, který zabraňuje zamotání dlouhých vlasů do ventilátoru a jejich nasátí;
 • trysky jsou magneticky připevněny a snadno se odstraňují;
 • kvalitní šňůra s pevným uchycením;
 • Relativně nízká hmotnost;
 • Zařízení se nepřehřívá, pokud s ním pracujete delší dobu;
 • tichý provoz, který umožňuje používat zařízení, i když dítě spí;
 • rychlé sušení. bez nutnosti stylingu středně silné vlasy uschnou za 2-3 minuty.;
 • ionizace;
 • 3 režimy výkonu. slabý, střední, silný;
 • kompaktní velikost;
 • vysoký výkon;
 • ionizace.

Zákazníci také upozorňují, že přístroj po použití nepoškozuje vlasy, a to díky tomu, že fén dokáže téměř okamžitě přepnout z horkého vzduchu na foukání studeného vzduchu.

Z dlouhodobého hlediska zanechává nástroj vlasy lesklé, zdravě vypadající a hladké. Mnoho zákazníků si pochvaluje funkční nástavec difuzéru, který rychle vytváří objemný vzhled.

Kupující poukazují na nevýhody zařízení:

 • vysoké náklady;
 • Bezprostředně po silném fénování jsou vlasy ztuhlé, ale to zmizí až po 10-15 minutách.;
 • smyčka pro uložení sušičky zavěšené na stropě není bezpečně upevněna;
 • v místě, kde je šňůra připojena k zařízení, není žádný systém otáčení, což vede ke zkroucení šňůry;
 • Stylové kožené pouzdro, které stálo hodně peněz, ale které později mnoho spotřebitelů nevyužilo;
 • Uživatelé si stěžují, že jim chybí kulatá hlava kartáče;. Coifin CL5 R nemá půlměsícový kartáč;. Uživatelé si stěžují, že jim chybí kulatá hlava kartáče.
 • Beurer HC 25.
 • Braun AS 530.
 • Coifin CL5 R.
 • Philips HP8233.
 • Fén Braun HD 585.
 • VITEK VT-2269.
 • MOSER 4350-0050. Doporučeno pro domácí i profesionální použití.
 • Vitesse VS-930. Ideální model pro každodenní použití.

Profesionální vysoušeč vlasů je elektrický přístroj určený k vysoušení a úpravě vlasů, který vydrží velké zatížení při intenzivním používání v profesionálních salonech (z hlediska množství nepřetržitého používání). Maximální výkon fénů se pohybuje od 1500 do 2500 wattů.

Nadzvukový vysoušeč vlasů Dyson, ano či ne

Velmi dlouho hledal tento zázrak gadget, ale cenovka mě zmátla. Vysoušeč vlasů je pro mě věc kolosálního významu, protože vlasy jsou husté, porézní, a proto neplánují vyschnout samy o sobě, a i když to udělají, skončí na hlavě něco jako hnízdo. Vždy jsem si vybíral profesionální fény s velkým výkonem, abych zkrátil dobu sušení. To samozřejmě nebylo dobré pro vlasy. A nyní nastal ten okamžik.

Konečně jsem se stala hrdou majitelkou supersonického vysoušeče vlasů Dyson. Součástí zázračné pomůcky byla gumová podložka a 4 trysky. Jako jednu ze tří dostupných barev jsem si vybrala fialovou.

Fén má příjemný dotek a není vůbec těžký 680 gramů. Jmenovitý výkon 1600 wattů.

Tlačítkem vlevo nahoře se ovládá proudění vzduchu. K dispozici jsou celkem 3 režimy. Při přepínání se vedle tlačítka rozsvítí.

Tlačítko vpravo s červenou tečkou ovládá teplotu proudění vzduchu. K dispozici je také světelný indikátor a 3 režimy vedle něj.

V neposlední řadě je zde tlačítko „studený vzduch“.

Výstup vzduchu je u tohoto modelu umístěn ve spodní části řídítek, což je velmi praktické. Během provozu je nelze ručně přepínat a je nepravděpodobné, že by fungovaly. Odnímatelná mřížka zakrývá filtr, který je třeba vždy pravidelně čistit od prachu.

Trysky jsou k fénu připevněny silným magnetem, který umožňuje jejich otáčení.

Dokáže mi také nadzvednout vlasy od kořínků nebo s ním můžu jednotlivé prameny „přichytit“.

2.Standardní postřikovací tryska pro směrovanější proudění.

Dobré pro běžné sušení vlasů.

Rozptyluje proudění vzduchu, takže méně poškozuje vlasy.

Sušení a úprava vlasů s tímto fénem je radost. Není tak silný jako moje předchozí, ale je opravdu šetrný k vlasům. Také zanechává mé vlasy NESUCHÉ, hladké a lesklé až ke konečkům bez jakýchkoli stylingových přípravků. V mém případě je to nesmysl. Zanechává vlasy se suchými konečky a krepatěním. Moje vlasy vypadají, jako by vyšly z kadeřnického salonu. Nevytahuju je hřebenem a nepoužívám stylingové přípravky.

A na závěr pár slov o kartáči na vlasy Ikoo. Líbí se mi to. Krásné pohodlné, kompaktní. Zmírňuje statické namáhání vlasů, dobře rozčesává i zamotané prameny a masíruje hlavu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS