Voskové pásky Floresan Deep Depil pro suchou pokožku s levandulí, 20 ks.

Doručení zdarma při nákupu nad 5000 EUR s výjimkou objemných a těžkých předmětů.

voskové, pásky, depilaci

Voskové pásky s levandulovou vůní jsou ideální pro rychlé a účinné odstranění nežádoucích chloupků. Snadno se používají a zanechají vaši pokožku hladkou a hedvábně jemnou po dlouhou dobu. Díky elastickému vosku, který se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a zohlední všechny kontury pokožky, je možné odstranit chloupky různé délky, včetně těch nejkratších.

Speciální tkanina není pružná, což umožňuje krátký, prudký trhavý pohyb, který vám zabrání pocítit jakoukoli bolest. obsažený výtažek z levandule vlasy hydratuje a zjemňuje.

Speciální funkce

Recenze voskových pásů Deep Depil od společnosti „Floresan“ objasňují, jaký účinek mají, jaké jsou hlavní výhody. Tento výrobek je určen k rychlému a co nejúčinnějšímu odstranění chloupků. K tomuto účelu ji lze použít na různé části těla.

Dobré recenze na voskové pásky Deep Depil lze nalézt ohledně jejich impregnace. Floresan vyrábí produkty s adhezivní vrstvou na bázi aktivních složek, jako jsou:

Níže uvedené voskové pásky Deep Depil od společnosti Floresan se doporučují pro odstranění chloupků dlouhých alespoň 2 mm. V opačném případě se vegetace správně nepřichytí a bude odstraněna. Chcete-li se zbavit kratších chloupků, je třeba voskovou pásku použít na stejném místě několikrát. Zákrok proto může být bolestivější a můžete po něm pociťovat podráždění a modřiny.

Hlavní výhodou, kterou dívky uvádějí ve svých recenzích voskových pásek pro depilaci Deep Depil, je možnost používat pásek opakovaně. Dokud je vrstva lepkavá a chloupky zůstávají přichycené, lze ji bezpečně aplikovat.

Tato technika také pomáhá odstranit vlasové folikuly, které se nacházejí hluboko pod pokožkou. Pokožka je hladká, jemná a sametová. Účinek trvá až 2-3 týdny.

Depilace pomocí voskových pásek Deep Depil, jejichž recenze říkají pouze pozitivní věci, se provádí na obličeji nebo v oblasti bikin. Kvalitní konstrukce šetří nejen čas, ale i peníze za návštěvu mistrů. Zákrok lze snadno provést doma, i když nemáte žádné speciální dovednosti v této oblasti.

Neustálé odstraňování vegetace ztenčuje strukturu chloupků, takže jsou slabší a jemnější. Každé balení voskových pásků je dodáváno se speciálním krémem-gelem, který se nanáší na ošetřovanou oblast. Jeho působení chladí a zklidňuje pokožku, snižuje riziko podráždění. Aby byl zákrok co nejlepší, musí být proveden správně. V opačném případě může snadno dojít k otoku, podlitině, podráždění nebo zarudnutí.

Pozitivní recenze

Voskování se věnuji už dlouho. Rychlé a pohodlné. Většina z nich se sundá spolu s páskem, ale některé chloupky zůstanou a musí se vytáhnout pinzetou. S výsledkem jsem spokojen. Na konci sezení používám výživný nebo protizánětlivý krém, který nedráždí.

Ohlasy na Deep Depil jsou převážně pozitivní. S tím souhlasím. Voskové pásky jsou vynikající. Vosk nezanechává lepkavé stopy. Sada je dodávána s krémovým gelem. Zklidňuje záněty, zklidňuje a chladí pokožku. Líbila se mi hodnota za peníze. Nyní se budou používat neustále.

Voskové pásky Florezan jsou skutečným přínosem. Předtím jsem se nežádoucích chloupků zbavovala epilátorem. Velkou nevýhodou epilátorů jsou zarostlé chloupky. Deep Depil je malý proužek, takže na dvě nohy bylo potřeba pouze 10 proužků. Díky lepicímu podkladu lze proužek snadno použít vícekrát. Je to velmi úsporné. Pokožka po depilaci je hladká a jemná. Výsledek trvá 3 týdny. Velmi praktické pro letní depilaci voskem.

Dobré odpoledne všem. Dnes jsem se chtěl podělit o svůj objev. Je to depilační pásek. Je všeobecně známo, že je lepší vytrhávat chloupky od kořínků než je holit, protože holení pouze stimuluje růst chloupků. Doba, po kterou epilace trvá, je dlouhotrvající. Používal jsem známou značku proužků, ale jsou dost drahé a v krizi a cenových nárůstech koupit tři balení, což je to, kolik potřebuji pro úplné odstranění chloupků, se stalo nedostupným. Kvalitní voskové pásky Deep Depil se kromě designu neliší od drahých voskových pásků a jsou téměř čtyřikrát levnější. V balení je deset dvojitých proužků, celkem tedy dvacet proužků. Plus krém po odstranění chloupků, které chci zmínit mírné a rychlé odstranění podráždění. Absolutní doporučení. Proč přeplácet?

Nakonec jsem se rozhodla pro depilaci. Dívka byla velmi laskavá k mé citlivé pokožce proužky a vosk. Co můžu říct, jsem velmi citlivý na bolest, ale s těmito proužky jsem hrdě vydržel mučení =) Zarudnutí však dlouho nezmizelo, ale to je individuální. Byla to moje první depilace, došlo k malému růstu chloupků, ale jsem spokojená. Po odstranění chloupků je nutné použít hydratační krém. A nemá cenu se hned naložit do teplé lázně. Šel jsem do teplé sprchy, málem jsem se z té bolesti zbláznil. Pokud je pleť hodně zarudlá, měli byste použít panthenol, který ji zklidní. I když je to děsivé a bolestivé, stojí to za to. Chloupky zůstávají jemnější a vy zůstáváte déle hladší.

READ  Jak rychle vysušit vlasy bez fénu

Efektivní!

Voskové pásky na depilaci s heřmánkem. Floresan Deep depil je dostatečně účinný a příjemný. Nohy jsou poté velmi hladké. Musíte si však zvyknout na dočasnou bolest, která po ní nastane. S depilací mám vždycky problémy, i když účinek je velmi dobrý.

Voskové pásky Floresan Deep Depil na obličej

Pro ty, kteří měli problém s nežádoucím ochlupením na obličeji, jako já. moje zkušenost. Při prvním použití můžete mít špatný pocit. jako pocit pálení, zejména pokud je žena používá poprvé. Nad rtem mám blonďatý knírek, chmýří, ale nelíbí se mi. Není to nijak nápadné, ale na světle je to dobře vidět a při rozhovorech s lidmi se cítím nepříjemně a nejistě. Díky bohu, že žijeme v době, kdy můžeme místo žiletek používat depilační pásky! Ve své paměti jsem viděl mnoho starších žen, které měly nejen knír, ale i krásné chloupky, a to i na bradě. Vypadá to odpudivě. Některé ženy používaly holicí strojek a některé ženy prostě nedělaly nic. a jen se procházel. brr Teď je to mnohem jednodušší. Poprvé jsem použil tyto proužky. vyděsilo mě to. Kůže mě začne pálit a rty vypadají jako kočička a jsou trochu zarudlé. Zvlášť jsem se bála a vynadala si, že jsem to udělala, než jsem vyšla ven. Výsledek je docela normální, aby byl dokonalý. Musel jsem si na to zvyknout. Nyní používám 1 proužek přibližně každé 3 týdny a pak ho nůžkami rozříznu na 2 části. Existují některé nevýhody, které se mi nelíbí. 1. Lepicí základ se špatně smývá, musíte ho setřít, ale pozitivní je, že. tehdy se mi zvětší rty! Heh. 2. Není to příjemné pálení. což je po depilaci přirozené. A obecně. krása za to stojí! Zejména proto, že cena je přijatelná. pro 20 proužků. 56 rubgel. klady: zbavuje nežádoucích vousů. zápory: někdy nedepiluje napoprvé, pálí, špatně se oplachuje Doba použití: několikrát Cena: 56 Rok vydání/nákupu: 2017

Pokud vás trápí chloupky na obličeji, pravděpodobně se nejprve zastavíte u kosmetičky. Přesně to jsem udělal. Není to příliš bolestivé díky čarodějným anestetickým mastičkám. Každý měsíc však musíte zaplatit nějakou částku. V našem městě je to skromných 200. Malý, ale konstantní průtok. Navíc je nutné se objednat a zajít do salonu. Není to příliš výhodné. Tak ochotně. Willy-nilly přemýšlet o domácí depilaci. jednodušší a levnější. Umění vařit cukrovou pastu doma jsem ještě nezvládla, takže nejjednodušším řešením bylo koupit voskové pásky na depilaci. Floresanské proužky jsem vybral náhodně. První, které mě zaujaly. Byly levné. No, nepřemýšlel jsem o tom, zda je rozdíl, který se má vzít. Výrobce: Floresan, LLC (Auchan) Počet kusů: 20 BOMBA obsahuje voskové pásky, krém, zpomalovač růstu chloupků. Moc jsem ho nepoužíval. POSTUP. Nejprve je třeba nahřát jeden pár pásků na kůži nebo, jak to někteří lidé dělají, fénem. Poté je rozdělíme na poloviny a jednu z nich přiložíme na problematické místo. Vyhlazování. Táhněte proti růstu vlasů. Zjistěte, jestli na něm zůstalo hodně vlasů, přísahejte a postup opakujte, dokud se proužek nepřestane lepit. Stejně postupujte i u druhého pásu. VÝSLEDEK. I po použití obou polovin pásku zůstává na obličeji stále hodně chloupků. Tak to dělám já, ale roste mi po celém těle více chmýří, které se hůře a déle odstraňuje. Myslím, že jde o to, že proužky jsou prostě levné a nekvalitní. Není na nich mnoho vosku. Účinnost je proto nízká. Ale budete svou pleť pěkně trápit. Ke konci procedury není třeba zahřívat další pás. Takže ti hoří celý obličej. Říkám si: „K čertu s tím. Vezmu pinzetu a vytrhnu zbytek. A to také hodně bolí. Na podrážděný obličej si nanesu chladivý a zklidňující gel z aloe. S tímto. Po zákroku mám ještě několik dní zarudnutí a podráždění. Někdy se na rtu objevují také pupínky. A vždy. Šupinatá kůže. Celý týden se loupe. Je to prostě hrozné. I přes nepříjemné pocity jsem použil celou sadu. Myslel jsem, že všechny stripy jsou takové a že se s tím nedá nic dělat, že to musíš vydržet. Ale pak jsem si přečetl recenze ostatních zákazníků a zjistil jsem, že je to jen Floresan. Tyto voskové pásky jsou katastrofa. V tomto případě je levné špatné. Takže je nedoporučuji ke koupi. Pečujte o svůj obličej. Používejte účinnější depilační přípravky. Děkujeme vám za pozornost!. Klady: levné, všude dostupné. Zápory: neúčinné, špatná kvalita Doba použití: 10 ošetření Náklady: 57 Rok vydání/nákupu: 2017

READ  Vinylové dlaždice Quartz pro podlahové vytápění

Každá dívka má na horním rtu trochu chmýří. Kdo má je to méně nápadné, kdo má pak ještě trochu víc a uprostřed tohoto chmýří mám několik tmavých chloupků, které jsou při bližším pohledu velmi nápadné. To proto, že jsem se je jako blázen snažila vytrhnout pinzetou a nakonec mi ztmavly a prodloužily se. Nakonec jsem se rozhodl, že se jich už nebudu dotýkat, aby se to nezhoršilo. Není to tak dávno, co jsem vyzkoušela voskové pásky pro depilaci nohou a všimla jsem si, že chloupky rostou pomaleji a jemněji a řídčeji. A pak jsem narazil na tohle. Říkal jsem si, proč ne, horší už to být nemůže. Tato věta byla osudná. Náklady 67 aloe vera obličejové voskové pásky, uvnitř je jich 20. Na zadní straně obalu je podrobně namalován způsob aplikace, vše jako obvykle, na čistý, odmaštěný povrch, aby se držet na růst vlasů, a odstranit proti růstu ostrého pohybu na. Uvnitř je také speciální gel po depilaci, který pokožku vyhlazuje po delší dobu. Co mě překvapilo, balení proužků na nohy má také 20 proužků, což sotva stačí na 2 nohy. Na obličej jich je také 20, ale na horní ret je to víc než dost. To znamená, že po zakoupení balení se můžete zásobovat téměř šest měsíců. jeden rok. Protože jsou proužky oboustranné, ustřihla jsem jeden proužek a přilepila ho na každou stranu rtu. Můj první pokus o použití tohoto mučicího stroje se nezdařil. Nejenže to bolelo jako čert, ale moje snaha byla zbytečná. Tento žalostný pásek nevytrhl ani jeden vlas. Ale to není všechno, zanechává na rtech lepkavé zbytky, které se obtížně odstraňují mýdlem a jinými přípravky, pouze mastnotou. Ale to není všechno, na tomto místě se mi objevilo podráždění a vyrážka. Každopádně jsem se po nějaké době rozhodl, že to udělám znovu, protože jsem si myslel, že jsem minule udělal něco špatně. špatně. Ale stále žádné výsledky a můj horní ret je ještě horší. Obecně tento nesmysl nikomu nedoporučuji, je to zbytečné, bolestivé a dokonce nebezpečné Výhody: 20 kusů. Stojí dlouho, gel uvnitř zpomaluje růst chloupků, levný. Nevýhody: bolí, zanechává lepkavou pokožku, neodstraňuje chloupky, zanechává podráždění na pokožce Doba použití: 2krát Náklady: 67 Rok vydání/nákupu: 2017

První depilace voskem s voskovými pásky

Poprvé v životě jsem si řekla, že vyzkouším alternativní metody odstraňování chloupků k žiletkám. Koupila jsem si svůj první depilační pásek od této společnosti za 90 EUR. Levné ve srovnání s jinými společnostmi. Napadlo mě, že by bylo dobré to poprvé zkusit s omezeným rozpočtem.

Součástí balení je 20 depilačních proužků a krémový gel po depilaci, který zpomaluje růst chloupků.

Proužky měří přibližně 20 cm na délku a 5 cm na šířku.

voskové, pásky, depilaci

Předtím je rozetřete v dlaních, aby se rozdělily. Poté nalepte na ošetřovanou oblast.

Musíte si ji nasadit shora dolů a pak ji prudce přitáhnout proti růstu vlasů a odtáhnout od pokožky.

Pro ty, kteří to nikdy nedělali, řeknu. bolí to jako čert. Tato metoda mohla být ve středověku používána jako metoda mučení. Ale samozřejmě jsem se na to morálně připravil, ale ve skutečnosti se to prostě nedá vyjádřit slovy.

Bohužel kvůli mé nezkušenosti první růže, které jsem dostal, nejsou příliš dobré, ale kvalitní. Ale i když jsem tyto oblasti pak dokončil zvlášť žiletkou proužky nestačily na holeních obou nohou. V zadní části zůstala nevyužitá plocha.

Když mi došly proužky, přejela jsem neošetřená místa žiletkou.

READ  Vosk v kazetách pro depilaci jak používat

Po pár minutách voskování se mi na nohou objevily červené skvrny. Natřela jsem si je postdepilačním krémem a do hodiny byly pryč.

voskové, pásky, depilaci

Výsledkem byla dostatečná depilace na 10 dní, kromě míst, kde jsem se holil žiletkou, kde mě čtvrtý den začaly píchat nohy.

Řeknu vám, že i když to uděláte hned, 20 kusů nestačí na pokrytí celé plochy. A celkově účinně způsobuje vlasy.

Podmínky nákupu

Pro objednávky do 1 000 kusů nebo telefonicky.

Kurýrní doručování mimo MKAD (Moskevský okruh) zajišťuje kurýrní služba Stalker Consulting podle týdenního harmonogramu. Doručení do ruských regionů zajišťují kurýrní společnosti: Boxberry, 4Biz, SDEK, Post Minimální výše objednávky je 1000 pro doručení do ruských měst kromě Moskvy, Moskevské oblasti a Petrohradu.

Doba dodání: zítra (v závislosti na skladové dostupnosti)

 • Body se přidělují a odečítají za zboží v katalogu BEAUTY s výjimkou zboží označeného ikonou „Minimální cena“.
 • V sekcích EXKLUZIVNÍ a ZDRAVÉ PRODUKTY se body nepřičítají ani neodečítají
 • Za každou vaši objednávku vám vrátíme 10 % z ceny položek katalogu BEAUTY.
 • Za body můžete zaplatit až 10 % z příští objednávky z katalogu BEAUTY.
 • Počet bodů na účtu můžete vidět ve své osobní skříňce v sekci „Moje bonusy“.

Společnost Beauty and Health Lab se snaží zajistit, aby obrázky a informace o produktech byly správné. Někdy však může dojít ke zpoždění aktualizace webových stránek. I v případě, že se obdržené výrobky vzhledově liší od výrobků na webových stránkách, zaručujeme kvalitu zboží. Před použitím výrobku se seznámíme s návodem k použití uvedeným na výrobku a nespoléháme se pouze na popis uvedený na webových stránkách společnosti Beauty and Health Laboratory.

Dodací podmínky

Pro objednávky do 1 000 kusů nebo po telefonu.

Kurýrní doručování mimo MKAD (Moskevský okruh) zajišťuje kurýrní služba Stalker Consulting podle týdenního harmonogramu. Doručení do ruských regionů zajišťují kurýrní společnosti: Boxberry, 4Biz, SDEK, Post Minimální výše objednávky je 1000 pro doručení do ruských měst kromě Moskvy, MO a Petrohradu.

Doba dodání: zítra (podle dostupnosti)

 • Body se udělují a odečítají za produkty v katalogu BEAUTY s výjimkou produktů označených „Minimální cena“.
 • Body se neudělují a odečítají se z oddílů EXPAND a ZDRAVOTNÍ PÉČE
 • Za každou vaši objednávku vám vrátíme 10 % z ceny produktů v objednávce BEAUTY.
 • Za body můžete zaplatit až 10 % z příští objednávky z katalogu BEAUTY.
 • Počet bodů na vašem účtu si můžete prohlédnout ve svém osobním profilu v sekci „Moje bonusy“.

Laboratoř krásy a zdraví se snaží zajistit, aby obrázky a informace o produktech byly správné. Čas od času však může dojít ke zpoždění při aktualizaci informací na webových stránkách. I když se vzhled obdržených výrobků liší od vzhledu uvedeného na webových stránkách, ručíme za kvalitu zboží. Před použitím výrobku jsme si přečetli návod k použití vytištěný na výrobku a nespoléháme se pouze na popis uvedený na webových stránkách společnosti Beauty and Health Laboratory.

Dodací podmínky

Při objednávkách do 1000 kusů nebo telefonicky.

Kurýrní doručování mimo MKAD (Moskevský okruh) zajišťuje kurýrní služba Stalker Consulting podle týdenního harmonogramu. Doručení do regionů Ruska kurýrními společnostmi: Boxberry, 4Biz, SDEK, Mail Minimální výše objednávky je 1000 pro doručení do ruských měst kromě Moskvy, MO a Petrohradu.

Doba dodání: Zítra (v závislosti na skladové dostupnosti)

 • Body se udělují a odečítají za jiné produkty BEAUTY než ty, které jsou označeny „Minimální cena“.
 • Body se nepřičítají ani neodečítají z našich regálů a zboží pro zdraví a krásu
 • Za každou objednávku vám vrátíme 10 % z ceny vaší objednávky BEAUTY.
 • Za body můžete zaplatit až 10 % z příští objednávky BEAUTY.
 • Počet bodů na vašem účtu můžete vidět ve své osobní skříňce v sekci „Moje bonusy“.

Laboratoř krásy a zdraví se snaží zajistit, aby obrázky a informace o produktech byly správné. Někdy však může dojít ke zpoždění při aktualizaci webových stránek. I když se výrobek, který obdržíte, liší od toho, co vidíte na webových stránkách, zaručujeme kvalitu výrobku. Před použitím výrobku se seznamte s návodem k použití vytištěným na výrobku a nespoléhejte se pouze na popis uvedený na webových stránkách Laboratoře krásy a zdraví.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS