Nejlepší kartáče na vlasy pro rok 2022

Navrženo a vybaveno

Philips HP8664 představuje to nejlepší z obou světů, protože kombinuje design, praktičnost a funkčnost v jednom spotřebiči. Zařízení se skládá ze samotného fénu a dvou kartáčů o průměru 50 a 30 mm. Obě trysky se otáčejí v opačném směru pro větší pohodlí při stylingu. Keramický materiál se rovnoměrně zahřívá.

Větší kartáč má smíšené štětiny (přírodní a syntetické). Dodává se s plastovým krytem, který chrání vlákna před prachem. 30mm kartáč má husté zuby, které se po stisknutí tlačítka zasunou a zabrání zamotání vlasů.

Funkčnost

Jeden z nejlépe navržených s rotačním kartáčem, vysokým výkonem 1000 W a 5 nastaveními. Bohužel nefouká studený vzduch. Trysky jsou ideální pro vytvoření objemu a přirozených vln bez ohledu na délku vlasů. Ionizace zabraňuje statické elektřině a roztřepeným konečkům. Smyčka pro pohodlné uložení. Kabel, který se otáčí a neomezuje pohyb, je dlouhý 1,8 m.

BaBylissPRO BAB2770E je nejlepší profesionální vysoušeč vlasů

Design a vybavení

Fén je dodáván se dvěma nástavci. Jediný rozdíl je v průměru obou modelů: 40 a 50 mm. Chtěla bych menší trysku, asi 30 mm, protože tento model je vhodnější pro dlouhé vlasy. Oba kartáče používají husté kombinované štětiny, přírodní a nylonové.

Malé silikonové kuličky na koncích pomáhají rozčesávat vlasy a vytvářejí masážní efekt. Přístroj Philips HP8664 Volumebrush to vůbec nedělá. Kartáče se automaticky otáčejí doleva a doprava. Každý z nich má ochranný uzávěr.

Funkce je

Fén má dostatečný výkon, pouze 800 W. Rychlé přepínání mezi dvěma nastaveními teploty. Trysky se však v chladném režimu neotáčejí. Také samotný vzduch není dostatečně chladný. Vlákna jsou standardně ionizována. Potřebuje vlastní úložný prostor. není zde žádné závěsné poutko. Šňůra je mimořádně dlouhá (2,7 m) a umožňuje snadný ruční pohyb během stylingu.

Nejlepší rotační kartáč pro fén BaByliss AS200E

Stavba a vybavení

Rotační hlava kartáče má 50mm základní kartáč, který se otáčí na obě strany. skvěle se hodí k vysoušení vlasů a zároveň k dodání objemu. Používá kombinované štětiny. Druhý kulatý kartáč s přírodními štětinami je menší, 20mm, a funguje pouze v upnuté poloze.

Součástí dodávky je koncentrovací tryska pro klasické sušení a originální rovnací tryska od výrobce. Ten je vybaven keramickými zuby a vytahuje vlasy. Sadu lze přehledně uložit do kufříku a její štětinové trysky jsou opatřeny ochrannými krytkami. Vyjímatelný filtr umožňuje pravidelné čištění vysoušeče vlasů od prachu, stylingových přípravků a dalších nečistot. prodlužuje tak životnost spotřebiče.

Funkčnost

Výkon 1000 W zajišťuje rychlý styling. Velká tryska se otáčí pouze v horkém režimu. Lze jej použít i s ventilátorem studeného vzduchu a má nastavitelnou rychlost proudění. Má funkci automatické ionizace pro ochranu. Šňůra nemá dlouhou otočnou délku 1,8 m. Kulma BaByliss AS200E je těžší než předchozí modely. Pokud máte dlouhé a/nebo velmi husté vlasy, vaše paže se mohou rychle unavit.

Rowenta CF 9520 je nejlepší fén na dlouhé vlasy

Design a montáž

Rotační kartáč na vlasy je vybaven dvěma kruhovými tryskami o různých průměrech: 40 a 50 mm. Tento model je vhodný zejména pro dlouhé vlasy, protože kombinované štětiny dobře vedou prameny a udržují je hladké. Nejlépe se hodí k uchovávání kartáčů na vlasy v jejich uzávěrech.

Funkce

Povrch spotřebiče je keramický a zahřívá se rovnoměrně po celé ploše. Příkon 1000 W zajišťuje rychlé sušení. K dispozici máte 3 režimy a 2 rychlosti proudění vzduchu. Jejich přepínání není tak pohodlné. otočný vypínací mechanismus jako u modelu CF 9522 od stejného výrobce.

Ionizace pomáhá udržovat zdravý vzhled vlasů. Všimněte si krátké 1,8m délky ohebné hřídele. Můžete ušetřit místo a zavěsit fén za poutko.

Šetrnější vysoušeč vlasů Philips HP8656 ProCare

Navrženo a vybaveno

Vysoušeč Philips HP8656 ProCare bez rotace je sada 5 výměnných hlavic: rovný kartáček, plochý kartáček, 38mm kulatá hlavice, hlavice s malým průměrem a výsuvnými zuby, koncentrátor. Zuby jsou plastové, s kulatými špičkami, ale nejsou tak tuhé jako u Braun AS 720. Malé pouzdro pro snadné skladování.

Funkčnost

S výkonem 1000 W, 3 nastaveními teploty a chladným prouděním vzduchu zkrátí čas potřebný k úpravě vlasů. Lze ji použít k různým účelům, které kombinují sušení, úpravu, kulmování a přidávání objemu. Malý průměr je však vhodnější pro krátké a středně dlouhé vlasy. Keramický povlak a možnost ionizace chrání vlasy před přehřátím a různými poškozeními. Dvoumetrová šňůra se otáčí kolem vlastní osy. Má poutko na zavěšení.

Nejlepší fén na krátké až středně dlouhé vlasy Braun AS 720

Stavba a vybavení

Konstrukce je jednoduchá, má 2 trysky: kulatý hřeben pro objem a plochý hřeben s dlouhými hroty pro narovnání. Tento model má mnoho společného s modelem Braun AS 530. Zuby jsou také plastové a nejsou ostré. elegantně vyhladí vlasy z jakékoli struktury. Kulatá tryska má velikost 38 mm, takže je ideální pro kratší účesy.

READ  Jak odemknout troubu nardi

Funkčnost

Spotřebič není nejvýkonnější, má 700 W. Lze ji regulovat pomocí 2 různých nastavení teploty. Má také opravdu chladný proud vzduchu, na rozdíl od modelu BaBylissPRO BAB2770E, který má i při nejnižším nastavení poměrně teplý vzduch. Kabel je dlouhý a otočný. 2 metry.

Nejlepší fén na kudrnaté vlasy Braun AS 530

Stavba a vybavení

Fén funguje pouze v pevné poloze. Má 2 kulaté kartáčky s velmi jemnými zuby a speciální nástroj pro vytváření objemu u kořene. Na rozdíl od většiny kartáčků v tomto žebříčku má Braun AS 530 plastové zuby. Kulaté trysky jsou malé. 29 a 39 mm.

Funkce

Vzhledem k průměru a typu zubů je vhodný zejména pro ženy s krátkými vlasy. Plastové zuby si dobře poradí s kudrnatými nebo nepoddajnými kadeřemi. Fén je dostatečně výkonný (1000 W) a má 3 nastavení teploty. Studený vzduch lze také zapnout, ale je obtížné jej ovládat neustálým držením pístu.

Parní zvlhčování je příjemnou doplňkovou možností, která kompenzuje nedostatek ionizace. Dokáže také lépe upravit váš styl, a to i na suchých kadeřích. Šňůra je dostatečně dlouhá (2 m), ale neotáčí se. Také uchycení smyčky pro zavěšení není zcela v pořádku. na základně šňůry.

Philips HP8663 Essential Care Multistyler je nejlepší vysoušeč vlasů

Design a vybavení

Philips HP8663 Essential Care může díky široké nabídce hlavic nahradit všechny základní stylingové přístroje. Plochá kartáčová hlava, kulatá kartáčová hlava (38 mm), výsuvný štětinový kartáč (25 mm), koncentrátor. Použité materiály nejsou nejlepší: štětiny jsou vyrobeny z nylonu, zatímco základní vrstva je z eloxovaného hliníku. Také upevnění trysek není dostatečně bezpečné.

Funkčnost

Zařízení je středně výkonné (800 W) se dvěma režimy a studeným foukáním. Ovládání je snadné, reprezentované malým tlačítkem na krytu. Lze jej použít k fénování, narovnávání, vyrovnávání, kulmování, zvětšování objemu, fénování od začátku do konce. Ionizátor je chrání před poškozením. Šňůra je otočná o 360°, ale není příliš dlouhá. 1,8 m. Má poutko na zavěšení oblečení.

Rowenta CF 9522 je nejlepší vysoušeč vlasů pro snadný styling

Stavba a vybavení

V tomto modelu fénu-kartáče od společnosti „Roventa“ analogicky s BaBylissPRO BAB2770E jsou pouze dvě kulaté trysky: 40 a 50 mm v průměru. Oba jsou rotační s hustými kombinovanými štětinami, takže je můžete použít na jakoukoli délku vlasů. Odnímatelný filtr na vlasy.

Funkčnost

Nejlepší fén na objem a uhlazení vlasů. Jeho výkon je 1000 wattů. Tento vysoušeč vlasů se 2 nastaveními teploty a variabilní regulací rychlosti si můžete nastavit přesně tak, jak potřebujete. Režim se však volí pomocí otočného mechanismu na základně zařízení, což není příliš pohodlné.

Keramický sprej na vlasy s keratinem a turmalínem pro extra péči o vlasy. Žádná funkce ionizace, ale výstupy chladného vzduchu. Středně dlouhá středně dlouhá otočná šňůra. 1,8 m. Lze uložit do závěsného poutka.

Philips HP8662 Essential Care budget kartáč pro vysoušeč vlasů

Konstrukce a vybavení

Je podobný holicímu strojku Philips HP8663 Essential Care, ale má svůj vlastní rozdíl. Je pevný, nikoli otočný. Dodává se se 3 nástavci: klasickým kartáčkem se silnými nylonovými štětinami (38 mm), menším kartáčkem se zatahovacími plastovými zuby a nástavcem Hubice.

Funkčnost

Fén s keramickým povrchem má příkon 800 W. K dispozici jsou 3 nastavení teploty, včetně jemného a studeného foukání vzduchu. Hlavní nevýhodou tohoto modelu je kulmovací nástavec. Mezery v jeho spodní části jsou příliš široké na to, aby z něj mohl unikat horký vzduch, takže kadeře nezůstanou na svém místě. Velikost trysek je ideální pro krátké až středně dlouhé vlasy. Kabel se pouze otáčí a je dlouhý pouze 1,8 m. Praktické poutko pro snadné zavěšení.

nejlepší kartáče na vlasy

Naše jednodušší hodnocení nejlepších vysoušečů vlasů.Počet režimů;. Informace o výběrových kritériích. Tento dokument je subjektivní, není reklamou a neměl by být chápán jako doporučení k nákupu. Před nákupem se poraďte s odborníkem na vysoušeče vlasů.

S fénem můžete během několika minut krásně vysušit a upravit vlasy, vytvořit objem a dokonce i vzdušné lokny. Hlavní je však neudělat chybu a správně si vybrat z velkého sortimentu. Naši odborníci vám prozradí, jakým kritériím je třeba věnovat pozornost při výběru fénu a které fény jsou ve svém segmentu nejlepší.

Správný fén pro vás

Při výběru tohoto spotřebiče byste měli věnovat pozornost následujícím vlastnostem:

 • Zdroj dodávek;
 • energie;
 • Počet režimů;
 • Zařízení, tj. sada trysek;
 • Typ pokrytí trysek;
 • Extra funkce (studený vzduch, ionizace, vypnutí při přehřátí, zvlhčování párou, reverzní rotace).

Zdroj energie

Vysoušeč kartáčů může být napájen ze sítě, z baterie nebo z akumulátorů. Samostatné modely, tj. bezdrátové, mají nízký výkon. Jejich provozní doba je také velmi krátká. Dobrá volba pro cestování. Pro domácí použití je však správnou volbou síťový kartáčový vysoušeč.

Power

Tento výkon se pohybuje od 400 do 1200 wattů. Menší modely s příkonem 400-500 W jsou ideální pro vysoušení a úpravu krátkých a jemných vlasů. 600 až 900 wattů je vhodných pro středně dlouhé vlasy. Pro fénování hustých a dlouhých vlasů používejte fén s příkonem 1 000 až 1 200 wattů.

READ  Jak rozebrat vysoušeč vlasů braun swing 1400

Počet režimů

Některé mají samostatné ovládání rychlosti vzduchu a tepla. V tomto případě je možné spotřebič přizpůsobit konkrétní aplikaci. Jiné, jednodušší modely mají několik přednastavených rychlostí ventilátoru a teplot. Tyto varianty jsou výrazně levnější.

Sada trysek

Rozsah použití závisí na vybavení spotřebiče. Obvykle zahrnuje:

 • Kulaté kartáče s různými průměry, které lze použít k fénování a vytváření objemu;
 • Kartáč s plochými štětinami k rozčesávání vlasů v průběhu sušení;
 • Kleště na kulmování a narovnávání vlasů;
 • Nástavce s výsuvnými zuby, které umožňují vytvořit úhledně tvarovanou vlnu. Pohyblivé zuby slouží k zasunutí hlavy kartáčku, aniž by došlo k poškození tvaru kadeří;
 • Kudrnaté vlny;
 • Koncentrátor pro přesnější proudění vzduchu.

Typ povlaku

Sušicí kartáč lze dodat s běžnými tryskami bez povrchové úpravy nebo s keramickými či turmalínovými tryskami. Štětiny mohou být přírodní nebo syntetické. Pro úpravu vlasů jsou nejvhodnější kartáče s turmalínovým povrchem a kartáče s přírodními štětinami.

Další funkce

Fén-kartáč může být vybaven mnoha dalšími funkcemi, zejména:

 • Ionizace. umožňuje zbavit se statické elektřiny;
 • Foukání studeného vzduchu udržuje vlasy na místě;
 • Parní zvlhčování chrání vlasy před vysoušením;
 • Má automatické vypnutí proti přehřátí, které prodlužuje životnost spotřebiče;
 • Oboustranné otáčení trysek.

Fén nebo fén s kartáčem na vlasy

Kartáč na vlasy je většinou kompaktnější než běžný fén. Na rozdíl od běžného vysoušeče vlasů s ním nemusíte při stylingu používat žádné nástroje. Fény na vlasy však mají obvykle nižší výkon. Pokud máte velmi dlouhé nebo husté vlasy, vyplatí se zakoupit si zvlášť odolný fén s klipem a stylingové nástroje. Fén se vyplatí používat například k narovnávání vlasů.

Top 12 nejlepších fénů na vlasy ke koupi v roce 2022

Naše 2022 Nejlepší fény pro krátké a dlouhé účesy. Vybráno na základě zpětné vazby od zákazníků a kadeřníků. Je vhodný pro domácí použití, lze jej použít k rychlému vysušení vlasů a zároveň jim dodat dobrý tvar. Velký kartáč na vlasy se skládá z nejspolehlivějších a léty prověřených modelů, které lze použít k narovnání vlasů. Fény se dodávají s řadou nástavců. Otočný kartáč vlasy narovná a upraví. Kulaté trysky se používají k rozčesávání a tvarování kudrlin, zatímco ploché trysky vlasy narovnávají. Hřebeny a zvětšovače objemu.

Jak vybrat kartáč na fénování vlasů

Fén nahrazuje několik stylingových spotřebičů. Podle toho, jak je nastavený, může vaše prameny natáčet, narovnávat, zvětšovat objem u kořínků nebo je prostě vysušit. Při rozhodování, která technika je pro vás nejvhodnější, je třeba zvážit několik věcí:

Testuji Revlon foukací kartáč

 • Výkon. fény mají příkon v rozmezí 400 až 1200 wattů. Pokud chcete více než jen sušit a upravovat, potřebujete model s výkonem vyšším než 1000 W. Nejlepší je více režimů, jinak se vlasy vysuší.
 • Počet režimů. je důležité, aby spotřebič pracoval ve více než jednom režimu. Umožňují ovládat rychlost a intenzitu sušení, zabraňují poškození a kontrolují proudění vzduchu. Kombinací režimů můžete z vlasů získat maximální pohodlí.
 • Ergonomie. styling vyžaduje čas a je lepší zvolit lehký, který neunavuje ruku. Pokud si musíte vzít fén na cesty, podívejte se na jeho hmotnost. Díky poutku na zavěšení a pouzdru se snadno skladuje.
 • Typ povlaku. keramický se zahřívá rovnoměrněji a nevysušuje tolik vlákna, je považován za jemnější povlak. Modely s keramickými tryskami jsou o něco dražší. Chcete-li ušetřit, můžete zvolit smaltovaný kov.
 • Délka šňůry. dlouhá, oboustranná šňůra je také bonusem. Při stylingu se nekroutí. Praxe ukazuje, že nejlepší je kupovat spotřebiče s 1″ kabelem.8-2 м.

Mnoho lidí se ptá, který materiál kartáče je nejlepší. Syntetické modely jsou odolnější a levnější. Díky přírodním štětinám jsou kadeře hladší a lesklejší, ale vyžadují speciální zacházení.

Všimněte si, že na trhu existují bezdrátové modely, které fungují nejen s kabelem, ale také s dobíjecí baterií. Ten se hodí, pokud si chcete vzít fén na cesty.

Našich 15 nejlepších kartáčů na vlasy

Krásný styling je skutečným uměním, které promění nevábné chomáče vlasů v luxusní hedvábné lůžko hravého objemu. Velkolepé techniky se však můžete naučit sami, aniž byste museli často navštěvovat kadeřníka. Nejlepší fény vám umožní vytvářet elegantní účesy, snadno vysušit vlasy, upravit se a vypadat jako celebrita na červeném koberci.

vysoušeč, kartáčů, nástavci, styling

Fénové kartáče

Od přírody je tak přirozené, že každá žena chce vypadat nejkrásněji a nejpůvabněji, takže denně všechny něžné pohlaví tráví spoustu času před zrcadlem, narovnává nebo kroutí vlasy, stejně jako je uspořádá do velkolepého účesu. Bohužel mnoho známých metod zděděných po babičkách vlasy kazí, vysušují a lámou, což někdy vede až k plešatosti. Skvělým řešením tohoto problému bylo. Nejenže se rychle vysuší, ale jsou také šetrné k vlasům a udržují je lesklé a krásné.

Ve skutečnosti jsou nepostradatelnými pomocníky a oblíbenci všech módních nadšenců. Navzdory velkému množství funkcí a možností jsou tato zařízení malá a poměrně snadno se používají. V závislosti na účelu si můžete pořídit běžný spotřebič se základním výkonem nebo výkonnější zařízení, které je stejně dobré jako to, které používají profesionálové při své práci. Různé tvary a velikosti podložek umožňují simulovat nejrůznější účesy, takže čím více jich máte, tím lépe, ale jejich počet má úměrný dopad na cenu zařízení.

Nejoblíbenější jsou jednotky, jejichž trysky se otáčejí kolem základny. Tyto modely však vyžadují zvláštní péči a přístup, protože jsou poměrně křehké. Totéž platí pro zařízení, jejichž kartáče vlasy narovnávají, ale stojí to za to! Na rozdíl od žehličky na vlasy nepoškozují vlasy, ale dodávají jim zdravý vzhled. Na této věci byste nikdy neměli šetřit, protože dobrý fén z kvalitního materiálu bude stát řádově více než běžný fén, který vydrží maximálně půl roku.

READ  Plynové topení cvakne, ale nezapálí se

Pokud ještě nemáte asistentku, která by vám během několika minut upravila vlasy ne hůře než kadeřník, můžete se obrátit na naše přístroje a my vám rádi pomůžeme najít to, co potřebujete. Zde si můžete zakoupit další spotřebiče, které potřebujete pro svou domácnost a které budou vysoce kvalitní. Spolupracujeme pouze se spolehlivými dodavateli, takže vám nabízíme certifikované vybavení za přijatelné ceny. Naše doručovací služba vám také ušetří čas, protože nemusíte cestovat za výběrem a nákupem stroje. stačí navštívit naše webové stránky a objednat si stroj.

Fény na vlasy

BaByliss PRO ROTATING 800 BAB2770E s ionizátorem a rotační tryskou Vybaven dvěma odnímatelnými štětinami s epoxidovými zuby:50 mm pro velmi dlouhé vlasy; 40 mm pro středně dlouhé vlasy a příčesky. Dvě funkce.

BABYLISS PRO

Fén na vlasy Babyliss PRO Ceramic Pulse s 32mm titan-turmalínovým povrchem. Otočná šňůra. 2 režimy rychlosti. Power. 700 W.

BABYLISS PRO

BaByliss Pro BAB2620E pro narovnávání, kulmování a zvedání vlasů u kořínků. Dvě nastavení teploty a dvou rychlostí pro šetrné vysoušení vlasů bez výrazných teplotních výkyvů. Hliníkové pouzdro, které udržuje teplotu ohřevu. Průměr. 32 mm. Vysoušeč vlasů má kartáč bez poškrábání a ergonomickou rukojeť na plášti pro snadnější úpravu vlasů.

BABYLISS PRO

Fén má kartáč s keramickým povrchem. Jmenovitý výkon: 700 W. ergonomická rukojeť. 2 rychlosti a regulátor teploty. Studený vzduch.19 mm.

Kartáč na fén je nejrychlejší způsob, jak zdokonalit svůj účes!

Fén s kartáčem je druh horkovzdušného fénu, který však pracuje s otočným kulatým hřebenem. Velkou výhodou je, že jedna ruka zůstává volná pro foukání a úpravu vlasů. Šikovné pro sbírání pramenů a jejich natáčení. Účes si snadno a rychle upravíte sami!

Pokud máte krátké nebo středně dlouhé vlasy, je nutné si koupit fén na vlasy. Dokážou vytvořit váš styl během několika minut. skutečný únik, pokud se chystáte přijít pozdě do práce nebo do školy.

První nástroje byly velké a hodně vážily, takže s nimi bylo třeba trochu pracovat. Moderní modely dokáží vlasy současně sušit, upravovat, narovnávat, kulmovat i zvedat u kořínků. Navíc se příjemně používají, jsou ergonomické, kompaktní a lehké, takže vaše ruka nebude vůbec unavená.

Vlastnosti kartáče na vlasy

Dnešní modely mají 2 až 3 nastavení teploty a rychlosti, takže můžete vlasy zahřívat šetrně bez přílišných teplotních skoků.

Nejběžnější nástroje mají několik různých průměrů trysek, které pomáhají zvětšit objem a natočit vlasy.

Příkon kartáčových sušičů se pohybuje od 700 W do 1000 W. ideální pro domácí použití.

Mnoho modelů je vybaveno ionizátorem pro antistatický účinek. Ionizace zlepšuje vzhled vašich vlasů, dodává jim hladší a zdravější lesk.

Některé modely mají keramický povlak, který zabraňuje vysoušení vlasů během stylingu.

Díky kompaktním rozměrům si můžete vzít kartáč na vlasy s sebou do posilovny, na koupaliště, na služební cestu nebo na dovolenou.

Styling pomocí fénu a kartáče zabere minimum času a efekt je dlouhotrvající.

Při koupi fénu si vyberte lehký model se správnými nástavci od renomované značky. Vyberte si kartáček s přírodními štětinami nebo se zaoblenými, ohebnými zuby, které nepoškodí pokožku hlavy. Fény na vlasy s nejlepšími recenzemi jsou Babyliss. Francouzská značka dodává kadeřnické přístroje nejvyšší kvality již více než 50 let.

V našem internetovém obchodě můžete zakoupit fény-kartáče Babulis a další oblíbené značky. Všechny produkty jsou opatřeny fotografiemi a podrobným popisem. Dodávka ve všech regionech Ruska.

vysoušeč, kartáčů, nástavci, styling

Fény na vlasy s kartáčovým nástavcem pro úžasný objem vlasů

Před nákupem je třeba vědět několik věcí. V první řadě je třeba zvážit, jak lehký přístroj vážíte a jak snadno se drží v ruce. Pokud máte těžkou hlavu kartáče, může být styling časově náročnější a náročnější, protože musíte vynaložit větší úsilí.

Výkon spotřebiče se může lišit podle typu vlasů. Pro krátké, slabé a jemné vlasy je nejlepší model s příkonem 400 W. Pro středně dlouhé vlasy je nejlepší model s příkonem 500-800 W. Pokud máte husté a silné vlasy, můžete zvolit výkonný model s příkonem 900 W.1,2 kW.

Je důležité, aby vysoušeč vlasů mohl nastavit rychlost proudění vzduchu a teplotu. Tuto funkci mají prakticky všechny modely, ale počet režimů se liší. Zpravidla stačí 2-3 rychlosti, ale fén musí mít chladný nebo alespoň chladný přívod vzduchu, aby se styling zafixoval.

Je lepší vybírat modely s různými typy trysek s turmalínovým nebo keramickým povrchem. Jsou považovány za nejbezpečnější a nejšetrnější pro vaše vlasy. Podívejte se na štětiny. Mohou být vyrobeny z přírodních nebo syntetických materiálů a plastu. Druhá možnost se nedoporučuje, ale pokud si nemůžete dovolit kartáčové hlavice z přírodních štětin, jsou směsné kartáče tou správnou volbou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS