Myčka nádobí/sušička

Dvoupatrová pračka se sušičkou VIBO Range pro skříně se stěnami 16 mm se skládá ze dvou úrovní. Horní trubka má talíře, spodní má hrnky (verze jako na fotografii) nebo naopak.

stolní, odkapávač, odkapávací, miskou

Sušička se prodává jako kompletní jednotka a je určena pro skříň o tloušťce stěny 16 mm pro instalaci do skříně se základnou 450/600/900 mm.

U skříní s tloušťkou stěny 18 mm vyberte jiné myčky nádobí.

Zvláštnost montáže: sušení je namontováno na hliníkovém rámu s teleskopickým profilem pro uchycení až 4 mm zadní desky skříňky (pro různé hloubky skříňky). Lze instalovat do skříněk bez dna (hliníkový rám nahrazuje dno). Sítě, ploché i vysoké, lze namontovat nahoře (pomocí 2 držáků) nebo dole (na hliníkový rám) podle potřeby a lze je kdykoli vyměnit. Hliníkový rám 600/900 mm je vybaven uzamykacím mechanismem dveří skříně.

 • hliníkový rám s drážkou pro vaničku a teleskopickým profilem pro stěny skříně 16 mm
 • zátka pro plastovou fasádu šedá (pro šířky 600 a 900)
 • Mřížka z vysoce chromované oceli
 • plochá mřížka z chromované oceli
 • upevnění na stěnu s drážkou pro odkapávací misku plastová šedá. 2 kusy
 • plastový zásobník průhledný. 1 kus.

Kolekce PARTNER RANGE od společnosti VIBO. Stupňovitá zásuvka VARIANT je oblíbeným a nejprodávanějším produktem za atraktivní cenu. Lepší cenu nenajdete, pokud jste spokojeni s rozsahem dodávky!

Sušička na nádobí VIBO VARIANT pro skříňku se stěnou 16 mm se skládá ze dvou úrovní. Talíře jsou umístěny nahoře a šálky dole (podle obrázku) nebo naopak.

Tato sušička se prodává jako sada a je určena pro skříně s tloušťkou stěny 16 mm, pro instalaci do skříně se základnou 450/600/700/800/900/1200 mm.

Zvolte jiné sušičky do myčky nádobí pro skříně s tloušťkou stěny 18 mm.

stolní, odkapávač, odkapávací, miskou

Specialita montáže: sušička je namontována na hliníkovém rámu s teleskopickým profilem pro uchycení zadní stěny základny pro různé hloubky skříně. Lze instalovat do skříně bez podstavce (hliníkový rám nahrazuje podstavec). Sítě jsou ploché a lze je podle potřeby namontovat nahoře (pomocí 2 držáků) nebo dole (na hliníkový rám) a kdykoli vyměnit.

 • hliníkový rám s drážkovanou paletou a teleskopickým profilem pro skříně o tloušťce 16 mm
 • Mřížka z vysoce chromované oceli
 • plochá mřížka z chromované oceli
 • nástěnný držák s drážkou pro vaničku plastový šedý. 2 kusy
 • plastový zásobník průhledný. 1 ks. (kovová odkapávací miska. pro pečicí desky 700 a 1200 mm)

Speciální nabídkaSpeciální nabídkaSuper cenaDenní produkt týdneZařízení týdneVyrobil VIBO / Itálie

Dvouúrovňový odkapávač VIBO VARIANT pro skříňku 18 mm se skládá ze dvou polic. talíře jsou umístěny nahoře a šálky dole (verze jako na obrázku) nebo naopak.

Tento sušák na nádobí se prodává jako sada a je určen pro skříňku s tloušťkou stěny 18 mm pro instalaci do skříňky se základnou 450/600/800/900 mm.

Pro skříň o tloušťce 16 mm vyberte jiné myčky nádobí.

Speciální montážní prvek: Odkapávač je namontován na hliníkovém rámu s teleskopickým profilem pro upevnění na zadní straně podstavce pro různé hloubky skříněk. Lze instalovat do skříně bez dna (hliníkový rám nahrazuje dno). Dva stojany, plochý a vysoký, lze namontovat nahoře (pomocí 2 držáků) nebo dole (na hliníkový rám) a kdykoli je vyměnit.

 • hliníkový rám s drážkou pro paletu a teleskopickým profilem pro skříně se stěnami 18 mm
 • chromovaná ocel s vysokou mřížkou
 • plochá mřížka z chromované oceli
 • připevněné ke stěně pomocí drážky pro plastovou paletu. 2 kusy
 • Plastový zásobník s průhledným krytem. 1 ks.

Speciální nabídkaSpeciální nabídkaSuper cena SupercenaDenní produktDenní produktTýdenní produktVýrobce VIBO / Itálie

Kuchyňské odtoky

Sušičky nádobí se od sebe liší nejen způsobem instalace, ale také materiálem:

 • kovové výrobky jsou trvanlivější a odolnější vůči mechanickému poškození;
 • Plastové sušáky mají měkčí povrch, a proto snižují riziko úrazu elektrickým proudem.
READ  Jak vyrobit indukční vařič vlastníma rukama

Alternativou k těžkému sušáku je ergonomická podložka. Podložky mohou být ze silikonu, mikrovlákna, lnu nebo polyesteru. Jsou skvělým doplňkem každé kuchyně: snadno se skladují a snadno se udržují.

Sušičku nádobí si můžete zakoupit také s dodáním ze skladu v Moskvě a SNS (Moskva, Petrohrad, Jekatěrinburg, Novosibirsk, Minsk, Astana atd.). д.). Pokud máte stále dotazy, zavolejte nám. 8-800-234-1000 a získejte bezplatnou konzultaci našich specialistů.

Koupit sušičku prádla

Abyste nepřeplatili za zboží stejné kvality a stylu, musíte si prohlédnout všechny nabídky. Pokud z nějakého důvodu nechcete kupovat sušičky na objednávku prostřednictvím internetových obchodů, vždy můžete najít model podle svých představ v obchodech s nábytkem nebo železářstvím. Výrobek si můžete nejen virtuálně prohlédnout, ale také se ho dotknout a prohlédnout si ho ze všech stran.

Sušičky nádobí

Malá stolní myčka nádobí. Myčka nádobí a odkapávač na nádobí do kuchyněKaždý ví, jak je důležité umýt nádobí včas. Ne každý si však uvědomuje, že hrnky a nádobí lze sušit pouze v určité poloze. Váš nepostradatelný partner v tomto náročném úkolu. odvaděč pro.

FEYT, malá sušička nádobí do myčky na nádobí

Nástěnná myčka nádobí se sušičkou

Stolní stojan na nádobí

Stolní dvoupatrový stojan na nádobí, leštěný chrom

Sušák Kuchenland 45x32x13 cm

KB007 Stolní sušák na nádobí a náčiní se 2 patry s podnosem chromový

Stolní stojan na mytí nádobí s odkapávací miskou, bílý (36 x 24 x 15)

Skiico Kitchenware 39 sušička na nádobí s podnosem.Kovový stojan se 2 zásuvkami pro stolní odkapávač

Pomáhá rychle a beze šmouh usušit nádobí a udržet zásuvky na talíře suché. Její elegantní design se hodí do každé kuchyně a udělá radost každé hospodyňce. Po stranách sušičky jsou speciální místa na sušení hrnků a příborů. Je stabilní.

Stolní dvouúrovňová myčka nádobí se sušičkou

Stolní odkapávač Platinos Udržuje vše po ruce, organizuje příslušenství potřebné v každodenním životě a uvolňuje pracovní plochu. Systémy kuchyňského zábradlí Esprado jsou navrženy tak, aby prodlužovaly životnost výrobků.

Esprado Platinos 0014310E212 sušička myčky nádobí

Rosenberg RUS-285001 je skvělou volbou do vaší kuchyně. Model je dostatečně prostorný, má dvoupatrovou konstrukci a lze jej kompaktně umístit, kamkoli potřebujete. Tělo odkapávače je vyrobeno z robustní kovové tyče.

ROSENBERG RUS-285001 40×28 sušička na nádobí.5×43 cm

Sušák na nádobí se zásobníkem na vodu a přihrádkou na sušení příborů VKUSA FEYA modrý, stolní, plastový

READ  Ventilátor ve svářečce nefunguje

Jednopatrový odkapávač je vyroben z nerezové oceli potažené plastem a plastu. Sušička má praktickou přihrádku na sušení talířů. Díky velkorysé odkapávací misce nebudete ztrácet čas vyprazdňováním nádobí po mytí.

Stojan na nádobí Mayer Boch, stolní

Prostorově úsporný odkapávač z nerezové oceli s odkapávací vaničkou z chromované oceli snadno zapadne do moderního prostředí a nabízí praktické, prostorově úsporné uložení kuchyňského nádobí. Odkapávač je vybaven plastovou vaničkou

Stolní odkapávač o průměru 394 mm se základovou deskou.

Dvoupatrový odkapávač na nádobí a příbory na 15 talířů s odkapávací deskou. Ideální do každé kuchyně

Dvouúrovňový stolní odkapávač z nerezové oceli

Stolní sušička do myčky s vaničkou 394 mm.

Stolní odkapávač, nerezová ocel.Platinos 425x430x225 ocel Mějte vše po ruce, pohodlně a snadno uspořádejte příslušenství potřebné v každodenním životě, uvolněte pracovní desku. Systémy zábradlí Esprado pro kuchyně s vysokou nosností.

Esprado Platinos 0024222E212 myčka nádobí se sušičkou

Stolní sušička (2 úrovně) 56 cm s podnosem

Stolní odkapávač o rozměrech 47 x 24 x 13 cm umožňuje pohodlné a prostorově úsporné sušení široké škály nádobí. Odkapávač má držák na talíře a přihrádku na příbory. Zdobí je reliéfní vzor připomínající ratan. Pod ním je umístěna odkapávací miska pro odtok vody.

Sušička prádla Violet 47x24x13 cm 2701/02

Funkce: na nádobí, počet v sadě: 1 ks., Materiál: kov, délka: 76.70 cm, šířka: 22.50 cm

Alternativní sušička 800 ST z nerezové oceli

Stojan do myčky nádobí CURVER je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu, který je pro použití v kuchyni naprosto bezpečný. Univerzální rozměr odkapávače umožňuje instalaci na pracovní desku nebo do skříňky. Speciální tvar.

CURVER Essentials sušička na nádobí 39x29x10,1 cm

Dvouúrovňová nástěnná pračka se sušičkou v bílé barvě

Stojan na nádobí Agness 917-008 40×24.5×36 cm

KB003 Stolní sušička na nádobí a příbory 1 patro s chromovanou vaničkou

KMille KM-0764 55×24 sušička na nádobí.5×36 cm

Odkapávač na nádobí / Stojan na nádobí / Organizér do myčky nádobí

Odkapávač na nádobí cappuccino pro 2 úrovně

Sušička nádobí

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

stolní, odkapávač, odkapávací, miskou

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Sušička nádobí

Jak víte, nadměrná vlhkost v nádobách nebo skříních může vážně poškodit kovové, skleněné nebo keramické předměty. Aby se to neprojevilo na vaší luxusní jídelní sadě nebo sadě oblíbených talířů, je nejlepší je po umytí vysušit. Vysoce kvalitní sušička do myčky nádobí představená v této části katalogu produktů internetového obchodu Vazaro je ideálním řešením. Všechny jsou navrženy tak, aby byly co nejpevnější a nejrobustnější, a jejich používání je velmi praktické.

Kategorie myček nádobí na webu Vazaro zahrnuje výrobky značek Brabantia, Kitchen Craft, Joseph Joseph a dalších.

Péče o choulostivé nádobí je náročná. Tyto výrobky nelze mýt v myčce nádobí ani sušit při vysokých teplotách. V tomto případě jsou ideálním řešením praktické sušicí regály s kovovým síťovým rámem. Jsou konstruovány s velkým počtem polic, do kterých se bezpečně vejdou standardní mísy a talíře. Mezi síťovými klecemi je ponecháno málo místa, což umožňuje maximální provzdušnění celého povrchu.

READ  Potřebujete nebo nepotřebujete digestoř v kuchyni

Tyto odkapávače představují ideální způsob, jak uspořádat prostor v hostinci. Deset až patnáct talířů nebo nádobí se vejde do malého prostorově úsporného spotřebiče.

Kromě klasických výrobků z kovu patří do této sekce i originální plastové sušáky vybavené buňkami, do kterých se vejdou nejen hrnky, ale i sklenice a příbory. Existují také praktické silikonové podložky, které pomáhají rychle a šetrně sušit malé množství nádobí bez rizika deformace desky stolu.

Sušičky nádobí

Koupil jsem ho za 740 Je tenký, začal rychle rezavět. 2150. Předražené. Mohli byste na něj dát 10 tisíc, ale kdo by si ho koupil?? Cena 740 a kvalita 740.

Sušička do myčky je nezbytným kuchyňským příslušenstvím, které odstraňuje nutnost utírání nádobí ručníkem. Sušáky zabírají podstatně méně místa než složený ručník a jsou k dispozici v různých provedeních a velikostech, takže si hospodyňka může vybrat jakýkoli.

V závislosti na materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, mohou být sušičky:

 • Kov. Nejčastěji jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají chromovanou povrchovou úpravu. Vypadají stylově a dobře zapadají do moderního designu;
 • Plastové. Skleněné nádobí a příbory se často suší tímto způsobem. Ve srovnání s kovovými jsou křehčí a lehčí a při nákupu je třeba zkontrolovat jejich stabilitu;
 • Silikon. Silikonové sušáky se často vyrábějí ve formě podložek, které lze po použití složit.

V závislosti na provedení:

 • Vestavěný. Tyto sušičky lze namontovat na skříň, ale je třeba dbát na to, aby byly suché. Ty mohou být stacionární nebo výsuvné. Tento typ sušičky lze použít k uložení drahého nádobí, které se bojíte rozbít;
 • Zavěšení. Většinou jsou umístěny na stěně v blízkosti dřezu nebo nad ním, aby bylo nádobí stále na očích;
 • Montáž na stěnu. Montáž vedle dřezu na pracovní desce. Existují také modely, které lze umístit přímo do dřezu.
 • Sušičky jsou k dispozici jako jednopodlažní nebo dvoupodlažní;
 • Vyberte si z řady velikostí, které budou vyhovovat vašim potřebám v kuchyni;
 • Sušičky mají obvykle odkapávací misku;
 • Nástěnné sušičky se obvykle montují na hmoždinky do zdi, ale existují i sušičky montované na umyvadlo;
 • Při výběru sušičky mějte na paměti optimální náplň pro vaše nádobí. 3 talíře na 10 cm.

Koupit sušičku na nádobí na Acushherstvo.Nástěnné sušičky jsou k dispozici od 135.

Sušička nádobí

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

Přidat do srovnání

Přidat k porovnání

| Denial of responsibility | Contacts |RSS