Co je dobrého na sterilizátoru Avent do mikrovlnné trouby?

Každá matka si klade otázku, zda je lepší dětskou výživu sterilizovat, nebo ne? A jaká metoda je nejlepší?? Někteří lidé dělají to, co dělaly naše babičky. dávají lahve do vodní lázně. Dnešní rodiče, kteří šetří čas, však volí „pokročilejší“ metodu. nákup speciálního sterilizátoru, který stačí umístit do mikrovlnné trouby. Dnes se podíváme na funkce modelu Philips Avent.

Někteří lidé to nedělají, ale většina rodičů se rozhodne chránit své dítě před různými nepříjemnými vředy, mezi které patří stomatitida a gastroenteritida. Protože kojenci mají slabý imunitní systém a jejich tělo je křehké, je sterilizace lahví nutností.

Je třeba jej používat nejméně rok od narození, takže AVENT je dlouhodobým doplňkem vaší kuchyně. Nebo možná ne, záleží na tom, jak ji používáte.

Design, který byl představen v 80. letech minulého století, se vyvíjel, ale funkce a použití zůstaly stejné. Existují dva typy sterilizátorů, první je elektrický a druhý se hodí do mikrovlnné trouby. „Philips Avent patří do druhé kategorie.

Jak to funguje

Nejdříve je třeba si uvědomit, že samotný sterilizátor nemá nic společného s elektřinou. Bez kabelu, zástrčky, motoru a ovládací skříňky. To ale nemůžete, protože podmínkou je funkční mikrovlnná trouba, takže musíte mít zdroj energie, abyste mohli jídlo pro dítě ohřívat.

Použití sterilizátoru je jednoduché a přímočaré, stačí pouze

 • Nalijte do zásobníku potřebné množství vody.
 • Uspořádejte kojenecké láhve, dudlíky a další potřeby na stojanech.
 • Obě strany zakryjte a zajistěte víkem.
 • Vložte ji na 2 až 6 minut do mikrovlnné trouby (v závislosti na výkonu spotřebiče).

Při vaření vody vzniká pára, která sterilizuje dětské nádobí.

Po dokončení zákroku je důležité dodržovat bezpečnostní opatření. Prvních několik minut, kdy je sterilizátor velmi horký, jej nespěchejte vyndat z mikrovlnné trouby, natož abyste otevřeli a zvedli víko. Voda uvnitř spotřebiče a pára uvnitř vás mohou opařit.

sterilizátor, lahví, avent, mikrovlnné

Princip činnosti

Nejdříve je třeba si uvědomit, že samotný sterilizátor nemá nic společného s elektřinou. Neexistuje žádný drát, zástrčka, motor ani ovládací skříňka. Dětské předměty však nebudete moci ošetřovat bez elektřiny, protože hlavním předpokladem pro použití přístroje je Fungující mikrovlnná trouba.

Použití sterilizátoru je jednoduché a přímočaré, stačí pouze

 • Nalijte do pánve potřebné množství vody.
 • Rozdělte kojenecké láhve, dudlíky a další potřeby na stojanu.
 • Připevněte víko a zajistěte západky na obou stranách.
 • Vložte do mikrovlnné trouby na 2 až 6 minut (v závislosti na výkonu spotřebiče).

Voda uvnitř trouby a pára uvnitř vás mohou opařit.

Sterilizátor Avent má následující parametry:

 • Lze použít lahve se širokým i úzkým hrdlem.
 • Boční rukojeti s bezpečnostní pojistkou eliminují možnost náhodného otevření, pokud potřebujete jednotku přemístit.
 • Rukojeti se nezahřívají, takže můžete spotřebič bezpečně vyjmout z mikrovlnné trouby.
 • Současně lze ošetřit až 4 lahve.
 • Pinzeta na sběr ošetřeného nádobí je součástí balení.
 • Vhodný do většiny mikrovlnných trub.

Sterilizace hrnců a nádobí pomocí tohoto typu zařízení je nesporně pohodlnější. Už nemusíte vařit vodu jako naše maminky a nemusíte nosit horké láhve. S tímto přístrojem v domácnosti stačí do něj vložit všechno dětské nádobí, vložit ho do mikrovlnné trouby, nastavit správný čas a chvíli počkat.

Sterilizátor Avent má spoustu výhod, jak nám říká návod ke sterilizátoru:

Pohodlí. Zařízení je tak lehké, že si ho můžete vzít na cesty a používat ho jako držák na lahve.

Rychlé. Ke sterilizaci nádobí vám stačí 6 minut.

READ  Trouba s mikrovlnnou funkcí Bosch

Antibakteriální účinek. Zabíjí až 99,9 % všech škodlivých bakterií.

Dlouhotrvající účinek. Nádobí zůstává sterilní až 24 hodin se zavřeným víkem.

Materiály bez bisfenolu-A použité ve sterilizátoru.

Sterilizátor je speciální přístroj určený ke zpracování dětského nádobí, který pomáhá zničit dětské nádobí až 99,9 % všechny škodlivé zárodky z povrchu lahví, dudlíků a dalších dětských potřeb.

Sterilizátor kojeneckých lahví do mikrovlnné trouby funguje stejně dobře, ne-li lépe než elektrický typ. Mějte však na paměti, že samotný přístroj Philips Avent SCF281 je neúčinný; může fungovat pouze ve spojení s mikrovlnnou troubou.

Ohřívače a sterilizátory Philips Avent

Dokonalý sterilizátor. Pohodlná víka; horní přihrádka na drobné předměty je pevně uzavřena západkou; spodní přihrádka je obrovská. Přehledné rozložení tlačítek: po zapnutí se postupně rozsvítí všechna tři tlačítka; zelená barva. Pračka je připravena; stisknutím „šipky“ spustíte cyklus; červená kontrolka svítí po dobu 8 minut; modrá kontrolka svítí. Po dobu 3 minut; zelená. cyklus dokončen. Musíte stisknout tlačítko „vypnout“, ale i když ho v danou chvíli nemůžete stisknout, nevypálí se ani nepřehřeje. Dřív jsme měli historii vaření v kotlíku, ale všichni najednou usnuli. Všechny lahve se roztavily a hasiči přijeli kvůli kouři. Bylo by lepší koupit si rovnou automatický sterilizátor. Kromě toho je užitečná pro sklenice s marmeládou, a nedej bože, pokud má někdo v rodině nějakou nemoc. Tento model je velmi praktický, ale při sterilizaci kapky vody odkapávají ze spoje mezi tmavou a světlou spodní částí. Zatím nemohu přijít na to, jak to dělá, protože víko je pevně přitlačeno k tělu.

sterilizátor, lahví, avent, mikrovlnné

Ohřívač lahví Kitfort KT-2302

Velký ohřívač z hlediska funkčnosti. Nejdůležitější funkce v jednom. Lahve můžete ohřívat. Změřil jsem teplotu vody teploměrem a skutečně měla 40 stupňů. Ohřívač na 70 stupňů, na kaši. Dosud nepoužité. A sterilizátor. Sterilizuje se do 15 minut. Snadno sterilizuje 2 láhve o objemu 260 ml a několik dudlíků.

Ramili BFW200 Univerzální ohřívač 3 v 1 s funkcí sterilizace

Nezbytná výbava pro dítě v prvním roce života. Mnoho užitečných funkcí. Udržuje mléko dítěte teplé. Dětský hrneček je dodáván s víčkem a rukojetí. Doporučuji!

Kompaktní parní sterilizátor Pigeon Electric

Používá se necelý rok. Velmi praktické. Pro malou kuchyň v hruschevka je ideální. Snadná péče, pokud se postupuje podle pokynů. Moje dítě je samozřejmě pouze na umělé výživě, umělá výživa se podávala velmi zřídka a lahve se používaly pouze po vodě. Tento sterilizátor používáme pouze pro naše bradavky, odsávačku mateřského mléka a dvě láhve na vodu.

Elektrický sterilizátor Philips Avent SCF291/00

Spokojenost s produktem. Dříve jsem používala sterilizátor od společnosti Avent pro použití v mikrovlnné troubě, ale poté, co mikrovlnná trouba sterilizátor uvolnila. Rozhodne se, že je čas přejít na elektrický

Společnost Philips Avent podporuje matky v jejich touze pečovat o své děti od prvního dne již více než 30 let. Za tímto účelem společnost navrhuje produkty s využitím inovativních technologií a naslouchá podnětům zákazníků. Řada Philips Avent pomáhá maminkám v každé fázi vývoje jejich dítěte.

Ohřívač lahví Philips Avent rovnoměrně a rychle ohřívá lahve s mlékem, umělou výživou a dětskou stravou. Přístroj ohřeje mléko na pokojovou teplotu za pouhé čtyři minuty. Zahřívá rovnoměrně, takže se na lahvi nebo nádobě nepopálíte.

Sterilizátory Philips Avent navržené tak, aby zničily 99,9 % bakterií na lahvích, odsávačkách mateřského mléka a dalších dětských potřebách. K dispozici ve dvou provedeních, sterilizace ve vodní lázni a v mikrovlnné troubě.

Proč používat ohřívač a sterilizátor Philips Avent?

 • Rychlý ohřev mléka nebo dětské výživy během 4 minut;
 • Sterilizace lahví, nádob a odsávaček mateřského mléka vodní párou nebo mikrovlnnou troubou;
 • Rovnoměrný ohřev bez popáleninových zón;
 • Zabíjí až 99,9 % bakterií;
 • Kvalita podložená třiceti lety vývoje a prodeje.

Ohřívače a sterilizátory pomáhají při péči o dítě. Zařízení chrání vaše dítě před popálením během krmení a dávají vám jistotu, že vaše nádobí je sterilní.

READ  Kuchyně s vestavěnou troubou a mikrovlnnou troubou

Kde koupit sterilizátor Avent do mikrovlnné trouby?

Průměrná cena sterilizátoru do mikrovlnné trouby Avent je přibližně 40 USD. podle Menu

2.1 Existuje alternativa k mikrovlnnému sterilizátoru?

Sterilizační sáčky pro opakované použití v mikrovlnné troubě mohou konkurovat sterilizátoru, protože zvládnou i všechny předměty spojené s krmením novorozence.

Krása jeho použití pro rodiče spočívá v tom, že dezinfekce a sterilizace dětských předmětů trvá pouhé 3 minuty.

Jsou k dispozici pod následujícími názvy:

V balení je obvykle 5 balení a lze je zakoupit za přibližně 20 dolarů za galon. е. pro balíček. Mimochodem, stejná cena za mikrovlnnou troubu Samsung. do nabídky

2.3 Sterilizátor do mikrovlnné trouby Avent. Recenze

„Rozhodnutí pořídit pro naši rodinu sterilizátor do mikrovlnné trouby přišlo, když se nám narodilo dítě. Tento přístroj je pro mě nepostradatelný od prvního dne.

Protože kojení nebylo ze zdravotních důvodů možné, bylo nekonečné vyvařování lahví a dudlíků běžným způsobem zdlouhavé a nepříliš účinné.

Pouze se sterilizátorem Avent mám naprostou jistotu, že jsou všechny čisticí potřeby mého dítěte čisté. Jsem spokojen.

Dostupnost na prodejně

Parní sterilizátor Philips Avent pro použití v mikrovlnné troubě je účinný přístroj, který lze používat doma i na cestách. Zařízení umožňuje sterilizovat 4 láhve Philips Avent (nebo 4 jiné výrobky) najednou. V tomto sterilizátoru můžete sterilizovat také odsávačky mateřského mléka, dudlíky, příbory, kojenecké láhve a další předměty.

Obsah zůstává sterilní až 24 hodin, když je víko zavřené. Sterilizace za pouhé 2 minuty zničí 99,9 % bakterií.

VýrobceMožnosti pro přepravní společnosti
Výrobce Philips
Země výroby UK
Šířka balení, cm 29
Výška balení, cm 28
Délka balení, cm 17
Hmotnost včetně obalu, g 1000

Zdravotnické prostředky a zdravotnické vybavení. Moskva, ul. Mitinskaya 16, Yes Business Centre

5% sleva na odběr našeho newsletteru

Informace a ceny uvedené na těchto webových stránkách nejsou veřejnou nabídkou ve smyslu ustanovení článku 437 občanského zákoníku Ruské federace. Pro podrobné informace o nákladech, podmínkách a dodacích podmínkách nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře pro zpětnou vazbu nebo telefonicky na čísle 8(800) 700-5-200

Zdravotnické prostředky a zdravotnická technika Sídlo: Drexelvic, Paříž, Francie. Moskva, ul. Mitinskaya 16, Yes Business Centre

Mikrovlnný sterilizátor Philips AVENT SCF282/02

Lehký a kompaktní mikrovlnný sterilizátor Philips AVENT je ideální pro použití doma nebo na cestách. Pojme 4 láhve Philips AVENT a jiné láhve s příslušenstvím nebo 2 odsávačky mateřského mléka. Se zavřeným víkem zůstává obsah sterilní po dobu 24 hodin.

Klíčové vlastnosti:. Stačí nalít vodu, vložit položky a vložit je do mikrovlnné trouby na pouhé 2 minuty. Přesná doba sterilizace závisí na výkonu vaší trouby: 2 min. Při výkonu 1100-1850 W, 4 min. Při výkonu 850-1000 W, 6 min. Sterilizátor lahví Philips AVENT o výkonu 500-850 W je vhodný pro použití ve většině dostupných mikrovlnných trub. Díky kompaktnímu designu si ji můžete snadno vzít s sebou na cesty, a pokud odjedete na jeden nebo více dní, budete mít vždy jistotu, že máte po ruce sterilní láhev. Je také ideální pro použití jako další sterilizátor na návštěvě u prarodičů. Rozměry: 166 (V), 280 (Š), 280 (H) Boční panel sterilizátoru má klip pro větší bezpečnost. Bezpečně uzavírají víko, aby se zabránilo rozlití horké vody při vyjmutí sterilizátoru z mikrovlnné trouby. Boční rukojeti se nezahřívají, takže sterilizátor můžete bezpečně vyjmout, dokud nebude imunitní systém vašeho dítěte dostatečně silný, můžete ho sterilizací chránit před obzvláště škodlivými mléčnými bakteriemi. Sterilizátor Philips AVENT funguje jako lékařský parní sterilizátor, který je rychlý, snadný a účinný, bez použití chemických látek. Obsah zůstává sterilní až 24 hodin bez otevření víčka Vyrobeno z materiálů bez obsahu BPA Kompatibilní se všemi výrobky Philips AVENT.

Dodávka: Sterilizátor pro mikrovlnnou vodu: 1 ks. Kleště: 1 kus. Standardní láhev 125 ml s dudlíkem Airflex pro novorozence (1 port): 2 kusy. 260ml Standardní láhev s pomalým průtokem Airflex Nipple (2 perforované): 2 kusy.

READ  Co znamená tlačítko mikrovlnné trouby?

Návod k použití:

Krycí víčko 2. Svorky 3. Košík 4. Základna 5. Jímky na láhve 6. Jamky pro bradavky 7. Držáky víka 8. Velké přihrádky na láhve 9. Přihrádky pro odsávačku mateřského mléka

Před prvním použitím: 1. Vyjměte koš ze základny. 2. Nalijte přesně 200 ml vody z vodovodu do láhve nebo odměrky a nalijte ji do základny

Poznámka: Potřebné množství vody je přesně 200 ml. Pokud základna obsahuje více vody, sterilizace nemusí být účinná. Nedostatečné množství vody v základně může poškodit sterilizátor nebo mikrovlnnou troubu.

Nasaďte koš do základny 4. Přikryjte sterilizátor víkem (1) a zatlačte svorky dolů, aby se víko zajistilo (2). 5. Umístěte sterilizátor do mikrovlnné trouby.

Poznámka: Mikrovlnná trouba musí být před sterilizací čistá a suchá. Pokud používáte kombinovanou troubu, ujistěte se, že je trouba nebo gril vypnutý a vychladlý, než do něj vložíte sterilizátor.

Zvolte požadovaný výkon mikrovln a dobu sterilizace (viz „Doba sterilizace“ na straně 31). v části „Použití mikrovlnného sterilizátoru“) a poté zapněte mikrovlnnou troubu. 7. Po vypnutí trouby ji otevřete a před vyjmutím sterilizátoru z trouby počkejte, až vychladne. 8. Otevřete svorky (1) a sejměte kryt (2) 9. Vypusťte zbývající vodu a důkladně opláchněte dno a koš.

Před manipulací s předměty v koši je důkladně umyjte v myčce nádobí nebo ručně v horké vodě s trochou mycího prostředku. Nezapomeňte odstranit zbytky mléka.

Poznámka: Ujistěte se, že všechny sterilizační předměty jsou zcela rozbalené, a vložte je do koše otvory směrem dolů, aby se zabránilo naplnění otvorů vodou. Neumisťujte předměty příliš blízko sebe. Mezi předměty by měl být dostatečný prostor pro proudění páry, aby byla sterilizace účinná.

Naplnění košíku: Košík lze naplnit několika způsoby.

Čtyři láhve na krmení Philips avent 1. Vložte láhve do jamek na láhve dnem vzhůru. 2. Umístěte vsuvky do vybrání pro vsuvky 3. Umístěte kroužky na horní část saviček

Poznámka: Kroužky s velkým průměrem se do sterilizátoru vejdou pouze tehdy, pokud jsou umístěny na bradavkách šikmo.

Vložte víčka do držáků víček

Dvě velké kojenecké láhve Philips avent (330 ml/11oz) 1 Umístěte okraje láhví do přihrádek na velké láhve. 2 Umístěte savičky do prohlubní na savičky. 3 Umístěte kroužky na horní část saviček

Poznámka: Kroužky s velkým průměrem se do sterilizátoru vejdou pouze tehdy, jsou-li naskládány šikmo na savičky.

4 Vložte víčka do držáků víček

Čtyři zásobníky Philips avent s víčky 1. Nádoby vložte do koše dnem vzhůru. 2. Víčka umístěte svisle na horní část lahví.

Dvě odsávačky mateřského mléka Philips avent a dvě láhve na krmení Philips avent Do sterilizátoru nevkládejte žádné elektrické části. 1. Odsávačku mateřského mléka zcela rozeberte. 2. Okraje košíčků prsní pumpy vložte do přihrádky pro prsní pumpu ve spodní části koše 3. Vložte láhve do jamek pro láhve dnem vzhůru 4. Zbytek neelektrické odsávačky mateřského mléka umístěte na libovolné volné místo v koši

sterilizátor, lahví, avent, mikrovlnné

Foto Sterilizátory Philips AVENT

Informace na těchto stránkách nejsou výzvou ani doporučením k samoléčbě a nenahrazují konzultaci s odborníkem (lékařem), která je povinná před předepsáním a/nebo užíváním jakýchkoli léků.

Obchodování s léčivými přípravky na dálku provádějí pouze lékárny, které mají platné povolení k lékárenské činnosti a povolení k obchodování s léčivými přípravky na dálku. Prodej léků na předpis, omamných a psychotropních látek a léků obsahujících alkohol na dálku je podle platných právních předpisů zakázán a neprovádí se.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS