Jak vypadají

Podstavec pračky tlumící nárazy je kulatý nebo čtvercový, vyrobený z plastu a vysoký 45 až 50 cm. Sada se skládá ze čtyř kusů, většinou bílých, šedých, černých nebo průhledných. Průhledné vložky jsou vyrobeny ze silikonu. Horní strana stojanu připomíná kopuli, takže jsme na ni položili nohu pračky.

tlumič, vibrací, pračku

Strana, která se opírá o podlahu, je opatřena reliéfem.

Vidlák opravuje pračku. výměna tlumičů

Tato zařízení jsou vyrobena ze surovin s vysokými tlumicími vlastnostmi.

Antivibrační držáky. Tlumiče pračky

Pračky často při praní nebo sušení při vysokých otáčkách silně vibrují; někdy se nožičky trochu odrážejí od podlahy. Aby se tomu předešlo a také aby se zabránilo nežádoucímu rozbití, mohou být nožičky pračky polstrované.Umožňují také úklid pod pračkou (lednicí atd.) nebo vytahování spadlých předmětů.Antivibrační podložky mají praktickou velikost a dodávají se v balení po čtyřech podložkách, z nichž každá je určena pro jednu nohu pračky.Podložky pod nohy praček lze použít nejen pro pračky: jsou vhodné pro použití se sušičkami, myčkami nádobí, chladničkami a dalšími spotřebiči. Zabránit nežádoucím vibracím není jediným účelem nástavce. Škrabadlo na podlahu totiž zabraňuje vzniku škrábanců na podlaze. Pokud například není dokonale nastavena výška nohou chladničky vůči sobě, mohou se při chodu motoru chladničky objevit i mírné vibrace vůči podlaze. Může také způsobit poškrábání podlahy. Nohy chladničky s mrazničkou jsou chráněny před poškrábáním, pokud jsou vybaveny antivibračními podložkami. Podobně jako pračka a myčka nádobí. Vhodné také pro různé typy nábytku, jehož nohy mohou zanechávat škrábance na podlaze. Ochranné podložky na podlahu jsou navrženy tak, aby těmto škodlivým účinkům zabránily a udržely podlahu v dobrém stavu po delší dobu.Antivibrační trysky na pračky: Lze použít ke snížení hluku praček, sušiček a myček nádobí. Podnože jsou kompaktní a nenarušují design místnosti. Vhodné na škrábance na podlaze od spotřebičů a nábytku. Snižují vibrace a chrání vnitřní systémy pračky před přetížením. Šedé krycí desky jsou ideální do každého interiéru.

Podpěry pro pračky a spotřebiče jsou skvělé pro snížení hlučnosti. Pračka je v bytě při provozu velmi hlučná a tento hluk je slyšet i pro sousedy. Při použití antivibračních podložek lze výrazně snížit vibrace a tím i hladinu hluku. Mytí je tak snazší a méně stresující.Technické specifikace:Použití: pračka, myčka, sušička, lednička, nábytek,Materiál: nárazuvzdorný plast, silikon,Barva: šedá,Počet podložek v sadě: 4 ks.Zasíláme novou poštou po zaplacení celé částky nebo po zaplacení zálohy do 3-5 dnů po zaplacení.

READ  Jak vyjmout zásobník v pračce indesit

Tlumič vibrací pro pračky

Snižuje vibrace a hluk

Antivibrační podložky pod pračku a sušičku SweetHome pohlcují vibrace pračky nebo sušičky, takže může pevně stát na podlaze. Univerzální silikonové nožičky pro pračky, které tlumí nárazy. Tyto polštářky na nohy pračky jsou potřebné ke snížení vibrací pračky během praní. Kromě snížení vibrací stroje mají stojany i další funkce. Zabraňují klouzání pračky po podlaze, zabraňují jejímu poskakování a snižují hlučnost. Tím je podlaha chráněna před poškrábáním.

Stojany na pračku jsou univerzální a hodí se ke všem pračkám, sušičkám, chladničkám, stolům, pohovkám, postelím a dalšímu nábytku na trhu. Čím rovnější je povrch, tím pevnější a stabilnější je přilnavost.

Vysoce pevná pryžová směs s vysokým koeficientem tření zajišťuje, že váš nábytek nebo stroj zůstane pevně na místě a vydrží více než 1000 kg těžkých předmětů s životností 20 let.

Řada antivibračních podstavců pro pračky

Toto jednoduché příslušenství vám pomůže zbavit se hluku velkých spotřebičů jednou provždy. Stojan pomáhá tlumit vibrace způsobené pračkou a zabraňuje jejímu klouzání po podlaze. Také zatížení samotného povlaku je výrazně nižší a je chráněn před poškrábáním a poškozením dynamickým zatížením.

Výrobci nabízejí stojan na pračku v nejoblíbenějších barvách. Obvykle je černá, bílá a někdy průhledná. Jsou vyrobeny z polyuretanu nebo z pryže. Nejčastěji má kulatý nebo oválný tvar se speciálním vzorem uvnitř, ale někdy má i čtvercový tvar. Výztuhy zajišťují dodatečný tlak v místě instalace a zlepšují tlumicí účinek.

Jak zarovnat

Měli byste také věnovat pozornost tomu, zda se pračka při praní na rovné podlaze nezadrhává. Pokud se tak stane, je třeba upravit jeho nožičky, aby byl stabilnější. Nožičky jsou, jak asi tušíte, na spodní straně stroje. U většiny modelů praček můžete jejich délku prodloužit nebo zkrátit odšroubováním. To znamená, že chceme-li zvýšit výšku nohy, musíme ji stočit na jednu stranu. Chcete-li ji snížit, přejděte na druhou stranu.

Abychom věděli, které nožičky máme nastavit, musíme spotřebičem zatřást. Pokud je plochá a stabilní, není třeba nohy nastavovat. Pokud šicí stroj nestojí na jedné straně, musíme zvýšit výšku patek. To je nejjednodušší způsob, jak psací stroj vyrovnat.

Doporučujeme také použít vodováhu, abyste zjistili, jak dobře stroj stojí. V ideálním případě by neměl být žádný sklon. Pokud tam stále je, je třeba ji odstranit. To se opět provádí nastavením nožiček. Už víte, jak je nastavit.

Odrůdy tlumičů vibrací

Nyní můžete přejít k výběru nožiček pro pračku. Liší se od sebe pouze barvou, tvarem a materiálem. Obecně jsou nášlapy k dispozici v černé nebo bílé barvě, v kulatých, čtvercových nebo polygonálních tvarech, ale materiál je trochu složitější.

READ  Jak vyčistit filtr v pračce

Podložky mohou být vyrobeny z pryže nebo polyuretanu. Jsou dostatečně pevné, aby vydržely dlouho. Ne více než 5 cm v průměru. Povrch těchto podložek je velmi strukturovaný, takže na nich chodidla pevně drží. Spodní část je opatřena výztužnými žebry, která ještě lépe tlumí vibrace.

Silikonové podklady se prakticky neliší od pryžových, pokud jde o kvalitu. Jsou měkčí, průhlednější a dražší. Zprávy však ukazují, že oba typy plní své funkce správně a dlouhodobě. Vyrábějí se dokonce antivibrační spojky ze silikonu, které lze namontovat na nohy SM.

Alternativou je tlumicí podložka. Umístí se přímo pod zařízení a nožičky se zasunou do speciálních prohlubní v rozích. Podložka je jednodušší než nohy, ale kvůli své velikosti není levná.

Podpěrná noha pro pračky W9-20532 (4ks).)

Společnost vrátí a vymění tento výrobek v souladu se zákonem.

Pravidla pro vracení zboží

14 dní po obdržení výrobku (u zboží odpovídající kvality).

Položky lze vrátit po dohodě.

Podle platných právních předpisů můžete vrátit nebo vyměnit zboží odpovídající kvality, pokud

  • Zboží nebylo používáno a nemá žádné známky používání spotřebitelem: škrábance, oděrky, odřeniny, skvrny atd. п.;
  • Položka je zcela kompletní a neporušená v původním obalu;
  • všechny štítky a typové štítky jsou neporušené;
  • Výrobek si zachovává svůj původní vzhled a spotřebitelské vlastnosti.

Nohy pro pračky

Nožičky praček jsou navrženy tak, aby potlačovaly vibrace při provozu. Opravdu to dělá svou práci, ale před nákupem je třeba pochopit zdroj vibrací. V závislosti na materiálu se jedná o silikonové nebo gumové nožičky.

Spotřebiče, jako jsou pračky, jsou v určitých režimech náchylné ke generování hluku a vibrací. Důležitým kritériem, na kterém závisí hlučnost při praní a odstřeďování, je instalace pračky. Odborníci radí, že pokud spotřebič správně nainstalujete. Nožičky pračky bez vibrací nejsou nutné. Pro dosažení maximální kompaktnosti je však nutné obětovat odolnost proti vibracím. Zkušenosti ukázaly, že úzké modely mají mnohem vyšší úroveň vibrací než běžné modely. Takové stroje je třeba zatížit přídavnými protizávažími, ale i tak je úroveň vibrací poměrně vysoká. Zde bude možná nutné zakoupit antivibrační nožičky pro pračku.

Pokud jste si jisti, že je pračka správně nainstalována a že odvádí vysokou úroveň vibrací. Nastavitelné nožičky pračky vám skutečně pomohou zbavit se tohoto problému. Vibrace jsou často způsobeny těmito příčinami:

  • Stroj nestojí vodorovně na podlaze
  • Povrch, na kterém se pracuje, je nerovný
  • Přepravní šrouby nebyly po instalaci vyšroubovány
  • Podlaha, na které je pračka umístěna, je vyrobena ze dřeva
  • Možné opotřebení ložisek
READ  Proč potřebujete v pračce přepěťovou ochranu?

Pokud nevidíte žádný z výše uvedených důvodů, proč vaše pračka vibruje, můžete si bez obav pořídit antivibrační silikonové nožičky pro vaši pračku. Nezapomeňte, že správně diagnostikovat může pouze odborník, takže pokud k tomu nemáte potřebné dovednosti. nezapomeňte se před zakoupením nastavitelných nohou pračky poradit s odborníkem.

Výhody nákupu nožiček do pračky v internetovém obchodě ExMarket

Pokud byste potřebovali koupit náhradní díly pro pračky na Ukrajině, můžete využít katalog internetového obchodu ExMarket. Nabídka pokrývá celou řadu oblíbených značek praček, takže můžete snadno zakoupit nožičky pro pračky AEG, Electrolux, Zanussi, Ariston, Indesit, Candy, Hoover, Samsung, Whirlpool a další značky.

Cena nožiček pračky závisí na značce spotřebiče a výrobci náhradního dílu. Před nákupem můžete vždy získat bezplatnou konzultaci našeho specialisty. Výběr a nákup podložek pod nohy v obchodě ExMarket je snadný a jednoduchý!

Univerzální antivibrační nožičky pro pračky, chladničky a nábytek (225)

Antivibrační nožičky pohlcují vibrace pračky nebo sušičky, takže spotřebič stojí pevně na podlaze. Jedná se o univerzální silikonové polstrování pro pračky. Tyto nožičky pračky jsou určeny ke snížení vibrací pračky během praní. Kromě snížení otřesů pračky mají i další funkce. Zabraňují klouzání pračky po podlaze, zabraňují jejímu poskakování a snižují hlučnost. Tím je podlaha chráněna před poškrábáním.

Takový zdánlivě bezvýznamný doplněk vašeho stroje výrazně pomůže vestavěnému antivibračnímu systému v jeho práci. Tyto stojany se velmi snadno používají. Stačí je dát pod nohy pračky.

Pokud tedy vaše pračka stojí na stabilní, rovné podlaze, nemá žádnou zjevnou poruchu, a přesto vydává velký hluk a poskakuje. je čas koupit si nožičky do pračky. Vyzkoušejte ji a budete spokojeni!

Tlumič pračky je neoriginální výrobek, který se často používá ve spojení s domácími spotřebiči. Toto jednoduché zařízení absorbuje část zátěže a vibrací pračky během provozu, čímž zabraňuje poškození podlahy a snižuje hlučnost při praní.

Nožičky jsou vyrobeny z netoxického a zdravotně nezávadného materiálu. Konstrukčně mohou být statické (pevné) nebo nastavitelné.

Pokud se setkáte se zlomenou nebo ztracenou nohou, doporučujeme vám zakoupit novou, abyste se vyhnuli následkům její absence nebo nefunkčnosti.

Používání těchto produktů přináší řadu výhod, včetně:

Chcete-li se dozvědět více informací o produktu. Volejte, pište a ptejte se! Vždy rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS