Co je chladnička Side-by-Side

Chladnička je nedílnou součástí interiéru kuchyně. Jestliže se naši rodiče spokojili s běžnými modely, které se nemohly pochlubit stylovým designem a různými možnostmi, požadavky moderních uživatelů nutí inženýry rozšiřovat funkčnost zařízení.

Jedním z takových výrobků je Side-by-Side. Je to skutečná ikona moderních kuchyňských spotřebičů, která v sobě spojuje nejlepší vlastnosti běžných modelů. Abyste se však nerozhodli špatně, měli byste si před nákupem prostudovat výhody a nevýhody těchto spotřebičů.

Výhody chladniček Liebherr Side-by-Side

Největší výhodou spotřebičů Side by Side je jejich velká kapacita, do které se vejdou potraviny na dva týdny, nebo dokonce na měsíc, v závislosti na stravovacích návycích majitelů. Na druhém místě je samozřejmě samostatný kompresor pro každé oddělení. Díky tomu jsou mnohakilogramové objemy čerstvě naložených potravin co nejrychleji zchlazeny.

 • Systém NoFrost;
 • Automatické odmrazování;
 • dotykové ovládání (MagicEye nebo TFT displej, v závislosti na modelu);
 • Sloupy LED jako osvětlení v obou odděleních;
 • Výrobník ledu.

Mezi místnostmi nedochází k výměně vzduchu, takže se nemísí pachy, nedochází ke změnám teploty a mikroklima je nastaveno nezávisle. Ovládací panel se obvykle nachází za dveřmi mrazicího oddílu.

Způsob uspořádání vnitřního prostoru

Když mluvíme o modelech side-by-side, obvykle si představíme dvoudveřovou chladničku s mrazničkou, ale může mít tři nebo čtyři dveře. Tyto modely mají obvykle chladničku i mrazničku, ale každý výrobce nabízí různé kombinace. Jednu nebo dvě mrazničky lze umístit dole, nahoře, na pravé nebo levé straně, takže spotřebiče jsou rozděleny na polovinu vodorovně nebo svisle.

Některé modely Side-by-side mají původní volitelné dveře. Společnost LG ji nazývá Door-in-Door (Dveře ve dveřích). Dvířka ve dveřích umožňují rychlý přístup do vyhrazené přihrádky, kam můžete umístit často používané láhve s jídlem nebo pitím. Můžete si tak připravit sendvič nebo namíchat koktejl, aniž byste museli otevírat hlavní dveře. Ztráty chladu jsou minimální, takže můžete ušetřit na spotřebě energie.

Někdy jsou instalovány dva nezávislé kompresory pro chladicí a mrazicí část. Hodí se z mnoha důvodů, ale hlavně když se spotřebič porouchá: můžete uskladnit potraviny, než ho technik opraví.

Hodnocení nejlepších chladniček Side by Side

Model Bosch KAN 58A55 RU je na prvním místě v seznamu zařízení v této kategorii.

K dispozici ve stylovém designu, který kombinuje barvy asfaltu a nerezové oceli. Chlazené potraviny jsou díky systému Multi-Airflow rovnoměrně chlazeny. Výhody modelu:

 • Automatický systém odmrazování (No Frost);
 • vysoce kvalitní plast;
 • Oddělená regulace teploty v chladicím a mrazicím prostoru;
 • se ovládá pomocí elektronického displeje;
 • Může zmrazit až 10 kg potravin denně.
READ  Jak odstranit škrábance z černé chladničky s mrazničkou

místo získává Bauknecht KSN 540 AIL.

Chladnička německé výroby se zajímavým designem. Samotný kryt je vyroben z nerezové oceli, mrazicí část má černé prvky. Součástí dodávky jsou čtyři skleněné police, z nichž tři lze výškově nastavit.

 • samostatné dávkovače vody a ledu;
 • elektronicky řízené;
 • Technologie Multi-Flow;
 • Zmrazení až 12 kg potravin denně.

Výhodou tohoto modelu je také jeho vysoká energetická účinnost založená na technologii Green Intelligence.

Neobvyklý model, který se od ostatních přístrojů Side by Side liší tím, že není rozdělen na komory podélně, ale příčně. Mrazicí oddíl je umístěn pod chladicím oddílem. Jednotka má čtyři dveře (dvoje na komoru). Výhody modelu:

 • Přítomnost zóny čerstvosti;
 • Možnost dlouhodobého skladování potravin díky provozu regulátoru vlhkosti;
 • Osm nastavitelných polic.

Pokud se rozhodují na základě zpětné vazby od spotřebitelů, dávají přednost chladničce LG GC-B247 JEUV. Zvláště uspokojivé z hlediska ceny a objemu. Tento model je jedním z největších v kategorii side-by-side. V prostoru chladničky se nachází také zóna Fresh pro dlouhodobé skladování potravin, displej, který usnadňuje nastavení teploty a sledování celkových procesů v chladničce.

Uživatelé však nemají rádi jednotku DAEWOO FRN-X22B4CW kvůli jejímu hlučnému provozu a příliš krátkému kabelu, přičemž všechny tyto nevýhody má poměrně vysokou cenu.

Vlastnosti formátu Side-by-Side

Side by Side Chladnička znamená „vedle sebe“. Od ostatních modifikací se liší vertikálním uspořádáním komor s chladicím a mrazicím prostorem uspořádanými paralelně vedle sebe.

Dvou- a tříkomorové chladicí jednotky side-by-side jsou právem považovány za prémiové vybavení. Nejde jen o dodatečný nákladový prostor, ale také o vybavení a příslušenství

Tento vynález patří americkým inženýrům, proto se pro tento model používá alternativní název American Standard.

Tyto jednotky jsou k dispozici v široké škále konfigurací. Výjimku tvoří evropské verze, kde je standardní hloubka 600 mm.

Rozměry chladničky side-by-side na šířku a do hloubky jsou ve srovnání s běžnými modely výrazně větší. Takto velké spotřebiče lze instalovat pouze do prostorné kuchyně

Důležitým rozlišovacím znakem amerických standardních modelů side-by-side je neobvyklé umístění výměníku tepla.

Na rozdíl od horní nebo spodní montáže není výměník tepla umístěn na zadním panelu, ale pod základnou chladničky. Tato preferovaná technologie umožňuje snadnou integraci do kuchyňského nábytku nebo instalaci v blízkosti stěny.

READ  Jak opravit promáčklinu na dveřích chladničky

Kromě toho je výměník tepla u modelů side-by-side vybaven speciálním zařízením odpuzujícím prach. Technologové tak jednou provždy vyřešili každodenní problém s čištěním těžko přístupných částí.

Počet dvířek se může pohybovat od dvou do čtyř v závislosti na modelu spotřebiče side-by-side

Nevýhodou tohoto uspořádání kompresoru je zákaz instalace chladiva do systémů podlahového vytápění. A jak víte, spotřebiče, které nesplňují provozní podmínky, nelze opravit v rámci záruky.

Rozměry spotřebiče: Na čem závisí rozměry?

Jednotky mají objem od 350 do 800 litrů. Proto bude velikost velkorysá. V nabídce jsou standardní modely i vestavné skříně. Spotřebiče evropské výroby s hloubkou 60 cm se vejdou do skříně, aniž by musely vyčnívat nad obecný okraj soupravy.

Rozměry těchto spotřebičů závisí především na zemi, ve které jsou navrženy. Největší spotřebiče se nacházejí v Americe. Je to dáno americkým způsobem života.

V Rusku se tyto spotřebiče staly žádanými relativně nedávno, protože ve starších domech kuchyňská linka neumožňuje umístění větší chladničky.

Vedle sebe umístěné spotřebiče Liebherr

Doručujeme kurýrní službou po Moskvě a Petrohradu nebo velkou dopravní společností kdekoli v Rusku.

Vyberte si mezi platbou kreditní kartou, fakturou nebo v hotovosti. Výše objednávky se nemění.

Kompletní vestavné spotřebiče evropských značek od našich specialistů

Zanecháním svých osobních údajů souhlasíte s Dohodou o ochraně osobních údajů

Naše webové stránky používají soubory cookie, abyste si mohli objednat produkty v našem internetovém obchodě, a umožňují nám shromažďovat anonymní statistické údaje pro zlepšení našich webových stránek. Pokud vám to nevadí, tuto zprávu jednoduše ignorujte. Pokud si chcete přečíst více o zásadách ochrany osobních údajů, klikněte zde.

Chladničky Side-by-Side

Chladničky Side-by-Side mají stejné funkce jako běžné modely s objemem od 135 do 518 litrů, funkcí No-Frost, čerstvou zónou, dětskou pojistkou a dalšími funkcemi. Vyberte si podle svých preferencí. Fhiaba, Gorenje, Liebherr, Kuppersbusch, Smeg a další prémiové značky, celkem více než 250 položek. V případě potřeby vám poradíme.

Zobrazit více

Skrýt

Seřadit podle filtru (1)

Objednané produkty dodáváme v nejkratších termínech v Moskvě, Moskevské oblasti, Kalužské oblasti a Kalužské oblasti.

Dodání v rámci Ruska a Běloruska Dodání do regionů (kromě Moskvy a Moskevské oblasti, Kalugy a Kalužské oblasti) se provádí pouze po 100% zaplacení zboží předem. Dopravní společnosti „PEC“, „Business Line“, „Zheldorexpeditsiya“ a další doručují zboží na terminál (sklad) dopravní společnosti ve vašem městě nebo na adresu vašeho bydliště. Pokud je předem domluvená, můžete si zvolit vlastní přepravní společnost.

READ  Jak demontovat mrazicí komoru chladničky Samsung

Při zasílání prostřednictvím přepravních společností je nutné objednat pevné balení (crating) a pojištění nákladu!

rozměry, vestavné, chladničky, side-by-side

Sada. Vestavná jednokomorová chladnička s mrazničkou, ovládání tlačítkem, systém MagicEye s LCD displejem a digitálním ukazatelem teploty, celkový objem: 290 l, barva: bílá

2

Chladnička Side-by-Side, chladicí část s mrazákem, mechanické ovládání, No Frost v mrazicím prostoru, čerstvá zóna, celkový/užitečný objem chladničky: 524/497 l. Třída energetické účinnosti: A, spotřeba energie: 527 kWh/rok

2

Vestavná chladnička side-by-side hrubý/užitečný objem: 595/538 l energetická třída: A klimatická třída: SN-T (10°C až 43°C) roční spotřeba energie: 348 kWh/rok hlučnost: 40/34 dB(A) konstrukce přední části: dveře na dveřích barva: bílá

2

Sada. Vestavná jednokomorová mraznička, ovládání tlačítkem, systém MagicEye s LCD displejem a digitálním ukazatelem teploty, celkový objem: 279 l, energetická třída A, barva: bílá

2

rozměry, vestavné, chladničky, side-by-side

Chladnička s mrazničkou Side-by-Side, chladnička s mrazničkou, dotykové ovládání, No Frost v mrazničce, přihrádka BioFresh, hrubý/užitečný objem 548/484 litrů, energetická třída: A, roční spotřeba energie: 436 kWh/rok

2

rozměry, vestavné, chladničky, side-by-side

Chladnička Side-by-Side, Chladnička s mrazničkou, Dotykové ovládání, No Frost v mrazničce, BioFresh přihrádka, IceMaker, Celkový/užitečný objem chladničky: 548/484 l, Energetická třída: A, Roční spotřeba energie: 436 kWh/rok

2

Chladničky Side-by-Side

V našem internetovém obchodě můžete zakoupit levné chladničky jedné z nejlepších světových značek. spolupracujeme přímo s Liebherr, Mitsubishi Electric, Smeg a dalšími výrobci, díky čemuž jsou ceny nízké. Oblíbené a nové modely. prohlédněte si fotografie, aktuální ceny, technické specifikace a recenze majitelů.

Zobrazit více

Skrýt

Třídicí filtry (1)

Objednané produkty dodáváme v nejkratších termínech v Moskvě, Moskevské oblasti, Kalužské a Kalužské oblasti.

Dodání v rámci Ruska a Běloruska Dodání do regionů (kromě Moskvy a Moskevské oblasti, Kalugy a Kalužské oblasti) se provádí pouze po 100% úhradě zboží předem. Doručení provádí přepravní společnost „PEC“, „Business Line“, „Zheldorexpeditsiya“ a další, na terminál (sklad) přepravní společnosti ve vašem městě nebo na vaši domácí adresu. Pokud jste se na tom předběžně dohodli, můžete si zvolit vlastní přepravní společnost.

Při zasílání prostřednictvím přepravních společností je nutné objednat pevné balení (crating) a pojištění nákladu!

1

1

1

1

2

2

1

2

| Denial of responsibility | Contacts |RSS