Vyšší konvice

Tepelně odolná skleněná konvice. Jemné sítko z nerezové oceli 18/10 ponechává dostatek prostoru pro rozvinutí a louhování čajových lístků a zabraňuje vniknutí nálevu do šálku. Průhledné sklo umožňuje zkontrolovat připravenost nápoje. Easy.

konvice je vyrobena ze žáruvzdorného skla v kombinaci se žáruvzdorným plastem. Okraje proti rozlití navržené tak, aby zabránily odkapávání. Vyjímatelné sítko na vaření se snadno čistí. Konvice je vybavena žáruvzdornou rukojetí z odolného plastu

Taller Infusion Teapot Alan TR-1349 1,25 l

Konvička je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:.Je odolný vůči vysokým teplotám, takže váš nápoj zůstane dlouho horký;.odolné proti poškrábání a odštípnutí;.Nezakalí se a neabsorbuje pachy;.žáruvzdorný díky nízkému koeficientu roztažnosti. Kapacita odvodnění.

Konvice Taller Eryll TR-1375 1 l

Materiál těla: sklo, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, objem: 1.25 l, lze mýt v myčce nádobí

TalleR TR-31372 konvička o objemu 1250 ml., žáruvzdorné borosilikátové sklo.

Konvice se stylovým designem je ideální pro milovníky horkého a voňavého čaje. Konvice má objem 1 litr, zaoblený tvar a velké vypouklé dno, díky němuž je konvice velmi stabilní a nepřevrhne se. Světle šedý neoprenový kryt se zipem.

Čajová konvice Eva Solo v kufříku 567489 1 l

Baňka je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty. Tělo je vyrobeno z bezpečného potravinářského plastu (PP). Sítko je odnímatelné a je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Doporučuje se mytí rukou. Objem 1,5 litru je velmi vhodný pro pití s nerezovou miskou.

TalleR TR-31371, 800 ml, žáruvzdorná konvička z borosilikátového skla

Konvice je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:. Je odolný vůči vysokým teplotám, takže nápoj zůstane dlouho horký;. odolné proti poškrábání a odštípnutí;. Nezakalují se a neabsorbují pachy;. Odolnost vůči tepelným šokům díky nízkému koeficientu roztažnosti.

Taller Erill Konvice na čaj TR-31375 1 l, průhledná

Konvice je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty. Neodnímatelný filtr a víko z nerezové oceli 18/10 (AISI 304). lze mýt v myčce nádobí bez abrazivních mycích prostředků. Ne pro.

Čajová konvice Taller Vincent TR-1347 800 ml

Barva: černá,stříbrná,průhledná; výška: 18; objem: 0.35; Materiál těla: Sklo, plast; Materiál rukojeti: Plast; Typ: French Press; Lze mýt v myčce nádobí: Ano

Čajová konvice TalleR 350 ml (TR-32311)

materiál těla: sklo, vlastnosti: filtr ve výlevce, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, výška: 14 cm, objem: 0.80 l, lze mýt v myčce nádobí

Konvička na čaj Laura 0.8 l TR-31376

Konvice je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty.Odnímatelný filtr a kryt z nerezové oceli 18/10 (AISI 304).Lze mýt v myčce bez použití abrazivních čisticích prostředků.Nelze použít.

Čajová konvice Taller TR-1371 800 ml

TalleR Teapot Taller TR-31370

Čajová konvice TalleR TR-31370 „Dunlear“ 800 ml Tato konvice je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:. žáruvzdorné, takže váš nápoj zůstane dlouho horký;. odolné proti poškrábání a rozbití;. Nezakaluje se a neabsorbuje pachy;. odolné vůči teplu.

TALLER Infuzní konvice TalleR TR-31370

Konvice Duncan TR-1350. Vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10 (AISI 304). Vyrobeno metodou válcování. tloušťka stěny. 0,6 mm, tloušťka základny. 4,1 mm. leštění venku. zrcadlový povrch, vnitřní. zrcadlo. Víko je vyrobeno ze žáruvzdorného borosilikátového skla; víko je vyrobeno ze žáruvzdorného borosilikátového skla.

kapacita: 0.60 l, materiál těla: sklo, funkce: sítko, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, lze mýt v myčce nádobí

Taller TR-1360 konvice Walton 600 ml

Materiál těla: nerezová ocel, materiál rukojeti: nerezová ocel, typ otočného knoflíku, objem: 1 l

TalleR TR-11345 Simon Sipping Pot, 1 l, s odnímatelným filtrem

Skleněná konvice Tima Lime Colour se skleněným sítkem 700 ml

Nádobí značky Lefard je měřítkem pohodlí a promyšlenosti.к. Každý tvar a design je vyvíjen a testován týmem designérů a techniků. Všechny barvy dekoru a glazury splňují mezinárodní standardy kvality. patentovaná kolekce.

Konvice Lefard Cats 600 ml

materiál těla: sklo, vlastnosti: lze mýt v myčce nádobí, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, kapacita: 0.80 л

Čajová konvice TalleR TR-31370 800 ml., žáruvzdorné borosilikátové sklo.

French press je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10: pevný a odolný proti deformacím; vysoce odolný proti korozi; odolný proti kyselinám a zásadám; neovlivňuje chuť, vůni a barvu nápojů, t.к. nezasahuje do p.

materiál těla: faure, vlastnosti: vhodné do myčky, materiál rukojeti: faure, typ rukojeti: pevná, výška: 13 cm, hmotnost: 0.38 kg, objem: 0.43 л

Galerie Elan Čajová konvice 0.43 l, sova

Skleněné konvice

Jedná se o nejkrásnější typ konviček. Představují působivý způsob, jak do čajů přidat ovoce a květiny.

Konvice Vitax VX-3311 Thirlwall 900 ml

První model v kategorii je atraktivní díky materiálům. Tělo z borosilikátového skla odolává vysokým teplotám. Lze jej umístit na plynové a elektrické vařiče a vařit čaj během varu. Šetří čas, ale není vhodný pro všechny nápoje. Víko je vyrobeno z potravinářského plastu a lze jej snadno sejmout. Při otočení vzhůru nohama nevypadne. K víku je připojen filtr pro vaření. Materiál. nerezová ocel 18/10. Tato slitina se nazývá lékařská ocel. Je sterilní, nemá póry, ve kterých by se mohly hromadit mikroorganismy. Filtr vydrží dlouho sloužit bez poškrábání, odštípnutí nebo jiného mechanického poškození. Zdravotnická ocel nepodléhá oxidaci a korozi.

READ  Co je pro vaše vlasy horší: fén nebo kulma?

Konvice má objem 0,9 litru., Je určen především pro jednu nebo dvě osoby na čaj. Ale pokud si raději chcete pivo naředit, je ho dost i pro malou skupinu. Rukojeť je pohodlná a neklouže. Včetně žáruvzdorné silikonové základny.

Oksana P. Zajímavý tvar. Sítko je v pořádku, voda nestéká dolů, ani v tvrdém proudu, a je to správná velikost pro malou společnost. Víko je na sítku. A můžete ji snadno odložit a přikrýt víkem. Umožňuje používat konvici nejen k přípravě čaje, ale také k přípravě ovocných nápojů, svařeného vína, protože konvici můžete postavit na sporák.

M Skvělá konvice. Vaření čaje v něm je naprostým potěšením. Vypadá velmi stylově.

Konvice Fissman 1200 ml s bambusovým víkem a ocelovým filtrem

Tento model je speciálně navržen pro ty, kteří rádi vážou čaje nebo kvetoucí čaje. Průhledná konvice z borosilikátového skla vyrobená speciální technologií. Je velmi odolný a dlouho si zachovává svůj původní vzhled. Sklo neztmavne ani při častém používání. Tento materiál neabsorbuje pachy ani příchutě, které by mohly zkazit váš nápoj. Proces vaření můžete pohodlně sledovat přes skleněný džbán. Celý proces rozbalování vázaného čaje si můžete prohlédnout. Objem je 1,2 litru. Dostatečné množství pro malou skupinu nebo rodinu.

Skleněné konvice Fissman jsou navrženy pro bezpečnou manipulaci. Je vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Přírodní bambusové víko pevně sedí a přiléhá díky silikonovému okraji pro potravinářské účely. Výtoková trubice má filtr z nerezové oceli. Konvice je odolná proti znečištění a snadno se čistí. Skleněná rukojeť, pevná, protiskluzová. Lze jej zvednout jednou rukou.

Ruslana38 Výlevka má praktický ocelový filtr, vysoce kvalitní sklo, neabsorbuje pachy ani nezanechává skvrny. Čaj se vaří skvěle, snadno se nalévá, vypadá krásně, velmi spokojený s touto konvicí.

Alexander Sidelnikov Velký objem. Snadno se nalévá, je těžké vynechat šálek a rozlít čaj. Prostě nádhera. Víko je trochu těsné, k otevření je třeba použít sílu.

Konvice Rohe s podstavcem

Konvice Rohe je neobvyklý a stylový spotřebič. Hlavním rysem je stabilní a bezpečný skleněný podstavec. Svíčka na zahřátí. Pití čaje tak bude slavnostní a dokonce romantické a útulné. Tělo konvice s žebrovaným povrchem se krásně leskne. Neméně zajímavý je i filtr z nerezové oceli, který je umístěn uvnitř pouzdra. Dobře ladí se samotnou baňkou a doplňuje ji. Samotný filtr je praktický a má dlouhou životnost. zabraňuje tomu, aby se do nápoje dostaly hustší látky.

Rukojeť je skleněná, pevná a snadno uchopitelná, ale přesto tenká. Tělo z borosilikátového skla, které odolává intenzivnímu teplu a chlazení. Minimální teplota je 20 stupňů, maximální teplota je 280 stupňů. Jedná se o odolný materiál, sklo se nezakalí ani nepoškrábe. Nelze ji však mýt v myčce nádobí. Čaj zůstává dlouho horký, ale ani při silném zahřátí se vnější stěna nerozpálí, nedojde k opaření. Objem je 0,8 litru.

MayerBoch 26199 200 ml

Na 10. místě se umístila konvice z borosilikátového skla MayerBoch 26199 o objemu 200 ml. Sklo je vynikající materiál, vhodný pro všechny druhy nápojů, neabsorbuje pachy, takže chuť bude vždy bohatá a čistá. Má velmi atraktivní exteriér, je velmi čistý.

Model MayerBoch má nerezové sítko. Je robustní a má jemnou síťku, takže ji lze vyjmout. Víko je rovněž vyrobeno z nerezové oceli. Konvice se snadno čistí a lze ji mýt v myčce nádobí.

Kapacita modelu pouhých 0,2 litru. Vhodnější pro jednorázové vaření nebo pro přípravu velmi silného nálevu. Hmotnost pouhých 170 gramů. Lehké a kompaktní. Rukojeť je také vyrobena ze skla. Je dobré, že konvice má nevylévací výlevku. Pod přímým slunečním světlem ve skleněné nádobě se čaj může zakalit, ale v tomto případě to není možné, díky malé velikosti (vařený a okamžitě vypitý). Atraktivní je také cena. model není drahý a je praktický, můžete si ho vzít s sebou, kamkoli jdete. Z nevýhod kupující upozorňují, že víko konvice těsní.

 • Robustní sklo.
 • Pohodlná nevylévací hubice.
 • Pohodlné jemné sítko.
 • Pěkný vzhled.
 • Lze mýt v myčce nádobí.
 • Nepohlcuje žádné pachy.

Konvice na vodu, skleněná, 800 ml, s filtrem TR-1347 TalleR

Tradiční anglický styl nádobí TalleR má především lakonické tvary a promyšlené detaily a smysl pro proporce. Je to volba skutečných vyznavačů tradice a kvality bez ohledu na kulturní hodnoty. Země původu: Čína

Tradiční nádobí TalleR v anglickém stylu se vyznačuje především čistými tvary a promyšlenými detaily, smyslem pro proporce. Vybírají si ji opravdoví vyznavači tradice a kvality bez ohledu na kulturní hodnoty. Země výroby: Čína

Srovnání produktů: vyberte si, který model si koupit

nerezová ocel

 • Objem: 1 l
 • Typ rukojeti: otočná rukojeť
 • Materiál rukojeti: nerezová ocel
 • Hmotnost: 0.6 kg
 • Vhodné do myčky nádobí: ano
 • Další informace: tloušťka stěny. Tloušťka stěny 0,6 mm, tloušťka dna. 4,1 mm, zapouzdřené dno
 • Typ: Konvička na čaj
 • Materiál pouzdra: nerezová ocel
 • Sítko: ano
 • Objem: 1 l
 • Typ rukojeti: pevná
 • Materiál rukojeti: nerezová ocel
 • Lze mýt v myčce nádobí: ano
 • Další informace: vhodné pro všechny typy sporáků, kromě indukčních
 • Typ: konvička
 • Materiál těla: nerezová ocel
READ  Konvice Redmond se k telefonu nepřipojí

sklo

 • Objem: 0.8 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Materiál rukojeti: sklo
 • Hmotnost: 0.4 kg
 • Lze mýt v myčce nádobí: ano
 • Další informace: Víko z nerezové oceli
 • Typ: konvička
 • Materiál těla: sklo
 • Síto: ano
 • Rozsah: 0.6 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Materiál rukojeti: sklo
 • Vhodné do myčky nádobí: ano
 • Další informace: silikonové víko
 • Typ: konvička
 • Materiál těla: sklo
 • Sítko: ano
 • Kapacita: 1.2 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Výška: 12.5 cm
 • Průměr dna: 13 cm
 • Materiál rukojeti: sklo
 • Hmotnost: 0.38 kg
 • Odolnost proti mytí v myčce: ano
 • Typ: Konvička na čaj
 • materiál těla: sklo
 • sítko: ano
 • Kapacita: 0.8 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Materiál rukojeti: sklo
 • Hmotnost: 0.26 kg
 • Odolnost proti mytí v myčce: ano
 • Další informace: Víko z nerezové oceli
 • Typ: konvička
 • Materiál těla: sklo
 • Sítko: ano
 • Objem: 0.8 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Materiál: sklo
 • Možnost mytí v myčce nádobí: ano
 • Další informace: filtr z nerezové oceli, silikonové víko
 • Typ: Konvička na čaj
 • Materiál těla: sklo
 • Sítko: ano
 • Rozsah: 1.25 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Materiál rukojeti: sklo
 • Hmotnost: 0.36 kg
 • Lze mýt v myčce nádobí: ano
 • Další informace: Víko z nerezové oceli
 • Typ: konvička
 • Materiál těla: sklo
 • Sítko: ano
 • Objem: 0.7 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Výška: 8 cm
 • Materiál rukojeti: sklo
 • Hmotnost: 0.3 kg
 • Možnost mytí v myčce nádobí: ano
 • Typ: Konvička na čaj
 • Materiál těla: sklo
 • Sítko: ano

sklo, plast

 • Kapacita: 1.25 л
 • Typ rukojeti: pevná
 • Izolovaná rukojeť: ano
 • Materiál rukojeti: plast
 • Hmotnost: 0.45 kg
 • Typ: konvička
 • Materiál těla: sklo, plast
 • Sítko: k dispozici

Skleněná konvice na čaj, 700 ml, s filtrem TR-1346 TalleR

Tradiční anglický styl nádobí TalleR je především o výstižných tvarech a promyšlených detailech, smyslu pro proporce. Vybírají si ji opravdoví vyznavači tradice a kvality bez ohledu na kulturní hodnoty. Země výroby: Čína

Čajové konvice vyšší.388 položek

Od 1,924 ₽ 3 hodnocení Taller TR-1375 1 L Teapot

Tato konvice je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:.žáruvzdorné, takže nápoj zůstane dlouho horký.odolné proti poškrábání a odštípnutí;.Nezakalují se a neabsorbují pachy;.odolný vůči tepelným šokům díky nízkému koeficientu roztažnosti. Vezměte si.

Konvice s tělem ze žáruvzdorného skla. Jemná síťka filtru z nerezové oceli 18/10 ponechává čajovým lístkům dostatek prostoru pro rozvinutí a louhování a zabraňuje tomu, aby se louh dostal do šálku. Průhledné sklo pro kontrolu připravenosti nápoje. Easy.

Od 9 408 ₽ 7 hodnocení Eva Solo Tea Maker v kufříku 56748. Koupit od

Konvička ve stylovém designu ideální pro milovníky horkého voňavého čaje. Konvička má objem 1 ml, zaoblený tvar a velké vypouklé dno, díky němuž je konvička stabilní a nepřevrhne se. Světle šedý neoprenový kryt se zipem.

Od 2,103 ₽ 13 hodnocení Taller TR-31362 French Press (1).5 l) Koupit

Baňka je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty. Tělo je vyrobeno z potravinářského plastu (PP). Sítko je odnímatelné a je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Doporučuje se ruční mytí. Objem 1,5 litru je ideální pro pití.

vyšší, konvice, víkem

od 1 820 ₽ 1 recenze TalleR TR-31372 1250 ml konvička na čaj., termoska. Koupit online

Materiál pouzdra: sklo, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, objem: 1.25 litrů, lze mýt v myčce nádobí

Od 750 ₽ 1 recenze Vyšší infuzní konvice Alan TR-1349 1,25 l Koupit

Konvice je vyrobena ze žáruvzdorného skla v kombinaci se žáruvzdorným plastem. Žádné kapání na okraji výlevky. Vyjímatelné sítko pro snadné čištění. Konvice je vybavena žáruvzdornou rukojetí z odolného plastu

Vyšší konvice.388 položek

Od 1,924 ₽ 3 recenzí Vyšší konvice Erill TR-1375 1L Koupit

Konvička je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:.Je odolný vůči teplu, takže váš nápoj zůstane déle horký;.odolné proti poškrábání a odštípnutí;.Nezakaluje se a neabsorbuje pachy;.žáruvzdorný díky nízkému koeficientu roztažnosti. Odstranění stránky.

Konvice s žáruvzdorným sklem. Jemné sítko z nerezové oceli 18/10 ponechává dostatek prostoru pro otevření a vyluhování čajových lístků a zabraňuje vylití uvařeného čaje do šálku. Průhledné sklo umožňuje zkontrolovat připravenost nápoje. Easy.

Od 9,408 ₽ 7 hodnocení Eva Solo Tea Maker konvice v obalu 56748. Koupit online

Stylově navržená konvice ideální pro milovníky horkého a voňavého čaje. Konvice má objem 1 litr, zaoblený tvar a velké vypouklé dno, díky kterému je konvice stabilní a nepřevrhne se. Světle šedý neoprenový kryt se zipem.

Od 2,103 ₽ 13 hodnocení Taller TR-31362 French Press (1.5 l) Koupit

Baňka je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty. Tělo je vyrobeno z potravinářského plastu (PP). Sítko je vyjímatelné a je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Doporučuje se mytí rukou. Objem 1,5 litru je velmi výhodný, protože pro.

od 1 820 ₽ 1 recenze Čajová konvice TalleR TR-31372 1250 ml., termoska. Koupit online

READ  Rychlovarná konvice Xiaomi Mi Smart

materiál těla: sklo, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, objem: 1.25 l, lze mýt v myčce nádobí

Od 750 ₽ 1 recenze Vyšší infuzní konvice Alan TR-1349 1.25L Koupit 1.820 ₽ 2GB

Konvička ze žáruvzdorného skla v kombinaci se žáruvzdorným plastem. Tvar okraje výlevky zabraňuje odkapávání. Vyjímatelné sítko pro snadné čištění. Konvice je vybavena žáruvzdornou plastovou rukojetí

Čajové konvice vyšší

Konvice s žáruvzdorným sklem. jemný filtr z nerezové oceli 18/10 ponechává dostatek prostoru pro otevření a louhování čajových lístků a zabraňuje vniknutí nálevu do šálku. Průhledné sklo umožňuje zkontrolovat připravenost nápoje. Easy.

Konvice je vyrobena ze žáruvzdorného skla v kombinaci se žáruvzdorným plastem. Tvar výlevky zabraňuje odkapávání. Vyjímatelné sítko pro snadné čištění. Konvice je vybavena nepřehřívající se rukojetí z odolného plastu

Taller Infusion Teapot Alan TR-1349 1,25 l

Konvice je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:.Je žáruvzdorná, takže nápoj zůstane dlouho horký;.odolné proti poškrábání a odštípnutí;.Nezakaluje se a neabsorbuje pachy;.Odolnost vůči tepelným šokům díky nízkému koeficientu roztažnosti. Vezměte si ji z konvice.

vyšší, konvice, víkem

Konvice Taller Erill TR-1375 1 l

materiál těla: sklo, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, objem: 1.25 l, lze mýt v myčce nádobí

TalleR TR-31372 konvička o objemu 1250 ml., Tepelně odolné borosilikátové sklo.

Konvice se stylovým designem, ideální pro milovníky horkého a voňavého čaje. Konvice má objem 1 litr, zaoblený tvar a velké vypouklé dno, díky němuž je konvice stabilní a nepřevrhne se. Světle šedé neoprenové pouzdro na zip.

Eva Solo Tea Maker 1 l konvice v obalu 567489

Baňka je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty. Tělo je vyrobeno z potravinářského plastu (PP). Sítko je odnímatelné a je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Doporučuje se mytí rukou. Objem 1,5 litru je ideální pro pití v myčce na sklo.

TalleR TR-31371, 800 ml, žáruvzdorná konvička z borosilikátového skla

Konvice je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:. Je odolný vůči vysokým teplotám, takže váš nápoj zůstane dlouho horký;. odolné proti poškrábání a odštípnutí;. Nezakaluje se a neabsorbuje pachy;. odolnost vůči tepelným šokům díky nízkému koeficientu roztažnosti.

Taller Eryll Čajová konvice TR-31375 1 l, transparentní

Konvice je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty. Odnímatelný filtr a víko z nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Lze mýt v myčce nádobí bez abrazivních čisticích prostředků. Nemůžu.

Čajová konvice Taller Vincent TR-1347 800 ml

vyšší, konvice, víkem

Barva: černá,stříbrná,průhledná; výška: 18; objem: 0.35; Materiál těla: Sklo, plast; Materiál rukojeti: Plast; Typ: French Press; Lze mýt v myčce nádobí: Ano

Čajová konvice TalleR 350 ml (TR-32311)

vyšší, konvice, víkem

materiál těla: sklo, speciální funkce: filtr ve výlevce, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, výška: 14 cm, objem: 0.80 l, lze mýt v myčce nádobí

Varná konvice TalleR Laura 0.8 l TR-31376

Konvice je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči změnám teploty.Odnímatelný filtr a víko z nerezové oceli 18/10 (AISI 304).Lze mýt v myčce nádobí bez abrazivních čisticích prostředků; nerozmazává se.Nelze použít s keramickými obklady a dlažbami;. Odolnost proti poškrábání a odštípnutí.

Konvice Taller Tyrone TR-1371 800 ml

TalleR Teapot Taller TR-31370

TalleR TR-31370 „Dunlear“ konvička 800 ml Konvička je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla:. Nápoj je odolný vůči teplu a zůstává dlouho horký;. odolné proti poškrábání a odštípnutí;. Nezakaluje se a neabsorbuje pachy;. Odolnost vůči teplu.

TALLER Čajová konvice TalleR TR-31370

Konvice Duncan TR-1350. Nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 (AISI 304). Vyrobeno metodou rolování. Tloušťka stěny. 0,6 mm, tloušťka dna. 4,1 mm. Leštění kartáčem na vnější straně. zrcadlo, vnitřní. zrcadlo. Víko je vyrobeno ze žáruvzdorného borosilikátového skla a je vybaveno.

Rozsah: 0.60 l, materiál těla: sklo, funkce: sítko, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, lze mýt v myčce nádobí

Taller TR-1360 Walton Teapot 600 ml

materiál těla: nerezová ocel, materiál rukojeti: nerezová ocel, typ rukojeti: otočná, objem: 1 l

TalleR TR-11345 Simon konvice o objemu 1 l, s odnímatelným filtrem

Skleněná konvice Tima Lime Colour se skleněným sítkem 700 ml

Nádobí značky Lefard je měřítkem pohodlí a promyšlenosti.к. Každý tvar a design je vyvíjen a testován týmem designérů a techniků. Všechny dekorace a glazury splňují mezinárodní standardy kvality. Patentovaná kolekce.

Konvice Lefard Cats 600 ml

materiál těla: sklo, vlastnosti: lze mýt v myčce nádobí, materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, objem: 0.80 л

Čajová konvice TalleR TR-31370 800 ml., žáruvzdorné borosilikátové sklo.

French press je vyroben z nerezové oceli 18/10: pevná a odolná proti deformacím; vysoce odolná proti korozi; odolná proti kyselinám a zásadám; neovlivňuje chuť, vůni a barvu nápojů, tj.к. nezasahuje do p.

materiál těla: fajáns, vlastnosti: vhodné do myčky, materiál rukojeti: fajáns, typ rukojeti: pevná, výška: 13 cm, hmotnost: 0.38 kg, objem: 0.43 л

Čajová konvice Elan gallery 0.43 l, owt

| Denial of responsibility | Contacts |RSS