Krém a sprej na odstranění chloupků Veet

Mezi mnoha produkty na odstraňování chloupků je Veet jedním z nejoblíbenějších. V tomto článku si povíme o pozitivních vlastnostech krému na odstranění chloupků Veet, jak jej používat, jaké druhy krémů a sprejů jsou k dispozici a pro které části těla jsou určeny.

„Veet nabízí širokou škálu produktů pro odstraňování chloupků, včetně pásků, vosků, sprejů a krémů. Ty zaujímají zvláštní místo, protože depilační krémy Veet jsou určeny speciálně pro ženy a muže.к. jsou kompromisem pro ty, kteří se bojí bolesti a chtějí zákroku věnovat co nejméně času.

Něco málo o depilačním krému Veet

Depilační krém Veet je určen speciálně pro ženy a umožňuje zbavit se nežádoucích chloupků velmi rychle a účinně. Vaše pokožka bude mimořádně hladká a příjemná na dotek již za 3 minuty po nanesení krému.

Mnoho žen je zvyklých používat levnější metodu a holí si chloupky postaru běžnou žiletkou. Tento zákrok však traumatizuje citlivou pokožku, zejména v oblasti bikin. Depilace krémem Veet odstraňuje chloupky šetrněji, bez pořezání, podráždění a zarudnutí. Nepříjemné pocity jsou minulostí.

Výrobek je dodáván se speciální špachtlí, díky níž je používání krému ještě pohodlnější. Velkou výhodou je, že zanechává pokožku dvakrát hladší než po holení. Chcete si udržet pocit hladkosti po delší dobu.

Depilační krém Veet obsahuje esenciální oleje, které zajišťují hladkou pokožku. Kromě toho jsou všechny naše krémy navrženy s ohledem na typy pleti a obohaceny o speciální složky. Krém na bázi lotosového mléka a jasmínového extraktu byl vyvinut pro normální pleť. Suchá pleť ocení krém na bázi bambuckého másla a extraktu z lilie. Vitamin E a aloe vera zklidňují citlivou pokožku.

Jak krém funguje?

Hlavní složkou přípravků na odstraňování chloupků Vit je thioglykolát vápenatý. Jak to tedy funguje a jak funguje krém na odstranění chloupků Veet? ?

Tato látka napadá bílkovinu keratin, základní stavební prvek vlasu, a ničí tak vlasový stvol. Folikul zůstává nepoškozený.

Aby se uvolnily vlasové kořínky a zpomalil růst vlasového stvolu, přidávají se do depilačních přípravků látky jako sója, usurijský chmel a další přísady ovlivňující folikuly.

Věděli jste, že? První zmínky o odstraňování ochlupení pocházejí ze starověkého Egypta. Tehdejší ženy k tomuto účelu používaly arzenik.

Jak ji správně připravit?

Před použitím je třeba vosk Vit warm připravit zahřátím. Existují dva způsoby, jak toho dosáhnout: zahřátím vosku v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Ohřev v mikrovlnné troubě je rychlejší a méně časově náročný, ale výrobek se snadno zničí. Abyste tomu předešli, měli byste si přečíst návod k použití, kde je uvedena tabulka s výkonem mikrovlnné trouby a dobou ohřevu.

Důležité! Mikrovlnná trouba o výkonu 650 W ohřeje plnou sklenici vosku za 60 sekund a polovinu za 40 sekund; mikrovlnná trouba o výkonu 850 W ohřeje plnou sklenici za 45 sekund a polovinu za 30 sekund; mikrovlnná trouba o výkonu 1000 W ohřeje plnou sklenici za 40 sekund a polovinu za 30 sekund.

Před vložením nádoby s voskem do mikrovlnné trouby je třeba sejmout víčko a odstranit ochrannou fólii. Pokud je vosk příliš horký, nesmíte ho použít, protože by mohl způsobit popáleniny. Existují dva způsoby, jak zkontrolovat, zda je použití výrobku bezpečné: přiložte jej na malou část těla (citlivost je vyšší na vnitřní straně zápěstí) nebo jej promíchejte špachtlí a podívejte se na konzistenci: pokud je příliš hustý, je vosk studený, pokud je příliš tekutý, je příliš horký.

READ  Tekutý vosk na depilaci jak používat

Na špachtli je také modrý bodový indikátor. Špachtle se ponoří do vosku tak, aby byl modrý čtverec zcela pokryt. Po minutě špachtli vyjměte; pokud indikátor ukazuje „ne“, vosk by se neměl používat, je příliš horký. Je třeba ji nechat vychladnout, dokud nápis nezmizí.

Pokud jste se rozhodli připravit Vít ve vodní lázni, bude tento proces trvat déle, polovina sklenice bude hotová za 5 minut a celá sklenice za 10 minut. Je důležité sklenici správně zahřát. Vosk začněte zahřívat až poté, co se voda začne vařit, a oheň je třeba ztlumit na minimum. Hladina vody v hrnci musí být pod hrdlem sklenice. Nedovolte, aby se vosk převařil: ztratil by své účinky.

Důležité! Vosk zahřívejte ve vodní lázni velmi opatrně a vyvarujte se vniknutí vody nebo nečistot do vodní lázně. zničilo by to vytvrzovací prostředek.

rychle a efektivně.

Dobrý den, drazí přátelé! Koupila jsem si depilační krém Veet v drogerii 36 a 6. Chystali jsme se na jih, takže jsem chtěl vyzkoušet něco nového, rychle a efektivně. Nestálo to mnoho.

Jsem zvyklá používat epilátor a holicí strojek, ale když jsem byla hostem, nemohla jsem najít nic, co by bylo po ruce. Kamarádka navrhla použít depilační krém. Tento krém byl mou první a poslední zkušeností s depilací.

Účinné používání depilačního krému Veet

Obvykle se při používání krému pro depilaci Vit Vit návod k použití zanedbává. Každý si myslí, že si je plně vědom správného postupu. Tak se na to podívejme.

 • Než začnete, je třeba provést exfoliaci plánovaných depilačních oblastí. Místo peelingů je lepší použít nejběžnější lufu a mýdlo. Odstraněním nečistot, mastnoty a zrohovatělých částic z povrchu pokožky pomůžete krému účinněji působit na chloupky;
 • Po peelingu otřete pokožku suchým ručníkem a počkejte několik minut, dokud se vlhkost neodpaří.
depilační, krém, veet, používat
 • Nyní můžete použít depilační krém Veet přímo. Ten rozetřete v tenké vrstvě na požadovanou oblast a poté jej nechte působit asi 10-15 minut, v závislosti na tvrdosti vašich vlasů.
 • Vždy striktně dodržujte stanovený časový interval. Pokud krém smyjete příliš brzy, nebude mít žádný účinek. Příliš dlouhé používání však může vést k poškození kůže od mírného podráždění až po chemické popáleniny.
 • Pokud po aplikaci depilačního krému Veet pocítíte pálení a nepříjemné pocity, okamžitě jej opláchněte vodou. Nebuďte trpěliví, mohlo by to mít pro vaši pleť katastrofální následky. Můžete být přecitlivělí na některé složky depilačního krému.
 • Pro odstranění krému použijte speciální stěrku. Odstraňte depilační krém přísně proti růstu chloupků.

Depilační krém v tubě

 • Na konci ošetření ošetřenou oblast důkladně opláchněte vodou.
 • Na závěr ošetřete pleť hydratačním krémem.

Jsou však věci, které byste nikdy neměli dělat:

 • Depilační krém Veet používejte na poškozenou, podrážděnou nebo zanícenou pokožku.
 • Nepoužívejte přípravek bez předchozího prozkoumání reakcí těla (stačí nanést malé množství přípravku na vnitřní stranu lokte).
 • návštěva sauny, solária, sauny a opalování bezprostředně po depilaci voskem.
 • Depilační krém používejte častěji než dvakrát týdně.
depilační, krém, veet, používat

Jak vidíte, k dosažení dokonalé hladkosti není potřeba nic náročného. jen trocha trpělivosti a disciplíny.

READ  Lze banány uchovávat v mrazáku

Pokud máte s depilačními krémy špatné zkušenosti, zkuste si odpovědět na otázku „udělala jsem to správně?“?“.

Recenze: Veet krém na odstranění chloupků. rychlé a účinné.

Dobrý den, drazí přátelé! Koupil jsem si krém na odstranění chloupků Veet v drogerii 36 a 6. Chystali jsme se na jih, a tak jsem chtěl vyzkoušet něco nového, abych rychle a efektivně. Stálo mě to 270 dolarů.

Jedná se o krabičku s tubou krému uvnitř. Vybrala jsem si krém pro normální pleť s vůní lotosového mléka a jasmínu. Můžete ji použít k odlehčení nohou i rukou, ačkoli já to s rukama nedělám.

Krém se nanáší na suchou a čistou pokožku po dobu 3-6 minut. Po chvíli jemně odstraňte krém z pokožky špachtlí. Zbylý krém opláchněte vodou. Na obalu najdete také informace a nákresy.

A vzorec. Na krabičce je také uvedeno datum spotřeby, které je poměrně dlouhé. 3 roky.

Uvnitř krabičky je takováto trubička.

Její objem je 100 ml a všechny potřebné informace o výrobku jsou uvedeny na tubě.Další informace o svých produktech poskytuje výrobce na bezplatných telefonních číslech.

Součástí balení je také plastová špachtle pro rovnoměrné nanášení krému na pokožku a jeho odstraňování spolu s chloupky.

Barva uvnitř je světle růžová. Vůně jasmínu je v rozporu se specifickým nepříjemným zápachem depilačních krémů. Zápach mi nevadí, krása vyžaduje oběti a dá se tolerovat.

Nesnáším vůni hydratačního krému, je lepší ho odstranit špachtlí. Používala jsem ji 6 minut a pak jsem ji jemně odstranila špachtlí. Na fotografii níže je vidět, že kůže je mírně zarudlá, ale není to podráždění, ale je to od tlaku špachtle.

Výsledek se mi líbí. Cítím se dobře a vůbec to nebolí. Myslím si však, že cena za 100ml tubu je poměrně vysoká, protože krém se rychle spotřebuje, protože se musí používat často. Doporučuji používat krém!

Krása výrobku je tak přitažlivá, že ji nelze překonat. Krém je „B“ !

Dnes vám chci říct o dobré věci, která pomáhá mnoha ženám v boji proti nežádoucímu ochlupení.Jde o depilační krém Vit. Vzhledem k tomu, že výrobky této značky nejsou levné, než jsem si něco koupil a přestal si vybrat, přečetl jsem si spoustu recenzí. Názory byly smíšené, takže jsem se rozhodl posoudit, zda je pro mě vhodný, nebo ne, na základě vlastního výzkumu.Krémy Veet mě dlouho přitahovaly ve výloze v supermarketu, a tak jsem si je koupila. Krém na odstranění chloupků Veet s Aloe Vera.

Dodává se s praktickou růžovou silikonovou špachtlí na nanášení a odstraňování krému.Pečlivě jsem si znovu přečetl všechny informace týkající se žádosti.

Krém je určen k použití na podpaží, paže, nohy a linii bikin. Nelze jej použít na obličej, hrudník a oblast třísel.Neměli by jej používat lidé trpící křečovými žilami, diabetici, starší lidé a nedoporučuje se ani osobám mladším 16 let bez přítomnosti rodičů!Mohou ho používat i těhotné ženy.

Před použitím je třeba provést test citlivosti a očekávat reakci do 24 hodin =) Chtěl jsem to vyzkoušet hned, takže jsem test neabsolvoval.Krém by se měl nanášet rovnoměrně na pokožku tak, aby byly chloupky zcela pokryty. Proto se objevila hlavní nevýhoda. Krém se dodává v balení 100 ml a spotřebuje ho hodně.Potřebovala jsem tento krém k odstranění chloupků v podpaží, v oblasti bikin a v rozporu s pokyny. hluboké bikiny.Předtím jsem četla, že některým lidem nevydržela pleť s krémem ani 2 minuty.Nanesla jsem krém (na suchou pokožku, je to účinnější), nechala jsem ho působit, měřila čas, po 5 minutách, jak bylo doporučeno, se snažila odstranit trochu krému na jednom místě špachtlí, chloupky začaly „odpadávat“. Můžu ho použít na těhotné ženy, je dobré používat Veet“ Někdy kolem 7-8 minuty jsem ho odstranil z kůže, na některých místech by měl krém držet déle, pár chloupků zůstalo na místě. Já, i když ty nemůžeš! Krém jsem znovu nanesla na tyto oblasti (opravdu jsem chtěla vidět dokonalý výsledek). V pokynech se uvádí, že krém se má používat jednou za 3 dny. Po použití a opláchnutí ploch vodou je otřete do sucha a doporučuje se vyvarovat se deodorantů, pyžam a opalovacích přípravků.

READ  Plynová varná deska s elektrickým zdrojem zapálení má nebezpečí úrazu elektrickým proudem

Krém má štiplavou, nepříliš příjemnou vůni.

Výsledek je samozřejmě okamžitě dobrý, takže je hodnocený. „4“.Druhý den vylezou chloupky zpod kůže a vytvoří ošklivého „ježka“. Osobně mám stejný problém s používáním holicího strojku.Ačkoli výrobce tvrdí, že krém rozpouští chloupky několik milimetrů pod kůží, já jsem se s tím nesetkal. Proto zanechává černé „skvrny“.Existuje řada krémů Vit Vit pro použití ve sprše, ale prý se nesmí oplachovat vodou, protože obsahuje podobné složky jako řasenka.Dobrá věc na tomto konkrétním krému je, že je opravdu účinný a nezpůsobuje podráždění.Nevýhody: není ekonomický, účinek není dlouhodobý a není levný.Za balení 100 ml jsem zaplatil 40 UAH.Pokud chcete vědět, zda je tento krém dobrý nebo špatný, kupte si ho a vyzkoušejte a budete mít svůj vlastní nezávislý názor na produkt!

Kontraindikace použití

Stejně jako u všech metod odstraňování chloupků by se depilační krémy neměly používat při akutních kožních onemocněních a při porušení integrity kůže (rány, odřeniny, škrábance).

Chemoterapie by se rozhodně neměla používat u rakoviny, ale i nezhoubné novotvary, včetně mateřských znamének, jsou důvodem k maximální opatrnosti.

Důležité! Náhodně vyryté znaménko navzdory všeobecnému přesvědčení nezaručuje rakovinu, ale možnost zhoubné transformace existuje, proto byste se měli snažit toto riziko co nejvíce minimalizovat. To je jeden z důvodů, proč se vyhnout použití krému k depilaci oblastí kůže, které mají znaménka.

Neexistuje shoda na tom, zda krém na odstranění chloupků během těhotenství, ale tady je zajímavé: pozitivní odpověď na tuto otázku zpravidla odpovídají gynekologové a další odborníci s vyšším lékařským vzděláním, negativní. prodejci a výrobci kosmetiky.

Závěry jsou na vás, ale jedinou jednoznačně a jednomyslně uznávanou bezpečnou metodou odstraňování chloupků během těhotenství je holicí strojek.

Pokud jste si tento článek přečetli pozorně, víte o depilačním krému dost a můžete nezávisle zvážit výhody a nevýhody a správně se rozhodnout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS