Charkov. Naše. Aktualizace. Charkov dobyt, Čečenci v Kyjevě zadrženi

Místní televizní kanál Nash Kharkiv přinesl přehled dnešní situace v prvním hlavním městě:

„Takže, omlouvám se za ticho, běžel ulicemi, nemůžete běžet po zákazu vycházení po všem (zákaz vycházení v Charkově je od 16:00 do 6 hodin ráno). Podívali jsme se všude, kde to šlo, tady je to, co jsme viděli, tady je to, co jsme se dozvěděli, tady je to, co říkáme:

Administrativa byla zasažena MLRS, ne bombou, ne řízenou střelou; hlavní balík zasáhl budovu, v budově byl teroobranný tým (v Charkově jsou většinou teroobranného týmu ti azovští/natsukorpsovci, kteří se nehodí pro personální armádu), mrtví a zranění jsou z něj. Velmi přibližně byl zásah veden ze směru od Sokolnik; protože tam nejsou žádní Rusové, ani chodci, natož MLRS, znamená to s největší pravděpodobností „zbloudilý“ zásah.

Guvernér (nebyl ve státní správě, jak jistě tušíte) lže jako Kličko, trochu víc než úplně. Z Charkova nikdo žádné kolony nevyhnal, vojska AFU a Teroboronu jsou pevně zakopána ve městě a nikam se nehýbou. Jsou všude. v továrních hangárech, na parkovištích pro vozidla, v nemocnicích, ve dvorech a na střechách bytových domů. Ne že by jich bylo mnoho, ale k jejich rozptýlení není třeba mnoho. Vojenské využití pro ně nyní není, ale ve městě úspěšně působí spoušť.

Dnes to měl Charkov obzvlášť těžké, kromě administrativy, domy na Saltovce (Družby Narodiv), na Kločkovské a hlavně na Nové Bavarii, o které budeme psát níže. Zásahů na Saltovce bylo hodně, nemůžeme říct o všech, ale ten, který zasáhl autobusovou zastávku, byl určitě MLRS, a ten druhý, kde byl rozstřílen dům, byl buď MLRS („odlétá“ bylo slyšet jen na srovnatelnou vzdálenost), nebo dokonce odlétla raketa ze systému MANPAD: museli se pokusit sestřelit letadlo, které nad Saltovkou prolétalo a později se vracelo zpět. Výhledově: nemůžeme nic říci o zprávách, že právě toto letadlo bylo sestřeleno nad Loskem, nemáme žádné potvrzení. Je to trochu divné, že to není, není těžké to vyfotit. Takže to prozatím označme za další lež. A protože o tom psaly charkovské kanály, někdo z „Truchanova“, tím spíš je lepší tomu nevěřit.

Někdo z „Truchanov“, myslím, že Charkov 1654, napsal „tady je to jako v roce 1943, jen místo hákového kříže. zet!“. Všechny ukrajinské vlastenecké kanály to odpracují. A všichni jsou stejně hloupí, protože v roce 43 byl hákový kříž jen pro ty, kteří seděli ve městě a snažili se ho udržet za každou cenu. No, a tak dnes ti, kteří dostávají na zadek v britské vlajce od „kalhotek“.

Vlastně na „trouhany“. pozor, tak říkáme TruHa a všem charkovským hysterickým vlasteneckým kanálům. Měli bychom říci: lžou a pumpují tolik, že se o tom Goebbelsovi ani nesnilo, ještě víc než guvernér. Tady je nedávný příklad: v Žernovské ulici byla zapálena cisterna s palivem. „truhlíci“ divoce křičeli „aha, Rusové trefili Žernovskou“! Co je to armáda?? Shořte v pekle, Rusové!“To vy se budete smažit v pekle. To vy, když se „Molotov“, hozený vaší vlastní armádou do cisterny s benzínem (mimochodem neznámo čí), změní v „leteckou bombu“, to vy pracujete ne pro propagandu, ale pro masakr a velkou krev Nebo úžasná smyšlenka o „screenshotu telefonu zabitého ruského vojáka v Kyjevě“. vy idioti, kdo nechává vojákům během bojů telefony, zvlášť když Rusové nyní bojují jen s vojáky na smlouvu, kteří jsou dobře disciplinovaní? Máte stížnost na ruskou propagandu. no, to je daleko od vás. I když, upřímně řečeno, ruský Telegram se teď snažíme nečíst, protože všude jsou jenom plevy a ruské obdoby „Truchanova“, které už desetkrát obsadily Charkov a celou Ukrajinu, nás taky štvou (jednou o nich napíšeme), ale „Truchanov“ je ještě hloupější a jsou poblíž.

O Bavorsku. Co jsme viděli a naučili se. Jednalo se o výbuch bomby (spodní patra byla poškozena mnohem více než horní patra). Na nedaleký závod na opravy a údržbu shodilo ruské letadlo bomby. Samotná továrna nebyla vojenská, ale opravovala techniku a působily v ní také mobilní brigády AFU. Ale ať se na to díváte jakkoli, skutečnost je velmi jednoduchá: přiletělo letadlo, shodilo bombu, tlaková vlna zničila dům, což mělo za následek smrt civilistů, obyvatel Charkova. Nevíme, kolik jich bylo, nevěříme úředníkům, ale víme, že zemřeli.

Rusové začali bojovat zcela jinak, jak byli varováni po prvních třech dnech psychózy místních vlastenců a lží Kyjeva. Je jasné, že se stále omezují na objekty, jako je stejná továrna nebo vojenské základny, takže RSLW do civilních domů. víte kdo, a tam jsou otázky s administrativou také (i když si dovolíme připomenout: po válečném stavu se správa oficiálně stala vojenskou, takže to není civilní objekt vůbec). Kromě toho začali střílet na kasárna. Mimochodem, udeřili stejným způsobem jako v kyjevské SSU a TsIPSO: upozornili je, aby odvedli živou sílu, a pak je udeřili. A vůbec, je rozdíl mezi bombou v opravárenském závodě a MLRS v obytné oblasti, ano. Náhodná smrt při výbuchu bomby však neznamená, že je méně smrtící. A čím více takových obětí, tím vyšší je cena všeho, co se děje, a brzy, docela brzy, se tato cena může stát neúnosnou.

Pro ty, kteří si nemohou vzít do hlavy, že ukrajinské síly mohou střílet na město samy. Nejenže to umí, ale také střílí. A od roku 2014 tak činí i v dalších ukrajinských městech. Nyní tak začali činit s Charkovem. Nepřekvapuje vás, že vyhazují mosty do povětří? Ale alespoň mosty mají vojenské vysvětlení (aby se ruská vojska pohybovala pomaleji), zatímco obytné oblasti ho zřejmě nemají. Je to jednoduché: zadejte si do Googlu heslo „roving mortars“ a vše pochopíte. A kromě zbloudilých minometů a MLRS (z nichž některé mimochodem Rusové už zlikvidovali, ale je to složité) ukrajinské jednotky přetáhly na předměstí přežívající a nové (převezené ze směru Donbas) těžké dělostřelectvo a pálí z něj na město. Například z Vysockého, kde jsou 122 milimetrové houfnice s dostřelem 15 kilometrů. Proč by to dělali??

A protože nebojují o vítězství, stále očekávají, že se odsud dostanou. A země není jejich. v armádě jsou lidé, kteří opravdu chtějí bránit svou zemi tak, jak si myslí, že je to správné, a AFU a Azov nejsou, pro ně je Charkov obydlen stejnými „Rusy“ jako Belgorod. A zatímco jejich nadřízení vykřikují o peeremongeringu a o tom, že všichni Charkované se brání jako jedna zeď, nacionalisté dobře vědí, že ne všichni Charkované do té jedné zdi ani teď nechodí. Nemají tedy soucit s městem ani s lidmi, nebojují proto, aby vyhráli. vědí, že prohrají. ale aby udrželi co nejdéle klid. No, podívejte se sami, ve všech válkách musí být civilisté vyháněni od nebezpečných objektů a tyto nebezpečné objekty jsou umístěny blíže k civilistům a samy se nacházejí v obytných oblastech. Myslíte si, že Rusové pouze varovali před leteckými údery na kyjevskou SSU?? Ne, samozřejmě že ne, ale kdo mluví o těchto varováních, i letecké poplachy se spouštějí ne tehdy, když je to nutné, ale když chtějí zamaskovat své dělostřelecké útoky. Ukrajinské jednotky bojují z větší části za jediným účelem: zabránit Rusům, aby ukázali obraz klidného města, jako v těch, kde se s nimi úřady dohodly.

výroků výjimečných lidí, které změní váš pohled na věc

Tito lidé jsou ve svém oboru skutečně pozoruhodní. Inovátoři, velcí myslitelé, vědci, vynálezci a slavní spisovatelé nám odkázali nejen svá moudrá díla, ale také výstižné výroky, kterým bychom měli alespoň občas naslouchat. Tohle je jeden z takových okamžiků.

READ  Jak vypnout topení na kotli Buderus

Fordův citát, který je úžasně výstižný a který bychom si měli připomínat při každém důležitém rozhodování. Ať už jsou okolnosti jakékoli, záleží jen na vás a vašem sebevědomí. Čekat na zázrak, když jste se připravili na neúspěch, není správná cesta. S vírou v sebe sama však můžete přenášet hory.

Budete nešťastní, dokud budete věřit, že vás ostatní činí šťastnými.

Vaše štěstí závisí pouze na vás. Nikdo vás nemusí činit šťastnými, ani vaše rodina, přátelé nebo drahá polovička. Pokud nedokážete zlepšit svůj život, proč byste to měli očekávat od někoho jiného??

Chytrý člověk je šťastný jen tehdy, když se mu dostane vlastní chvály; hlupák se spokojí s potleskem druhých.

To, že lidé kolem vás schvalují vaše činy a chválí vás za dosažené výsledky, neznamená nic ve srovnání s pocitem sebeuspokojení. Rozhodujete se, zda jste hodni, zda jste do toho dali všechno, zda nejdete proti svým zásadám atd. д. Nejcennější je, když dokážete být spokojeni sami se sebou a neberete ohled na názory ostatních.

Dokonce i stejné věci, o kterých jsou lidé zvyklí mluvit jinými slovy. Je to také otázka vnímání, dvojího významu a kontextu. Ani u těch nejjednodušších slov si nemůžete být jisti, že osoba, se kterou mluvíte, pochopí, co se jí snažíte sdělit. Nyní se zamyslete nad tím, kolik hádek je způsobeno prostým nedorozuměním.

Mluvit dobře o ctnosti neznamená být ctnostný a být spravedlivý v myšlenkách neznamená být spravedlivý ve skutcích.

Slova jsou jen slova. Můžete neustále mluvit o tom, jak je důležité pomáhat druhým, kárat je a být motivátorem, ale pokud se nesnažíte podle svých řečí jednat, jste k ničemu.

Sám sebe je těžší posoudit než ostatní. Pokud se dokážete správně posoudit, jste skutečně moudří.

Soudit sebe sama neznamená tvrdě se odsuzovat nebo kritizovat (a už vůbec ne do sebe kopat). Je důležité, aby se každý člověk naučil co nejobjektivněji hodnotit sám sebe a své činy. Kritizovat druhé je snadné, ale zároveň zcela zbytečné.

Dobré výsledky přicházejí k těm, kdo umí čekat. Samozřejmě nejen čekat, ale i pracovat na požadovaném výsledku. ale nebuďte bláhoví, když sníte o vysoké pozici, když jste teprve na začátku své kariéry.

Nebe neexistuje, jdi do kotle

V pekle pro pekcionisty není síra ani oheň a jsou tam jen mírně asymetrické slizké, kouřící kotle.

Člověk vstoupí na onen svět a setká se s ďáblem: „No, člověče, šel jsi do pekla. Jen si nedělejte příliš velké starosti. Tady to není tak špatné! V životě jste kouřili? Muž sklopí oči: Ano, kouřil jsem Pondělky pro vás tedy budou svátky. Je den kouření. Výběr je obrovský, od dýmek a tabáku až po drahé doutníky a bongy. # Kouř celý den v pondělí až do pozdní noci #. Žádné astma ani rakovina, už jsi mrtvý! Rád jsi pil? Muž sklopí hlavu: Bez toho to nejde Ooh! # Pak se připravte na úterní hostinu! Pijeme celý den, od časného rána, od piva a lehkých vín až po nejsilnější nápoje: pálenku a destiláty. ¶ don’t care about your liver, you’re already dead ¶! A co drogy??. Jo, to jsem dělal!. No, ve středu si užijete legraci! Dnes je pro nás den drog, od těch nejlehčích přes heroin až po těžké syntetické látky. Můžeš to dělat nebo kouřit a nemusíš se bát absťáku, předávkování ani policajtů, už jsi mrtvý! # And with women #? Muž vstane:. Samozřejmě, že ano!. # Then you’ll have a blast on Thursdays #! Dnes je den sexu. Jde o to, že v pekle je desetkrát víc žen než mužů a vy budete mít super výběr! A na syfilis ani nemysli. Už jsi mrtvý! Jak jste na tom s muži?? Muž se zatetelí: Ne, to ne!. Jo, no V pátek se ti tu nelíbí!

Jak můžete jít do nebe, když pět ze sedmi smrtelných hříchů je životním stylem?

Tři muži umírají a jdou do nebe. Apoštol Petr se s nimi setkává No tak, lidi, ráj je velký, nemůžete ho obejít, musíte jít. Ty, Andrew, jsi svou ženu podvedl dvacetkrát. Tady je pro vás peníz, běžte. Igore, pětkrát jsi podvedl svou ženu. Výborně, tady máš forda. Michaele, nepodvedl jsi svou ženu ani jednou. Žil jsi jako světec, tady máš nové Ferrari, zasloužíš si ho. Uplyne nějaký čas a oba muži (v kopečku a fordu) vidí Michaela, jak pláče na kapotě svého ferrari Co se stalo??. Jo, svou ženu jsem potkal na kolečkových bruslích.

Muž zemřel a odešel do nebe. Nebe je nuda! Prosil: „Pane, ukaž mi peklo! Podívá se a v pekle je pohyb. chlast, kundy, drogy. „Bože,“ řekne! Chci jít do pekla! Bůh:. Nemohu! Jsi tak spravedlivý a půjdeš do pekla?! ¶ I can revive for a week ¶! Takže ten chlap se vrátí k životu a jde pít, střílet a bavit se s holkama! Nakonec znásilnil svou osmdesátiletou babičku a znovu zemřel. Vidí, že je opět v ráji! Bůh:. No, jsi vtipálek Ale do pekla jít nemůžu: Pamatuješ si mou babičku? K ČERTU.

Muž jde do nebe. Zfetuje se. Vše je v pořádku: lidé, jídlo, dokonce i ženy. A ptá se archanděla: „Můžu se podívat do pekla?? Bylo mu dáno ji vidět; byla úplně stejná, včetně krajiny, ale lidé z nějakého důvodu plakali a trpěli Proč jsou všichni tak nešťastní??. ptá se překvapený muž Prostě si myslí, že v nebi je to lepší.

Hříšník v pekle:. Proč mě dva roky smaží na stejném oleji??. Protože jsi prodavač hranolků.

Co je nebe?? je místo, kde jsou všichni kuchaři Francouzi, všechny vychovatelky Angličanky, všichni filmoví režiséři Američané, všechny ženy v domácnosti Rusky a veškerá administrativa je složena z Němců. Co je to peklo?? Je to místo, kde jsou všichni kuchaři Angličané, všechny vychovatelky Francouzky, všichni filmoví režiséři Němci, všechny ženy v domácnosti Američanky a veškerou administrativu tvoří Rusové.

Na druhou stranu světa přijíždí 10 žen. Než apoštol Petr rozdělil, kdo půjde do pekla a kdo do nebe, postavil je do jedné řady a zeptal se: „Kdo z vás v životě něco ukradl? Devět žen zvedlo ruku, desátá ne Podvedla někdy některá z vás svého manžela, zvedněte ruku. Stejných devět žen zvedlo ruku, ale desátá ne. Apoštol Petr volá anděla. Těchto devět pošli do pekla a toho desátého, hluchého, pošli do pekla také.

Muž zemřel a odešel do pekla. Stojí u zdi, dívá se na muka hříšníků, chvěje se a čeká, až na něj přijde řada. Najednou si všimne malých dvířek v seníku. Nad ním je nápis „Beerhouse“. Připlíží se ke dveřím, otevře je a nakoukne. Sedí tam muži, v klidu popíjejí pivo a vyprávějí si vtipy. Nesměle se ptá:. Hej, pánové, můžu si k vám přisednout?? Odpovídají mu přátelsky:. Samozřejmě! Pojďte dál, posaďte se, dejte si pivo a rybu. Muž tedy vejde dovnitř, napije se, trochu se osmělí a zeptá se: „Je tohle vůbec peklo??. Samozřejmě, že v pekle!. A co támhle. ukáže na dveře. tam se peče, vaří. A tamhle? Pro věřící je to peklo!

Nebe a peklo neexistují

Ponechme stranou všechna náboženská hlediska a uvažujme logicky. Rozum nám byl dán z nějakého důvodu. Přesně tak?

Vyjádřím pouze svůj pohled na věc a netvrdím, že je to absolutní pravda. Ale čekám na váš názor v komentářích.

Síť rozbouřil příspěvek jedné Ukrajinky na téma „Proč teď nenávidíme Rusy

Tento článek mohou komentovat pouze členové komunity. Ke komunitě se můžete připojit jedním kliknutím na tlačítko vpravo.

Tatiana Doněcká přetištěno z www.amn.com.ua 27. května 2016, 13:10 10 hodnocení, 36036 zobrazení Diskuse (47)

Na manželky, které prosí na kolenou o život svých milovaných.

„c@ka Bandera“ už ani nevnímám. Dlouho jsem to bral jako kompliment. Dnes se však jeden příspěvek náhle ujal: „PROČ? (Proč nás tak nenávidíte? „Jsme, respektive, Ukrajinci, tedy hohlové, tedy banderovci. tedy fašisté.

READ  Jak měřit tlak plynu v kotli

Jsou to Rusové, tj. bratři, tj. stejné krve, stejného testu a ze stejné matky.

„Už jsme toho tolik zažili! A vy nás nenávidíte! Nenávidíte všechno ruské. K čemu? „- moje soukromá zpráva.

Ale opravdu Proč?? Především, ne všechno je ruské a ne všichni Rusové jsou Rusové. Nikdo mě nedonutí přestat milovat Esenina, Achmatovovou, Bloka. Nikdy nezapomenu, jak jsem se tetelil blahem, když jsem si v Treťjakovské galerii prohlížel Vrubelovy obrazy. Stále se mi líbí Vysockij a Rosenbaum. Vyrostl jsem na ruské klasice. Jako dítě jsem místo omalovánek listoval v albech s reprodukcemi Vasněcova, Repina, Brjullova a dalších. Perov je pro mě dramatičtější než Géricault a Dostojevskij je hlubší než Hugo. Miloval jsem ji dávno před Putinem a „krymnašem“.

A „strašák“, a já jsem se k vám otočil zády.

A ano, skutečně jsme toho spolu tolik prožili. Druhá světová válka, Afghánistán Ukrajinci dostávali stejné válečné dopisy složené do trojúhelníku, stejné pohřební listy, stejné zinkové rakve Společně jsme ukázali Americe a celému světu, jak se chová velký pes. Během studené války jsme nenáviděli imperialismus a zatracenou buržoazii. Barva ukrajinského národa, který kácí dřevo a hnije na vedlejším kavalci v gulagu.

Pak Čečensko. Když nám můj starší bratr řekl, že celé Čečensko jsou jen bandité a lumpové, souhlasili jsme. Když byl Groznyj srovnán se zemí, mlčeli jsme. Bůh dej sílu, abychom teď nezemřeli hanbou. Když válčili s Gruzíny, i my jsme nesměle přihlíželi. Starší bratr to ví nejlépe. Bratrská láska může za každou podlost.

A teď tě nenávidíme. Ti s Putinem a gardistickou stužkou na mikroskopickém mozku. Za to, že jste k nám přišli. Možná jste to nebyl vy osobně. Ale s vaším tichým souhlasem nebo povzbuzováním přišli jiní. Které „ruský svět“ svrbí. Kteří vlastenectvím svírají hlavu, kapsu a spoušť samopalu. že jsi přišel k nám, ke svým bývalým bratrům. Na našich čerstvě navoskovaných podlahách. V botách. A teď tě nenávidíme.

není

Pro „žvýkačkové konvoje“. Pro tanky, obrněná vozidla, granátomety a útočné pušky z „vojenského skladu“.

Našim lidem, kteří na kolenou vítají rakve vjíždějící do měst.

Za obrázky padlých chlapců, které visí na našich náměstích. Některým z nich nebylo ani 19 let. Další devatenáctiletí jdou nahradit ty, kteří již padli.

Pro muže s šedivými tvářemi, kteří chodí po ulicích. Z dálky vypadají jako prach. A když se přiblížíš, zjistíš, že je to válka, která pronikla do vrásek, pórů, vlasů, duše A je dobře, když pronikla jen do kůže a nestrhla ti ruce a nohy nebo nespálila srdce A není nic, co by to smylo. Pouze čas pomůže. Kolik let strávíte s rodinou, kolik kolébek vypumpujete s novorozenými dětmi nebo vnoučaty. Kolik hodin strávili na rybách se svými syny, bratry nebo otci? Za jak dlouho se objeví lesk v očích? Kolik dcer musí být učesáno a upleteno, než se jim přestanou třást ruce. Jedině to jim pomůže setřít ošklivou barvu z jejich šedivých tváří.

Protože vidíme kluky, se kterými jsme chodili do školy nebo vyrůstali v okrese, a oni nosí maskáče. A tito chlapci zestárli o staletí. I když mají v pase napsáno, že je jim 20 let.

Malý Ráj Na Zemi, Kde Nejsou Žádná Vězení, Žádná Armáda, Ani Žádná…

Za výrobu jeřábů ve škole a nápis „vrať se domů, strýčku“.

Pro ženy, které na kolenou prosí o život svých milovaných.

Pro ruce starých matek, které hladí obrázky těch, za něž je pozdě se modlit.

Na lakomé slzy starých otců. kteří jsou stateční, kteří se drží. A jen se pravidelně otírá někde tam, pod srdcem. A šediví, tiše šediví.

Ke zprávě „dnes ve válečné zóně zabit“

Pro strašlivou závislost na těchto zprávách.

Pro ženské chvění „v nebi“. A pak, právě včas, právě včas, abychom se tam dostali. Na bouchnutí dveřmi a pád obličejem na polštář. A hlodá a hlodá a vyje strašlivým, neženským hlasem.

Na budoucí nevěsty, které jejich otcové nepovedou na svatbu.

Na obávané slovo „nikdy“, které vstoupilo do mnoha ukrajinských domovů. Přinesl jsi to na podrážkách svých špinavých bot.Doufám, že Sveta z Rostova má úplnou odpověď?

Jako moderátor dodám.

Jsem si jistý, že tento příspěvek dlouho nevydrží, protože ho trollové roznesou na kopytech, ale je v něm obsaženo všechno, co se mnohým z nás honí hlavou.Slušná odpověď těm, kteří nechápou, co a kdo.

Když mi lidé říkají, abych nekritizoval vládu, říkám, že vedle těch, které nenávidíme, je místo i pro zrádce.

Kučma a zelenina, od nich nikdo nic nečekal, ale tito přátelé všechny oběti zredukovali na to, že jsme beznadějně zaostalí a zaseknutí.

Chápu, že nejsou peníze na silnice, školy, nemocnice, ale nechápu, proč se nereformují soudy, proč není lustrace. Proč jsou úředníci, soudci a státní zástupci v nejchudší zemi Evropy téměř všichni milionáři? Proč lze Lucenkův zákon schválit za jeden den, ale zákony proti offshore nikoliv?

Proč se stydím před cizinci za člověka, který nedělá nic jiného, než že se objevuje v korupčních skandálech?

Svou Ukrajinu mám moc rád. Jsem hrdý na lidi, kteří navzdory všemu dál existují a moc vítězí, ale nikdy neřeknu ani slovo o těch, kteří na mou Ukrajinu svými texty plivou.

Když cítím, že kulečník někomu pomohl, ale neřekne mi o těch, kterým se směju. Je to legrační, protože každý druhý Ukrajinec dává svou poslední kopějku dobrovolníkovi. Kdo je štědřejší. ten, kdo vydělal stovky milionů a část z nich dal nevědomky komu, nebo ten, kdo se zbytku vzdá kvůli Ukrajině?

Ráj na Zemi nebo nekonečný život ve vesmíru?

Vědecká teorie paralelních světů a reinkarnace lidských duší zpochybňuje nejen mnohá náboženská dogmata, ale i některé vědecké hypotézy, například možnost člověka žít nekonečně dlouho. Otázkou je proč? Jestliže ve vesmíru převládá princip znovuzrození duší a jejich putování mnoha světy za účelem získávání zkušeností a zdokonalování, jaký smysl má příliš dlouhý pobyt v jednom z těchto světů? Je to jako být příliš dlouho hostem nebo se bránit vývoji. Obojí je samozřejmě trestné podle vyšších zákonů.

Pravděpodobně z tohoto důvodu nikdo ze světců, duchovních vůdců, řekněme avatarů, šamanů a podobně, tedy těch, kteří věděli o našem světě mnohem víc než průměrný člověk, nikdy neusiloval o věčné mládí a nekonečný život. I když k tomu měl mnohem více příležitostí než ostatní lidé.

Všimněte si, že ortodoxní vědci začali v poslední době vysvětlovat náš svět z pozic, které byly ještě včera pro vědu nepřijatelné a jevily se jako science fiction a mystika. Například o něco dříve vědci vědecky dokázali, že neexistuje žádná smrt. A zde je nové významné oznámení.

Proč neničíme železnice pro dodávky zbraní ze Západu na Ukrajinu??

Tento článek mohou komentovat pouze členové komunity. Ke komunitě se můžete připojit jediným kliknutím na tlačítko vpravo.

.V poslední době se neustále objevují informace o dodávkách zbraní ze západních zemí na Ukrajinu.A proč se na to díváme mlčky?? Proč nezničit železniční tratě, po kterých byla tato výzbroj z Polska dodávána, např?Co na tom, že je vybavení staré, můžete s ním zabíjet naše lidi.

Naši „pacifisté“, sakra!stále říkají-

„Tím se zastaví dodávky vojenského materiálu a stejného vybavení? Ne, nebude

Zaprvé mají jiný rozchod. Ukrajina má ruský rozchod 1522 mm, zatímco v Polsku je evropský rozchod 1435 mm

K dispozici je úsek polské široké šňůry pro trimmer. (polský. Linia Hutnicza Szerokotorowa, známá pod zkratkou LHS). železniční trať pro trimery o délce asi 400 km a rozchodu kolejí 1520 mm, procházející Polskem.S výjimkou této trati a několika malých úseků v blízkosti hranic používá Polsko standardní evropský rozchod 1435 mm.

Tato linka pro trimer přes Beskydský tunel v Karpatech.Je napojena na ukrajinskou železniční síť a je hlavní tepnou pro dodávky zbraní na Ukrajinu.Kapacita tunelu je až 500 vlaků denně.

READ  Žádný tah v komíně plynového kotle

Všechny ostatní dodávky zbraní se uskutečňují po železnici s PŘEPRAVOU na několika přechodech z ukrajinské ŠIROKÉ ŽELEZNICE na evropskou ŠIROKOU ŽELEZNICI a naopak.Například přetížení stanice Chop.

Zničení tunelu tedy zpomalí VŠECHNY dodávky do Ukro bojovníků. A proč nebombardovat místa přechodu od nejužšího po nejširší v Evropě?? Všechny vlaky s vojenskou technikou jsou od Polska dokonale sledovány a mohou být zničeny OKAMŽITĚ PO překročení ukrajinských hranic.

Bojíme se urazit „naše západní partnery“?? Je nejvyšší čas bombardovat vše, co Západ dodává k vojenským a DVOJITÝM účelům, přerušit dodávky ropy a plynu do Evropy, titanu, prvků vzácných zemin, uranu, jaderného paliva do USA a Evropy.

Nebo čekáme, až naplní svá skladovací zařízení na naše náklady??

Něco samozřejmě ničíme, ale neničíme zásobovací linie! A státy se tváří, že se nic neděje.

Zde je Kirby, kontraadmirál amerického námořnictva, mluvčí Pentagonu a ministerstva zahraničí, co řekl

„Kirby odpověděl na otázku, zda existují obavy, že by Rusko mohlo „zpochybnit“ americké trasy dodávek zbraní na Ukrajinu. „Zatím jsme nezaznamenali, že by se Rusko pokusilo tento tok přerušit. A my v tom budeme pokračovat,“ řekl o reakci Ruska.“

Je čas jim dát pěstí, aby si protřeli oči a přestali šaškovat.

Pojďme do války.Až do konce neposlouchat jejich „vysvětlení“.Musíme státům způsobit škody, které považují za nepřijatelné, jinak nepřestanou.

Na pozadí sankční kampaně, kterou kolektivní Západ rozpoutal proti Rusku, není zbytečné upozornit na naprostou absenci právních důvodů pro takové kroky. Podle článku 41 Charty OSN mohou být sankce proti porušujícímu státu uvaleny pouze na základě rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN:

„Rada bezpečnosti je oprávněna rozhodnout, jaká opatření, která nezahrnují použití ozbrojené síly, by měla být použita k provedení jejích rozhodnutí, a může požádat členy Organizace, aby tato opatření použili. Tato opatření mohou zahrnovat úplné nebo částečné přerušení hospodářských vztahů, přerušení železničních, námořních, leteckých, poštovních, telegrafních, rozhlasových nebo jiných komunikačních prostředků, jakož i přerušení diplomatických styků.“.

Na tuto důležitou nuanci upozornil místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv na svém kanálu Telegram 8. dubna 2022. Dmitrij Medveděv také definoval nezákonné sankce jako akt mezinárodní agrese proti Ruské federaci ze strany jednotlivých států nebo jejich aliancí:

„Nezákonné sankce mohou být za určitých okolností kvalifikovány jako akt mezinárodní agrese ze strany jednotlivých států nebo jejich aliancí. Především tehdy, když je jejich použití zaměřeno na podkopání jeho ekonomické nezávislosti, a tím i státní suverenity, a ohrožuje samotnou existenci státu. Jak říkají naši oponenti, v podstatě jde o vyhlášení hospodářské války.

S přihlédnutím ke všem právním a politickým okolnostem lze konstatovat, že sankce lze v současné situaci kvalifikovat jako akt agrese proti Ruské federaci, jako formu hybridní války. V tomto případě má stát, který byl vystaven agresi, tj. Rusko, právo na individuální a kolektivní obranu v rámci vnitrostátních právních předpisů a mezinárodního práva. Nemělo by být pochyb o tom, že Rusko bude toto právo uplatňovat ve formách a mezích, které uzná za vhodné.

Svatý mučedník Vladimír Petrohradský: „Všichni zemřou.

Svatý velký mučedník Vladimír Petrohradský, známý spíše jako Vladimír X-lo, pronesl 18. října na Valdajském fóru odiózní výrok o mezinárodní politice: „Agresor musí vědět, že odveta je nevyhnutelná, že bude zničen. Jako mučedníci půjdeme do nebe. A oni prostě zemřou.“.

Podrobnější informace o Putinově „mírovém projevu“ naleznete ve videu

Po zhlédnutí tohoto videa se nabízí několik otázek:

Nezdá se vám absurdní, prostě strašně absurdní, že kremelský car, který má neomezenou moc, rezidenci, bezpečnostní složky na výplatní listině, miliardový majetek, podporu oligarchů, sám sebe nazývá mučedníkem?? Zapomeňte na vše, co jste se naučili z dějin mučedníků. Popraveni zaživa, upáleni, rozřezáni. Skutečný příklad mučednictví nám ukázal život Vladimíra Vladimiroviče. Ach, kremelský trpiteli, takový osud bych nepřál ani svému nepříteli!

Proč Putin najednou začal mluvit o možném jaderném úderu a přípustných případech jeho použití?? Vyhrožoval někdo Rusku jadernými zbraněmi?? Co lze říci na ospravedlnění Putina, který se v mžiku začal ohánět jaderným obuškem??

Proč prezident, který se podílí na anexích, podporuje separatismus, účastní se vojenských operací na východní Ukrajině a v Sýrii, vraždí, otravuje ruské občany v jiných zemích, aniž by k tomu měl skutečný důvod, nazývá kohokoli agresorem a sám se. oběť agrese? To zní stejně směšně jako označení zdravých buněk v těle za rakovinné a sebe sama za rakovinu. oběti chemoterapeutické agrese.

Proč prezident jaderné velmoci místo politicky korektního jazyka používá slang leningradského pouličního rváče nebo opilce??

Copak kremelský dědek neví, že podle křesťanského pojetí vrahové, zloději, lháři a ještě větší šmejdi, jako je on sám, kteří v sobě spojují všechny tyto vlastnosti najednou, nezdědí ráj? Putin může po své smrti v důsledku jaderné války očekávat nanejvýš místo pod kanalizační šachtou spolu s krysami.

Uvědomíme-li si, že tyto otázky jsou spíše řečnické, můžeme konstatovat, že situace je pro Putina v současné době velmi špatná. Při pohledu na toto vyprávění o jaderných zbraních a odchodu do nebe v důsledku jejich použití by si člověk pomyslel, že kremelský dědeček s demencí se zjevně necítí nejlépe v životě. Nejhloupější selhání GRU v Salisbury, autokefalie ukrajinské pravoslavné církve a teroristický útok v Kerči Putinovi zjevně nedávají klid. Poté, co dostal facku v podobě neúspěšné operace v Británii, později ještě horší ztrátou Ukrajiny a útokem na anektované území, se zdá, že Putin konečně ztratil nervy. Už nebylo možné skrývat Putinovu nelibost. A vyrazil ze sebe, začal téměř otevřeně vyhrožovat jadernými zbraněmi a řekl, co má na srdci. A vyhrožuje přesně stejným způsobem, jaký odkázal už během událostí na Krymu. ohrožení žen a dětí (je jasné, na koho dopadnou bomby v případě jaderné války). Na tuto zásadní poznámku ukončuji vlastní spekulace o výroku malého plešatého diktátora a nabízím zhodnocení obsahu kreativních blogerů z u:

není

@ShlomoSalomaKdo je šílenější. car mluví nesmysly nebo se jeho slovům smějí vesničané?

@Mikhail_BachLet tak ohořelý až do nebe. a tam na vás čekají krásné panny: Mizulina, Jarovaja, Matvijenko atd

@sunicareaLoni Putin slíbil národu, že dožene Evropu, ale nyní zaručuje ráj jen po jaderném úderu

@treugolny_hui A děti úředníků, kteří žijí v zahraničí, kam jdou? jít do nebe nebo prostě zemřít? @prof_rgeobrMyslím, že nejsme hodni ráje.Je mezi námi jen jeden, který si to zaslouží.Putin Vladimir Vladimirovič.Ať jde do nebe za nás všechny.A my tu na této hříšné zemi ještě nějakou dobu zůstaneme.

@ValBodinVěčné peklo je, když se narodil. utrpěl. Zemřel na rakovinu nebo chudobu. odešel do nebe. A tam je vladimvladimych. @Sergey_Elkin A na každého z nás bude v ráji čekat dvaasedmdesát gymnastů.

@964Matov“. půjdeme do nebe a oni prostě zemřou. „(smích v sále)Projev ve Federálním shromáždění, rovná čára pro střihače a Valdajský klub je nejlepší způsob, jak civilizovaný svět může sledovat průběh nemoci pacienta i jeho kumpánů“. Neopovažujte se je zrušit.

@bekoVarussiaPutin řekl na fóru: „my. Rusové, raději půjdeme do ráje jako mučedníci „Nechci jít do ráje, když je tam i Putin.

@znak_comV 1. funkčním období Putin slíbil zdvojnásobit HDP.Čtvrtý slibuje, že po jaderné válce půjdeme do ráje.

@DurevestnikVladimir Putin: Rusové půjdou v případě jaderné války do nebe.Celkově se připravte na ráj, car se konečně zbláznil a připravte se uvrhnout svět do ohnivého chaosu. Půjde, určitě bude pokračovat ve svém díle, aby zvedl svět z kolen v ráji.@obama_RFMyslíte si, že jste celý život žil v Rusku, chtěl bych se dostat do nebe, aspoň si odpočinu.U soudu se dozvíte, že půjdete do nebe.Ahhhhh Opravdu?! Zasloužil jsem si věčný odpočinek v ráji! Yay!Brány ráje se otevírají. je tu Putin a RusovéZávěs.

@JoN_TMcCan fuck heaven if the Ecumenical Patriarchate has cancelled your season ticket?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS