Teplý vosk Veet. jsou možné alergie?

Vosk Veet vás účinně zbaví všech nadbytečných chloupků a udrží pokožku příjemnou na dotek po dlouhou dobu. Chcete-li dosáhnout dobrých výsledků, pečlivě si prostudujte návod k použití.

Výrobek má hnědou konzistenci, příjemně voní, nahrazuje epilaci profesionální kosmetičkou. Dodává se s praktickou špachtlí. Návod k použití je k dispozici v několika jazycích.

Výhody a nevýhody

Každá pěstěná žena se někdy touží zbavit nežádoucích chloupků na nohou, obličeji, v oblasti bikin a podpaží.

Chci mít své tělo stále hladké. Klíčem k úspěchu je nesvádět nadměrný růst vlasů na endokrinní poruchu, ale na přirozené změny související s věkem.

Vosk se stal pro moderní dámy nepostradatelným nástrojem k odstranění nežádoucí vegetace na různých částech těla. Po pravidelném používání voskových pásek se vlasový folikul ztenčí a chloupky rostou pomaleji. Řada výrobců nabízí širokou škálu depilačních pásek připravených k použití.

Moderní dívka se snaží udržovat své tělo hladké a upravené mnoha různými způsoby. Někteří lidé mají rádi elektrickou epilaci, jiní používají standardní vosk, depilační krémy, žiletku Depilace chloupků je poměrně bolestivá procedura a ne každá dáma je jí schopna. Žiletka není příliš účinná a někdy je nebezpečná. Dermatologové doporučují voskové krémy, čistý vosk a proužky.

Voskové proužky jsou proužky speciálního papíru, jehož jedna část je naplněna voskem. Stačí ji správně přiložit na místo a prudkým pohybem ji odtrhnout. Jeden proužek lze použít několikrát. Tato metoda je velmi výhodná. Zvláště v situaci, kdy není čas navíc. aplikovat, stáhl a dostal hladkou kůži bez jediného vlasu. Práce trvá 3-4 týdny.

Hlavními nevýhodami jsou bolest, alergie, podráždění a modřiny. Tyto faktory závisí na individualitě každého těla. Ne všechny chloupky mohou být odstraněny hned napoprvé.

Kontraindikace

Touto metodou se nemusí depilovat každý. Kontraindikováno při kožních onemocněních, jakémkoli poranění pokožky, při nachlazení a infekčních onemocněních, když chloupky nejsou dostatečně narostlé a považují se za krátké.

Postup je zakázán v případě alergických reakcí na složení proužků, křečových žil, těhotenství.

Bezešvá depilace voskem Veet Warm Wax (Veet Oriental Wax Essential Oils Floral Vanilla Fragrance)

Čas od času dostávám na Cosmetiste spoustu dotazů, jak zabránit zarůstání chloupků. Chci vám říct o produktu, se kterým nemám téměř žádné zarostlé chloupky. Veet Warm Wax Jar (Veet Warm Wax Jar. Oriental Wax Essential Oils Floral Vanilla Fragrance)

V Rusku to vypadá skoro stejně, ale s ruskými písmeny))))))))

Něco o problému. Mám hrozné, prostě hrozné zarostlé chloupky na holeních. Vosk, epilátor. Bohužel nemohu provádět laserovou ani fotoepilaci. Proto nemohu používat ani ty novodobé laserové stroje. Musel jsem se oholit. Ale žiletka mi už na konci dne dělá nepříjemné strniště. Několikrát jsem se pokoušel přejít z žiletky na vosk. Zjistila jsem, že je vhodnější než epilátor. Když jsem byla naposledy u kosmetičky, podívala se na mě a řekla, že chloupky zarostou, protože kůže je sama o sobě volná, pod ní je volná tuková vrstva a samotné chloupky jsou tvrdé a silné. Celkem záviděníhodné vlasy. Řekl mi, že když si vytáhnu vlasy epilátorem, roztáhnou se a pak mají malou sílu prorazit. Promluvili jsme si a ona přešla k věci. A ta hrůza! Ukázalo se, že kromě všeho výše uvedeného mám velmi jemnou kůži, kterou ze mě kosmetička doslova strhala (uvnitř stehen, bikiny, stydké pysky, podpaží. vše byly odřeniny). A po nějaké době se objevily zarostlé chloupky. Smutek neměl konce. A pak jsem si vzpomněl, jako host přítele v Petrohradě, šel do její kosmetička shugaring. Protože jsem všechno pěkně a hladce vyrostl zpět, nebyl stažený z kůže (a já jsem byl varován, že nemůžu vosk, ale kdo poslouchá?) a bolest byla minimální. Bohužel jsem v naší vesnici nenašla kosmetičku, která by pracovala se shugaringem. Když jsem tedy viděla velkou slevu na teplý vosk Veet (u nás se mu říká Oriental Wax), rozhodla jsem se to risknout.

Od výrobce: Zatáhněte závěsy a užijte si relaxační kosmetickou péči s hřejivým voskem Veet. Ideální, když vás tlačí čas a potřebujete dokonale hladkou pokožku. Jednoduše zahřejte nádobku s voskem a rovnoměrně jej rozetřete po pokožce, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Obsah balení 250 ml nádobka s voskem (vystačí na dvě depilace nohou) 12 opakovaně použitelných látkových proužků 1 dřevěná špachtle s ukazatelem teploty 1 návod k použití

READ  Jak vyrobit indukční vařič vlastníma rukama

Nemohu říct, že by to byl zrovna příjemný zážitek. Vosk se musí zahřát, pak správně nanést a pak správně sloupnout Pozitivní je, že se velmi snadno oplachuje. Voskování mi trvá asi dvě až tři hodiny.

Pro zkrácení je nejdůležitější toto: striktně dodržujte pokyny! snažte se nanášet vosk co nejtenčeji podél růstu chloupků. Jinak se vlasy k látce pořádně nepřichytí. Pásek odtrhněte proti růstu vlasů, nezvedejte ruku nahoru, ale sledujte ji rovnoběžně s tělem. Teploměru nevěnuji velkou pozornost, zdá se mi, že reaguje příliš brzy. Zkouším teplotu na vnitřní straně ruky. Jen se ujistěte, že se nespálí. Čím je však vosk teplejší, tím snadněji se rozděluje. Voskové proužky uvnitř krabičky můžete vyhodit, protože jsou nepoužitelné, ale můžete je použít znovu. Lepší je nastříhat přírodní látku na proužky. vlasy se z ní dostanou mnohem snadněji. Jen nebe a země. Myslím, že každý, kdo byl s výrobkem nespokojen, byl nespokojen i s proužky. Je asi o polovinu účinnější než normální hadřík. Výsledkem je minimální množství zarůstajících chloupků. 2-3 v nejproblematičtějších oblastech. Nohy a ruce se depilují snadno, ale chloupky v bikinách vyžadují hodně práce, protože se rozbíhají mnoha směry. Samozřejmě drhnu a drhnu houbou, jinak to nejde. A při vyrůstání chloupků je nepříjemný pocit. Ale zase je to nebe a dům. dřív to bolelo jako čert, ale teď je to jen nepříjemné, ale snesitelné.

Složení: sacharóza, voda, kyselina citronová, parfém, škrob Solanum Tuberosum, olej Myrocarpus Fastigiatus, olej z kůry Cedrus Atlantica, olej z kůry Citrus Aurantium Dulcis.

Cena: od 5 do 10 liber (mimochodem, za depilaci nohou-bikin-podpaží jsem zaplatil 70 liber) Jar jsem měl dost na 3 krát (nohy, bikiny, podpaží, paže) Hodnocení: 5. Doba skladování: 2,5 měsíce

Bezproblémová depilace voskem Veet Warm Wax (Veet Oriental Wax Essential Oils Floral Vanilla Fragrance)

Stále dostávám občasné dotazy na Cosmetist, jak zabránit zarůstání chloupků. Chci vám říct o produktu, díky kterému zarostlé chloupky téměř neexistují. Veet Warm Wax Jar (Veet Warm Wax Jar. Oriental Wax Essential Oils Floral Vanilla Fragrance)

V Rusku to vypadá stejně, ale s ruskými písmeny))))))))

Něco o problému. Mám na holeních strašné, příšerné zarůstající chloupky. Z vosku, z epilátoru. Bohužel nemohu provádět laserovou ani fotodepilaci. Proto si nemohu dovolit ty novodobé laserové stroje. Musím se oholit. Ale na konci dne už má strojek ošklivé strniště.Několikrát jsem se pokoušel přejít z žiletky na vosk. Z nějakého důvodu mi připadal vhodnější než epilátor. Když jsem byla naposledy u kosmetičky, podívala se na mě a řekla, že vlasy zarostou, protože kůže je sama o sobě volná, pod ní je volná tuková vrstva a vlasy jsou samy o sobě tvrdé a silné. Celkem záviděníhodné vlasy. Řekla mi, že když si epilátorem vytrhávám chloupky, tak se roztáhnou a pak nemají dostatečnou sílu na to, aby se protrhly. Promluvil jsem si s ní a ona do toho šla.A ta hrůza! Ukázalo se, že kromě všeho výše uvedeného mám velmi jemnou kůži, kterou mi kosmetička doslova strhala z boků, bikin, ochlupení, podpaží. vše bylo v odřeninách). A po nějaké době se objevily i zarostlé chloupky. Byla jsem tak smutná. A pak jsem si vzpomněl, jako host přítele v Petrohradě, šel do její kosmetička shugaring. Jak se mnou všechno pěkně a hladce vyrostl zpět, nebyl oloupané kůže (a já jsem pak byl varován, že nedovolím vosk, ale kdo poslouchá?) a bolestivost byla minimální.V mém okolí jsem nenašla žádnou kosmetičku, která by se věnovala také shugaringu. Takže když jsem viděla skvělou slevu na teplý vosk Veet (zde pod názvem Oriental Wax), rozhodla jsem se to risknout.

Od výrobce: Zatáhněte závěs a užijte si relaxační kosmetickou proceduru s teplým voskem Veet. Ideální, když máte čas a potřebujete získat dokonale hladkou pleť.Stačí zahřát nádobu s voskem a rovnoměrně ho rozetřít po pokožce, abyste dosáhli dokonalého výsledku.Obsah balení 250ml nádobka s teplým mopovacím voskem (vystačí na 2 sezení)12 recyklovatelných textilních proužků1 dřevěná špachtle s indikátorem teploty1 návod k použití

READ  Jaký plynoměr instalovat v rodinném domě?

Nemohu říct, že by to byl zrovna příjemný zážitek. Vosk se musí správně zahřát, pak správně nanést, pak správně odstranit Od protějšků se pozitivně liší tím, že se velmi snadno oplachuje. Voskuji jen dvě až tři hodiny.

Stručně řečeno, nejdůležitější je dodržovat pokyny! Vosk se snažte podél linie vlasů nanášet co nejtenčeji. Jinak se vlasy na látku pořádně nepřichytí. Proužek by se měl odlepit proti růstu vlasů. Teploměr mě moc nezajímá, zdá se mi, že reaguje příliš brzy. Vyzkoušejte teplotu na vnitřní straně ruky. Pokud se nespálí. Čím je však vosk teplejší, tím snadněji se nanáší. zlikvidujte proužky voskového odstraňovače, které jsou v krabici; jsou nepoužitelné, ale lze je znovu použít. Nejlepší je nastříhat přírodní látku na proužky. vlasy se z ní mnohem lépe dostanou. Jen nebe a země. Myslím, že každý, kdo byl s výrobkem nespokojen, byl nespokojen i s proužky. Jsou o polovinu účinnější než normální hadřík.Výsledkem je minimální množství zarostlých chloupků. 2-3 kusy na nejproblematičtějších místech. Voskování paží je snadné, ale chloupky v oblasti bikin vyžadují více času, protože rostou různými směry. Samozřejmě se musím neustále potírat drátěnkami a houbičkami, jinak to nejde. A při vypadávání chloupků je nepříjemný pocit. Ale zase je to nebe a země. dřív to bolelo jako peklo, ale teď je to jen nepříjemné, ale snesitelné.

Složení: sacharóza, voda, kyselina citronová, parfém, škrob Solanum Tuberosum, olej Myrocarpus Fastigiatus, olej z kůry Cedrus Atlantica, olej z kůry Citrus Aurantium Dulcis.

Cena: od 5 do 10 liber (mimochodem, za voskování nohou-bikini-podmiski jsem zaplatil 70 liber) Jar Měl jsem dost pro 3 krát (nohy, bikiny, podpaží, paže) Hodnocení: 5.Doba skladování: 2,5 měsíce

a veet vosk depilační vosk jak používat

Teplý vosk s esenciálním olejem Veet

Před půl rokem jsem si mezi nejrůznějšími depilačními přípravky všimla krásné krabičky vosku Veet. Teplý vosk Veet na odstranění chloupků. Firma je známá a oblíbená, popis na krabici je lákavý. to je ono, musíme to dostat!

Pečlivě jsem se řídila pokyny a začala otevírat sklenici s voskem. V nose jsem cítila příjemně sladkou vůni citrusů a vanilky. yum))

Po úplném odstranění ochranné fólie jsem byl zmaten. Ahoj, soudruzi, kde je vosk?? Látka se ani vzdáleně nepodobala tomuto výrobku. Uvnitř byla ta nejopravdovější shugaringová pasta, stejně karamelově hnědá, lepkavá a poddajná.

Páni, vosk byl ukradený! Je pryč! Kde je vosk? Běžím ke krabici a horečně hledám složení takzvaného teplého vosku Veet:

Cukr, voda, oleje, estery, škrob a parfémy. žádný vosk. Výrobce celkově uvedl spotřebitele v omyl tím, že uvedl nesprávný název epilačního přípravku. Na názvu nezáleží, hlavně že dělá to, k čemu je nejlepší. pomohl odstranit přebytečné ochlupení. A dělá to dokonale!

Nejprve je třeba vosk (budu mu tak říkat) zahřát v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Poté pomocí speciální stěrky, která je součástí sady, zkontrolujte, zda se obsah nepřehřál. Pokud je příliš horká, zobrazí se na ukazateli nápis „No“. Samotná špachtle slouží k nanášení vosku na kůži a její různé strany se používají na různé části těla. Upřímně řečeno, není mi příjemné ji používat, protože je příliš krátká a široká. Používám dlouhou a tenkou špachtli z depilačního krému.

vosk, depilaci, veet, používat

Vosk by měl být nanesen podél růstu chloupků, poté vezměte proužky látky ze sady a přilepte je na pastu. Prudkým pohybem proti růstu vlasů odtrhněte proužek. Voila, hladká pokožka. Zbytky vosku lze snadno odstranit teplou vodou.

Sada obsahuje 12 dlouhých látkových proužků, které výrobce doporučuje po zákroku opláchnout teplou vodou a znovu použít. Hned musím říct, že teplý vosk používám pouze na epilaci bikin, takže každý proužek je rozřezán na několik tenkých a krátkých, aby se mi pracovalo pohodlněji.

Nádobka obsahuje 250 gramů vosku, což stačí na 5-6 ošetření hluboké depilace bikin. Jsem s ním naprosto spokojená. Čistě odstraňuje nežádoucí chloupky, nedráždí a oleje pečují o pokožku, takže je mi jedno, jak se jmenuje, hlavně že skvěle funguje!

Malý tip: nezapomeňte si pokožku přepudrovat mastkem, abyste dosáhli čistší epilace. A aby účinek zákroku trval co nejdéle, měla by epilace dělat Lunární kalendář.

READ  Jaké nádobí používat na sklokeramické varné desce

Fotografie před a po

Voskování je dobrý, nenáročný a relativně bezpečný způsob, jak rychle a trvale odstranit chloupky na nohou. Depilační pásky této značky jsou tak oblíbené, protože se snadno používají, jsou cenově dostupné a účinné. Při správném výběru typu proužků, dodržování technologie postupu, odstranění chloupků touto metodou nezpůsobuje nepříjemné následky.

Výhody a technologie odstraňování chloupků

Výhody depilace voskem Veet

Recenze odborníků a žen, které použily teplý vosk Veet pro odstranění různých stupňů hustoty chloupků, naznačují, že tento postup má mnoho výhod.

  • snadná příprava na voskování,
  • snadné ovládání,
  • bezbolestný postup,
  • univerzálnost použití, přípravek se používá na všechny oblasti pokožky,
  • období po zákroku nevyžaduje závažná omezení v každodenním chování.

Díky těmto výhodám je tato procedura žádaná miliony žen a mužů a pomáhá jim stát se atraktivními a sebevědomými.

Další informace o procesu

Teplý vosk Veet můžete použít k odstranění chloupků na obličeji, v podpaží, na nohou, rukou a v oblasti bikin. Na těchto místech může po zákroku dojít k zarudnutí povrchu kůže. Jde to rychle, ale trvá to v průměru 1-2 dny, než se obnoví tón pleti, takže vosk o víkendech.

Doba trvání účinku 4-5 týdnů, poté je třeba opakovat.

Nezapomeňte, že pokožka musí být na epilaci připravena, a proto si uvědomte, že je třeba provést přípravu a následné kroky. Den před depilací si nezapomeňte provést peeling pokožky a odstranit odumřelé kožní buňky, aby vosk lépe držel chloupky. Po depilaci voskem je nejvhodnější přitisknout kůži dlaněmi k sobě a vrátit pokožku do uvolněné polohy. Mějte na paměti, že abyste se vyhnuli zarůstajícím chloupkům, měli byste pravidelně provádět peeling a následně hydratovat pleť přípravky, které jsou vhodné pro vaši pleť.

Těm, kteří s Veetem začínají, doporučujeme nejprve epilaci nohou. Je to nejbezpečnější oblast pro získání zkušeností. Po úspěšném zvládnutí této techniky můžete přejít na oblast podpaží, bikin, obličeje.

Různé styly veet

Výrobce vyrábí depilační přípravek přidáním různých složek.

S vůní jasmínu

Vosk s jasmínovou vůní je ideální pro domácí použití. Je vyroben pouze z přírodních složek a zaručuje hladkou pokožku po dobu až 4 týdnů.

Vosk je před uvedením na trh testován, takže nemůže dojít k alergickým reakcím. Ženy milují příjemnou jasmínovou vůni.

S esenciálními oleji

Hřejivý vosk s esenciálními oleji nejen odstraňuje nežádoucí chloupky, ale také je hydratuje. Součástí balení je nádobka s voskem, špachtle na nanášení přípravku a látkové proužky.

Recenze

Když jsem byla unavená z nekonečného holení nohou, depilace mi přišla jako dobrý nápad. Koupila jsem si sadu Veet s teplým voskem a začala s procesem. Jak se dalo očekávat, teplý vosk není vhodný pro citlivé oblasti. může být bolestivý v podpaží, v oblasti bikin nebo v obličeji. Je však skvělý na vlasy na nohou. Dívkám s vysokým prahem bolesti bych doporučila, aby si před výběrem tohoto druhu depilace třikrát rozmyslely, zda se rozhodnou pro depilaci. Pokud ale dobře snášíte bolest, teplý vosk je v pořádku.

Výsledkem je dokonale hladká a jemná pokožka. Účinek trvá asi 3-4 týdny, pokud pravidelně odstraňujete ojediněle vyrůstající chloupky pinzetou. Před dalším sezením počkejte, až vlasy dorostou. V opačném případě budou odstraněny pouze odrostlé chloupky a doslova za týden dorostou ostatní. To je nevýhoda této léčby. A ještě bych ráda zmínila, že už po prvním sezení chloupky rostou jemněji, neštípou jako po holení.

Coco1984

http://otzovik.com/review_39938.html

Recenze teplého vosku Veet

Nevýhody používání teplého vosku Vit: růst chloupků na 5 mm, bolí to, existují jednotlivé chloupky, není to levné, slibované čtyři týdny hladkosti nemůžete čekat. Pozitivní však je, že se smývá vodou, a to jak z kůže, tak ze znečištěného oblečení, není o nic bolestivější než salonní shugaring a chlupů není o mnoho více než po shugaringu.

palmero

http://irecommend.ru/content/veet-teplyi-vosk-dlya-depilyatsia-vosk-li-ty-nedo-vosk-pere-pasta-dlya-shugaringa-sostav-pa

Home shugaring jen relaxuje. Tento vosk bych nevyměnil za nic jiného! Za kompletní depilaci bikin jsem utratila asi 1/4 plechovky. Hladká pokožka bude určitě až 10 dní) A pak budou chloupky růst tenčí a tenčí a budou se snadněji odstraňovat) Díky výrobci Veet a velkému luku)

Sarry

http://irecommend.ru/content/teplyi-vosk-veet-salon-s-efirnymi-maslami-idealno-gladkoe-bikini-foto-ne-dlya-slabonervnykh

| Denial of responsibility | Contacts |RSS