Návod k použití terakotové směsi na zdění

Podobné názvy: žáruvzdorná, žáruvzdorná, ohnivzdorná, kamnářská směs, kamnářská malta a kamnářská směs pro sporáky a krby.

Terakotová ohnivzdorná směs pro zdění. Složení připravené k použití pro kvalitní a spolehlivé zdění cihel v pecích a jiných horkých prostorách vytápěných objektů (sporáky, krby, grily, rožně, komíny).

Jílovito-šamotová směs (GFS)Složení: vyšší jíl, kaolinový šamot, písek.

VLASTNOSTI: Tepelně odolná suchá malta šetrná k životnímu prostředí. zachovává si své vlastnosti při zahřátí až na 1300 °C.

  • barva směsi: okrově šedá
  • požární odolnost: 1300 °C
  • vlhkost suché směsi: nejvýše 3 %
  • teplota použití: 5°C až 60°C
  • Celková doba sušení: nejméně 50 hodin
  • Doporučená tloušťka vrstvy: 10-12 mm
  • frakce kameniva: nejvýše 1,25 mm
  • doporučené množství vody pro míchání na 1 kg suché směsi: nejméně 280 ml

DOPORUČOVANÉ POVRCHY: Keramické, šamotové cihly.

SÍTĚNÍ: Podklad musí být zbaven prachu, nečistot, malty, staré omítky, zbytků olejů a emulzních barev. Cihly před pokládkou držte alespoň 3 minuty pod vodou.

ZEMĚDĚLSKÉ NÁKLADY: Přibližně 20 kg na 40 jednotlivých cihel.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ: Prášek smíchejte s čistou vodou při pokojové teplotě, až získáte hustou zakysanou smetanu. Připravenou maltu nechte 1 hodinu tvrdnout a poté přidejte vodu do požadované konzistence a znovu promíchejte.

DIY: Práce prováděné při teplotách mezi 5ºC a 60ºC. Doporučená tloušťka vrstvy: 10-12 mm. Malta by se měla nanášet hladítkem nebo „hladítkem“ a spáry cihel by se měly spárovat ihned během zdění. První ohřev by neměl proběhnout dříve než 48 hodin po ukončení zdicích prací na teplotu max. 300 °C; teplota a doba po něm nejsou regulovány. Když malta zhoustne, je třeba přidat vodu a dodatečně ji promíchat.

BALENÍ A SKLADOVÁNÍ: Prodává se v 5kg a 20kg pytlích. Směs má neomezenou trvanlivost. Směs si zachovává své vlastnosti i po zmrazení a rozmrazení, namočení a vysušení.

Výrobky mají CERTIFIKÁT O SHODĚ a CERTIFIKÁT O POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI.

Výrobky jsou bezpečné pro lidi.

Při práci s materiálem je třeba dodržovat příslušné stavební předpisy a normy. Použití materiálu ve sporných a kontroverzních podmínkách je možné po vyzkoušení na malé ploše nebo po poradě s výrobcem. Přejít na Kontakty

Terakotová šamotová směs na zdění 20 kg

Terakotová žáruvzdorná zdicí malta je hotová směs pro kvalitní a trvanlivé zdění v pecích a jiných horkých zónách vytápěných objektů (sporáky, krby, grily, rožně, komíny).

Kaolinový jíl nejvyšší čistoty, kaolinový šamot, písek.

Terakotová ohnivzdorná směs pro zdění, ekologicky šetrná suchá směs. Zachovává si své vlastnosti při zahřátí až na 1300 °C.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Celková doba sušení: nejméně 50 hodin

Doporučené množství vody pro míchání na 1 kg suché směsi: nejméně 280 ml

DOPORUČENÉ POVRCHY:

Podklad musí být zbaven prachu a nečistot, hrudek malty, staré omítky, zbytků olejů a emulzních barev. Před pokládkou nechte cihlu alespoň 3 minuty pod vodou.

terakotová, směs, zdivo, sporáky

Přibližně 20 kg na 40 jednotlivých cihel.

PŘÍPRAVA MALTY:

Prášek, terakotová maltová směs pro zdění při vysokých teplotách. Znovu smíchejte s čistou vodou při pokojové teplotě, dokud nezískáte hustou zakysanou smetanu. Smíchanou maltu udržujte 1 hodinu, poté přidejte vodu na požadovanou konzistenci a znovu promíchejte.

terakotová, směs, zdivo, sporáky

Práce při teplotách od 5° do 60°C. Doporučená tloušťka vrstvy je 10-12 mm. Malta by měla být nanášena hladítkem nebo „hladítkem“, zakrytí spár by mělo být provedeno ihned během zednických prací. První ohřev by neměl proběhnout dříve než 48 hodin po ukončení zdicích prací na teplotu nepřesahující 300 °C, teplota a doba se poté nereguluje. Pokud malta zhoustne, přidejte další vodu a promíchejte.

READ  Jak nastavit čas na elektrickém sporáku Hansa

Terakotová ohnivzdorná směs na zdivo je k dispozici v 5 kg a 20 kg pytlích. Doba používání směsi není omezena. Terakota odolná vůči teplu si zachovává své vlastnosti i po zmrazení a rozmrazení, namočení a vysušení.

Výrobky mají CERTIFIKÁT O SHODĚ a CERTIFIKÁT O POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI.Výrobek je pro lidi bezpečný.

Podobné názvy: žáruvzdorná, nehořlavá, žáruvzdorná, kamnářská směs, malta na sporáky a zdicí směs na sporáky a krby.

Směs na zdivo pro sporáky a krby Terakota

Naši hlavní zákazníci: Moskevská oblast (MO), Petrohrad, Jekatěrinburg, Nižnij Novgorod, Krasnojarsk, Omsk, Samara, Krym, Rostov na Donu, Volgograd, Ufa, Perm, Voroněž, Kazaň, Novosibirsk, Čeljabinsk, Jakutsk, Surgut, Archangelsk, Krasnodar, Astrachaň, Vladimir, Iževsk, Ulan-Ude, Saransk, Irkutsk, Orenburg, Murmansk, Penza, Rjazaň, Penza, Tula, Vladivostok, Ussurijsk, Petropavlovsk-Kamčatskij. © 2022 KaminDom.Levný internetový obchod s krby a sporáky pro rodinný dům a venkovské domy. Zde si můžete levně koupit topné systémy v Petrohradě s dodáním po celém Rusku.

Volejte na čísla 7 (495) 797-41-46 a 8 (800) 707-73-97. nabídneme vám, který produkt v katalogu je lepší v poměru cena/kvalita.

Za nákup můžete zaplatit následujícími způsoby:

1. Platba v hotovosti kurýrovi při doručení nebo při vyzvednutí (pouze pro obyvatele Moskvy a Moskevské oblasti).
2. Bezhotovostní bankovní převod na bankovní účet UI na základě předem vystavené faktury.
3. Platba bankovní kartou na webových stránkách. Před provedením platby se prosím obraťte na našeho manažera.
4. Převod na bankovní kartu. Platit můžete buď internetovým bankovním převodem na naši kartu (Sberbank), nebo na kterékoli pobočce banky.

Pokud se rozhodnete zaplatit za doručení zboží v hotovosti kurýrovi nebo bankovní kartou, zaplaťte přímo kurýrovi našeho obchodu v okamžiku doručení. Platba je přijímána pouze v ruských rublech Po dodání zboží a dodání všech potřebných dokumentů. Tento způsob platby je k dispozici pouze pro fyzické osoby.

terakotová, směs, zdivo, sporáky

Pro osoby s bydlištěm mimo Moskevskou oblast a fyzické osoby, které přijímají zboží prostřednictvím přepravní společnosti, a právnické osoby. Platba probíhá bankovním převodem Na bankovní kartu nebo bankovní účet obchodu. V tomto případě je objednávka uhrazena na základě vystavené faktury, kterou můžete obdržet e-mailem.

Platba je splatná do 3 bankovních dnů. Pokud jste během této doby fakturu nezaplatili, je neplatná. Po zaplacení objednávky nás nezapomeňte informovat o skutečnosti platby.

Ve zprávě uveďte: datum, částku platby, číslo objednávky, F.И.О. a číslo platebního příkazu.

Dodávka

Při celkové objednávce 15 000 nebo více kusů:

Doručení zdarma v Moskvě a Podolsku (I zelená a II žlutá zóna na mapě),

Dodáváme v oblasti Moskva a blízkém okolí (III bílá zóna na mapě). 39/km od MKAD

Při objednání méně než 15 000 kusů:

I zelená zóna Podolsk. 490

II žlutá oblast Moskva. 990

III bílá zóna Moskevská oblast a blízké oblasti. 990 39/km od MKAD

Terakotová směs pro kamna a krby

Otevírací doba: po-pá od 9:00 do 18:00, pá od 9:00 do 17:00. Žádosti online jsou přijímány 24 hodin denně. 31.12. 10.01: víkendy Žádosti se přijímají nepřetržitě

READ  Lepidlo na krb a sporák Profix

Úvodní stránka / Tepelné izolace / Směs pro pece / Směs pro zdění Terakotová malta pro venkovní práce, tepelně odolná, 25 kg

Terakotová směs pro vnější tepelné zdivo je hotová směs pro zdění a opravy vnějších stěn komínových systémů, venkovních grilů, roštů, kouřovodů, udírenských roštů a také pro lícové obvody vnitřních pecí a krbů. Směs lze použít k obnově spár zdiva. Tepelná odolnost směsi je 400 °C.

SLOŽENÍ: Kaolinový šamotový prach, pojivo, písek, funkční chemické přísady.

VLASTNOSTI: Tepelně odolná, ekologická, silná, vysoce plastická směs. Snadno se nanáší a vyhlazuje. Má vysokou přilnavost (adhezi) k povrchu. Zachovává si své vlastnosti po zahřátí až na 400 °C.

Doporučené povrchy: pórobeton, vápenopískové a keramické cihly.

OŠETŘENÍ: Zdivo musí být zbaveno prachu, nečistot, vápna, mastnoty, nátěrů, zbytků lepidel a omítek.

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY: barva směsi: okrově šedá vlhkost suché směsi: ne 1% doba korekce: ne méně než 15 minut životnost malty: ne méně než 60 minut teplota aplikace: od 5ºC do 60ºC doporučená tloušťka vrstvy: do 12 mm tepelná odolnost: 400ºC frakce směsi: ne více než 2,5 mm doporučené množství záměsové vody na 1 kg suché směsi: 280 ml značka pevnosti v tlaku: M 100

ZEMĚDĚLSKÉ NÁKLADY: Pro zdění závisí spotřeba směsi na tloušťce spáry mezi cihlami a činí 25 kg na 50-70 jednotlivých cihel.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ: Do suché směsi nalijte čistou vodu o pokojové teplotě podle směšovacího poměru, míchejte, dokud nevznikne homogenní hmota bez hrudek, a nechte 5 minut stát v klidu. Po opakovaném promíchání je malta připravena k použití.

ÚDRŽBA: Práce se provádějí při teplotách mezi 5° a 60° C. Doporučená tloušťka vrstvy 5-12 mm. Malta by měla být nanášena hladítkem nebo stěrkou, injektáž by měla být provedena ihned při zednických pracích. První ohřev se doporučuje provést nejdříve 48 hodin po ukončení zednických prací.

Zednická směs Terakota pro venkovní práce, žáruvzdorná, 25 kg

Žáruvzdorná směs pro zdění v exteriéru „Terracotta“. hotová směs pro zdění a opravy vnějších stěn komínových systémů, venkovních grilů, roštů, kouřovodů, grilů, jakož i čelních obrysů vnitřních pecí a krbů. Směs lze použít k obnově spár zdiva. Teplotní odolnost směsi je 400 °C.

SLOŽENÍ:Kaolinový šamotový prach, pojivo, písek, funkční chemické přísady.

VYNIKAJÍCÍ VLASTNOSTI:Žáruvzdorná, ekologická, silná, vysoce plastická směs. Snadno se nanáší a vyhlazuje. Má vysokou přilnavost k povrchu. zachovává si své vlastnosti při zahřátí až na 400 °C.

Doporučené povrchy: pórobeton, vápenopískové a keramické cihly.

Příprava podkladu: Zednické výrobky musí být zbaveny prachu, nečistot, vápna, mastnoty, nátěrů, zbytků lepidel a omítek.

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY: barva směsi: okrově šedá vlhkost: ne 1% suchá směs: ne méně než 15 minut životnost směsi v nádobě: ne méně než 60 minut teplota aplikace: od 5°C do 60°C doporučená tloušťka vrstvy: do 12mm tepelná odolnost: 400°C frakce směsi: ne více než 2,5mm doporučené množství záměsové vody na 1 kg suché směsi: 280 ml značka pevnosti v tlaku: M 100

ZEMĚDĚLSKÉ NÁKLADY: Při zdění závisí spotřeba směsi na tloušťce spáry mezi cihlami a činí 25 kg na 50-70 jednotlivých cihel.

POSTUP PŘÍPRAVY:Směs zalijte čistou vodou o pokojové teplotě podle návodu k míchání, míchejte, dokud nevznikne homogenní hmota bez hrudek, a poté ji nechte 5 minut stát v klidu. Po opakovaném míchání je malta připravena k aplikaci.

READ  Jak postavit sporák ve venkovském domě vlastníma rukama

PRÁCE: Práce se provádějí při teplotách od 5° do 60° C. Doporučená tloušťka vrstvy 5-12 mm. Malta by měla být nanášena hladítkem nebo stěrkou, spáry na zdivu by měly být zapraveny ihned během zednických prací. První ohřev se doporučuje provést nejdříve 48 hodin po ukončení zednických prací.

Zednická směs „Terakota“ pro vnější práce, žáruvzdorná, 25 kg

Terakotová směs pro vnější žáruvzdorné zdivo je hotová směs pro zdění a opravy vnějších stěn komínových systémů, venkovních grilů, roštů, kouřovodů, kouřových komínů, grilů, jakož i pro lícové obvody vnitřních pecí a krbů. Maltu lze použít k obnově spár zdiva. Tepelná odolnost směsi je 400 °C.

Složení: kaolinový šamotový prach, pojivo, písek, funkční chemické přísady.

VLASTNOSTI: Žáruvzdorná, ekologická, silná, vysoce plastická směs. Snadno se nanáší a vyhlazuje. Má vysokou přilnavost k povrchu. zachovává si své vlastnosti při zahřátí až na 400 °C.

Doporučené povrchy: pórobeton, silikátové a keramické cihly.

Příprava podkladu: Zděný materiál by měl být zbaven prachu, nečistot, vápna, mastnoty, nátěrů, zbytků lepidel a omítek.

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY: barva směsi: okrově šedá, vlhkost suché směsi: max. 1 % doba dokončování: min. 15 minut životnost malty: min. 60 minut teplota aplikace: 5 °C až 60 °C doporučená tloušťka vrstvy: do 12 mm tepelná odolnost: 400 °C frakce směsi: max. 2,5 mm doporučené množství záměsové vody na 1 kg suché směsi: 280 ml značka pevnosti v tlaku: M 100

ZEMĚDĚLSKÝ KONCENTRÁT: Při zdění závisí spotřeba směsi na tloušťce spáry mezi cihlami a činí 25 kg na 50-70 jednotlivých cihel.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ:Směs zalijte čistou vodou o pokojové teplotě podle poměru míchání, míchejte, dokud nevznikne homogenní hmota bez hrudek, nechte ji 5 minut stát v klidu. Po opětovném promíchání je malta připravena k použití.

ÚDRŽBA:Pracovní teplota by se měla pohybovat mezi 5° a 60° C. Doporučená tloušťka vrstvy je 5-12 mm. Malta by se měla nanášet hladítkem nebo stěrkou a spáry mezi cihlami by se měly spárovat ihned během zednických prací. První vytápění by nemělo být dříve než 48 hodin po ukončení zednických prací.

Příprava malty

Použití kvalitních materiálů (cihly, malta) nezaručuje dlouhodobý a spolehlivý provoz sporáku nebo krbu, pokud není správně uveden do provozu. Důvodem je, že kaolinové malty schnou poměrně dlouho. Proto je nutné provést první vytápění nejdříve tři dny po ukončení prací.

Během prvního vytápění nepoužívejte maximální množství paliva. Troubu zatížíme na 60. 70 % a pečeme 5. 8 hodin. V počáteční fázi používání je třeba topné těleso zahřívat šetrně. Dlouhým zahříváním se spékáním kaolinové hlíny spoje zpevní a konstrukce se stane pevnou.

Po prvním zahřátí se na cihlách v silně zahřátých oblastech může někdy objevit bílý povlak. Není se čeho bát. Několikrát ji odstraníte vlhkým hadříkem, později zmizí, jak se saunová kamna zahřejí.

Ještě jedna rada. Před zahájením jakýchkoli dekorativních prací, jako je omítání, obkládání nebo modelování, je nutné pec několik týdnů používat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS